نامه کسری خدمت که قبلا گرفته شده ولی ثبت نشده

سوالات و ابهامات خودتون را در رابطه با خدمت سربازی در این بخش مطرح کنید

مدیر انجمن: مشاور سایت کارشناسی

قفل شده
sa@

نامه کسری خدمت که قبلا گرفته شده ولی ثبت نشده

پست توسط sa@ » دوشنبه 1 اسفند 1390, 9:05 pm

با عرض سلام و تشکر برای راهنمایی های خوبتان
پدر اینجانب در سال 88 اقدام به گرفتن نامه کسری خدمت برای من کرده بودند ولی طبق استعلامی که با کامپیوتر های نظام وظیفه واقع در میدان سپاه کردم متوجه شدم متاسفانه در سیستم ثبت نشده.. با قانون قبلی 13 ماه کسری خدمت در نامه لحاظ شده ولی الان با قانون جدید 7 ماه می شود..
با توجه به اینکه پدر من بازنشسته ناجا هستند این نامه از نیروی انسانی-کانون بازنشستگان و مستمری بگیران به سازمان نظام وظیفه است.
با اینکه این نامه با قانون قدیم نوشته شده و کاملا رسمی و معتبر است..آیا باید با قانون جدید لحاظ شود!؟ آیا نیاز به ثبت در سیستم هست؟!تکلیف چیست!؟

sa@

Re: نامه کسری خدمت که قبلا گرفته شده ولی ثبت نشده

پست توسط sa@ » سه‌شنبه 2 اسفند 1390, 4:27 pm

در انتظار جواب..
لطفا اگه کسی می تونه کمکم کنه دریغ نکنه..ممنون.
آقا فرشید..

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
محل اقامت: My Heart
تماس:

پست توسط farshidshd » جمعه 5 اسفند 1390, 11:19 am

sa@ نوشته شده:با عرض سلام و تشکر برای راهنمایی های خوبتان
پدر اینجانب در سال 88 اقدام به گرفتن نامه کسری خدمت برای من کرده بودند ولی طبق استعلامی که با کامپیوتر های نظام وظیفه واقع در میدان سپاه کردم متوجه شدم متاسفانه در سیستم ثبت نشده.. با قانون قبلی 13 ماه کسری خدمت در نامه لحاظ شده ولی الان با قانون جدید 7 ماه می شود..
با توجه به اینکه پدر من بازنشسته ناجا هستند این نامه از نیروی انسانی-کانون بازنشستگان و مستمری بگیران به سازمان نظام وظیفه است.
با اینکه این نامه با قانون قدیم نوشته شده و کاملا رسمی و معتبر است..آیا باید با قانون جدید لحاظ شود!؟ آیا نیاز به ثبت در سیستم هست؟!تکلیف چیست!؟
اگه تاریخ نامه واسه قبل از اعمال قوانین جدید هست، باید طبق قوانین قبلی عمل بشه...

طبق همین نامه نظام وظیفه میتونه ثبت کنه

کد: انتخاب همه

دانشجوی ارشد نرم افزار

sa@

پست توسط sa@ » جمعه 5 اسفند 1390, 1:04 pm

farshidshd نوشته شده:
اگه تاریخ نامه واسه قبل از اعمال قوانین جدید هست، باید طبق قوانین قبلی عمل بشه...

من این چندروزه هر 15 دقیقه سر میزدم که جواب الان میرسه ولی نبود :grin: داشتم دیگه نا امید می شدم..ممنون از جواب goli
تاریخ نامه واسه اوایل وضع این قانونه(88) که اونموقع به ازای هر ماه جبهه 18 روز کسر خدمت می خورد ولی الان 9روز..از مرداد 90 به بعد هم طرح مکانیزه کردن رو اعمال کردن یعنی اونموقع چنین چیزی نبوده که ثبت بشه و فقط نامه می دادن..برای ثبت هم رفتم به جایی که صادر کرده(نیروی انسانی-کانون بازنشستگان و مستمری بگیران) که گفت قانون عوض شده باید نصف بشه و 3قطعه عکس بیار تا درستش کنم و الا اینم تا چنوقت دیگه از بین میره! البته زیاد خودش در جریان نبود و همرو از سربازش می پرسید..
از اونجایی که طبق اعلام سایت نظام وظیفه تا آخر امسال مهلت دارم.. میخوام به هر دری بزنم تا درست شه! 2شنبه می خوام برم ملاقات مردمی...برا مشاوره هم هر چقد زنگ می زنم اشغال می زنه..پیغام هم گذاشتم ولی متاسفانه کسی جوابگو نیست!! nar
من تازه از ذانشگاه انصراف دادم و به خاطر اینکه 13 ماه کسری داشتم و دانشگاه اذیت می کرد انصراف دادم! حالا اینا اینجوری می گن...کنکور سال بعد اونوقت نمی تونم شرکت کنم :(
نظر شما چیه؟! چه اقدام دیگه ای کنم؟!
بعد اینکه واسه اینکه شهر خودمون بیوفتم..قوانینش چیه؟! من یه خواهر 12 سال کوچکتر از خودم دارم..

