از کارشناسی ناپیوسته به پیوسته

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
آواتار کاربر
m0trix
کاربر معمولي
کاربر معمولي

از کارشناسی ناپیوسته به پیوسته

پست توسط m0trix » چهارشنبه 9 فروردین 1391, 4:39 pm

سلام.

شهر ما(زنجان) یکی دو سالی هست دیگه کارشناسی ناپیوسته برنمیداره میخواستم بدونم امکانش هست من سراسری یه شهر دیگه قبول بشم بعد از انجا انتقالی بگیرم بیام شهر خودمون با بچه های پیوسته ادامه تحصیل بدم ؟

نیا باران زمین جای قشنگی نیست !

من اهل زمینم خوب میدانم که گل در عقد زنبور است

و سوادی بلبل دارد و گل را هم دوست میدارد

konkoorkk
کاربر متوسط
کاربر متوسط

Re: از کارشناسی ناپیوسته به پیوسته

پست توسط konkoorkk » چهارشنبه 9 فروردین 1391, 6:04 pm

من هم همین سوال رو به نوع دیگه ای دارم. میخوام ببینم اصلا ماهایی که کاردانی پیوسته گرفتیم, تحت چه شرایطی میتونیم کارشناسی پیوسته بگیریم؟ اگر دیپلم ریاضی بگیریم میشه؟

آواتار کاربر
Moh3n II
کاربر ویژه بخش فیلم و سینما
کاربر ویژه بخش فیلم و سینما
محل اقامت: پونک
تماس:

پست توسط Moh3n II » پنج‌شنبه 10 فروردین 1391, 12:16 pm

konkoorkk نوشته شده:من هم همین سوال رو به نوع دیگه ای دارم. میخوام ببینم اصلا ماهایی که کاردانی پیوسته گرفتیم, تحت چه شرایطی میتونیم کارشناسی پیوسته بگیریم؟ اگر دیپلم ریاضی بگیریم میشه؟
بله با دیپلم دبیرستان می شه در آزمون پیوسته شرکت کرد ولی خوب چه کاریه همنی ناپیوسته رو بگیرید حالا که تا اینجا اومدین

konkoorkk
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط konkoorkk » پنج‌شنبه 10 فروردین 1391, 3:08 pm

Moh3n.Cinema نوشته شده:
konkoorkk نوشته شده:من هم همین سوال رو به نوع دیگه ای دارم. میخوام ببینم اصلا ماهایی که کاردانی پیوسته گرفتیم, تحت چه شرایطی میتونیم کارشناسی پیوسته بگیریم؟ اگر دیپلم ریاضی بگیریم میشه؟
بله با دیپلم دبیرستان می شه در آزمون پیوسته شرکت کرد ولی خوب چه کاریه همنی ناپیوسته رو بگیرید حالا که تا اینجا اومدین
متشکرم محسن جان. ببینید من دیپلم کاردانش گرفتم و رفتم کاردانی. حین کاردانی دیپلم ریاضیم رو هم گرفتم. ولی خب مدرک پیش دانشگاهی ندارم. فکر کنم پیش دانشگاهی جدای دیپلم هست. گفتم شاید بشه مثلا اون حدود 90 واحد کاردانی رو تو کارشناسی پیوسته معادل سازی کنن و مثلا 50 واحد باقی مونده رو بگیرم و برم پیوسته. اینطوری 20 30 واحد هم کمتر پاس میکنم.

قفل شده