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
تماس:

پست توسط farshidshd » شنبه 6 اسفند 1390, 10:00 pm

sa@ نوشته شده:
farshidshd نوشته شده:

من این چندروزه هر 15 دقیقه سر میزدم که جواب الان میرسه ولی نبود :grin: داشتم دیگه نا امید می شدم..ممنون از جواب goli
تاریخ نامه واسه اوایل وضع این قانونه(88) که اونموقع به ازای هر ماه جبهه 18 روز کسر خدمت می خورد ولی الان 9روز..از مرداد 90 به بعد هم طرح مکانیزه کردن رو اعمال کردن یعنی اونموقع چنین چیزی نبوده که ثبت بشه و فقط نامه می دادن..برای ثبت هم رفتم به جایی که صادر کرده(نیروی انسانی-کانون بازنشستگان و مستمری بگیران) که گفت قانون عوض شده باید نصف بشه و 3قطعه عکس بیار تا درستش کنم و الا اینم تا چنوقت دیگه از بین میره! البته زیاد خودش در جریان نبود و همرو از سربازش می پرسید..
از اونجایی که طبق اعلام سایت نظام وظیفه تا آخر امسال مهلت دارم.. میخوام به هر دری بزنم تا درست شه! 2شنبه می خوام برم ملاقات مردمی...برا مشاوره هم هر چقد زنگ می زنم اشغال می زنه..پیغام هم گذاشتم ولی متاسفانه کسی جوابگو نیست!! nar
من تازه از ذانشگاه انصراف دادم و به خاطر اینکه 13 ماه کسری داشتم و دانشگاه اذیت می کرد انصراف دادم! حالا اینا اینجوری می گن...کنکور سال بعد اونوقت نمی تونم شرکت کنم :(
نظر شما چیه؟! چه اقدام دیگه ای کنم؟!
بعد اینکه واسه اینکه شهر خودمون بیوفتم..قوانینش چیه؟! من یه خواهر 12 سال کوچکتر از خودم دارم..
همون ملاقات عمومی خیلیها نتیجه گرفتن انشالله شما هم نتیجه میگیری
واسه اینکه تو شهر خودت بیوفتی هم یا باید متاهل باشی یا پدرت نظامی یا شرایط خاص دیگه ای داشته باشی

دانشجوی ارشد نرم افزار

sa@

پست توسط sa@ » دوشنبه 8 اسفند 1390, 4:03 pm

امروز رفتم ملاقات عمومی..نشد! قبول نکردن..
یه قانون جدیدم اومده میگه:انصرافی ها یه سال دیگه وقت دارن..ولی کنکور تا2روز پیش بود..

amin_560

پست توسط amin_560 » چهارشنبه 20 اردیبهشت 1391, 10:27 am

سلام
من اعزامی سال88 هستم و مهرماه 88 با داشتن کسری، خدمتم را تمام کردم ولی کارت پایان خدمتم نیومد واسه همین رفتم تهران (ستاد ارتش) گفتن کسری که داشتی ثبت نشده. منم گفتم شما ثبتش کنید گفتن نمیشه نظام وظیفه لینکش از سایت حذف کرده.
حالا تکلیف من چی باید چکار کنم

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
تماس:

پست توسط farshidshd » چهارشنبه 20 اردیبهشت 1391, 10:29 am

amin_560 نوشته شده:سلام
من اعزامی سال88 هستم و مهرماه 88 با داشتن کسری، خدمتم را تمام کردم ولی کارت پایان خدمتم نیومد واسه همین رفتم تهران (ستاد ارتش) گفتن کسری که داشتی ثبت نشده. منم گفتم شما ثبتش کنید گفتن نمیشه نظام وظیفه لینکش از سایت حذف کرده.
سلام
تشریف ببرید پلیس+10 ...

دانشجوی ارشد نرم افزار

amin_560

پست توسط amin_560 » چهارشنبه 20 اردیبهشت 1391, 7:49 pm

farshidshd نوشته شده:
amin_560 نوشته شده:سلام
سلام
تشریف ببرید پلیس+10 ...
اونجا هم رفتم گفتن مثل اینکه خبر ندارین از اول فروردین دیگه کسری خدمت توی پلیس+10 ثبت نمیکنن

قفل شده