یه سوال مهم دارم درباره معافیت پزشکی و غیبت

سوالات و ابهامات خودتون را در رابطه با خدمت سربازی در این بخش مطرح کنید

مدیر انجمن: مشاور سایت کارشناسی

قفل شده
reza_17173
کاربر ساده
کاربر ساده

یه سوال مهم دارم درباره معافیت پزشکی و غیبت

پست توسط reza_17173 » چهارشنبه 6 اردیبهشت 1391, 10:56 pm

دوستان من الان ترم 14 هستم (کارشناسی پیوسته) و درسم تیر ماه تموم میشه و بعدش می خوام واسه معافیت پزشکی اقدام کنم, چون همون طور که می دونین در حین تحصیل نمیشه واسه معافیت پزشکی اقدام کرد. حالا مشکل اینجاست که چندتا از دوستام گفتن چون بیشتر از 12 ترم, یعنی تا 14 ترم تو دانشگاه بودم حتما" غیبت خوردم و چون غیبت خوردم نمی تونم واسه معافیت پزشکی اقدام کنم! حالا می خواستم ببینم همچین چیزی واقعیت داره؟! یعنی کسی که غیبت خورده باشه نمی تونه معافیت پزشکی بگیره؟! من این رو درباره معافیت کفالت شنیده بودم نه معافیت پزشکی! ممنون میشم اگه از دوستان کسی اطلاعی داره کمکم کنه.
اینم بگم که من بعداز ترم 12 دانشگاه بهم اجازه داد که تا 2ترم دیگه هم بمونم, ولی من دیگه نرفتم از نظام وظیفه اجازه یا مهلت بگیرم. یعنی فکر می کنم غیبت رو خوردم

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
محل اقامت: My Heart
تماس:

Re: یه سوال مهم دارم درباره معافیت پزشکی و غیبت

پست توسط farshidshd » پنج‌شنبه 14 اردیبهشت 1391, 5:03 pm

reza_17173 نوشته شده:دوستان من الان ترم 14 هستم (کارشناسی پیوسته) و درسم تیر ماه تموم میشه و بعدش می خوام واسه معافیت پزشکی اقدام کنم, چون همون طور که می دونین در حین تحصیل نمیشه واسه معافیت پزشکی اقدام کرد. حالا مشکل اینجاست که چندتا از دوستام گفتن چون بیشتر از 12 ترم, یعنی تا 14 ترم تو دانشگاه بودم حتما" غیبت خوردم و چون غیبت خوردم نمی تونم واسه معافیت پزشکی اقدام کنم! حالا می خواستم ببینم همچین چیزی واقعیت داره؟! یعنی کسی که غیبت خورده باشه نمی تونه معافیت پزشکی بگیره؟! من این رو درباره معافیت کفالت شنیده بودم نه معافیت پزشکی! ممنون میشم اگه از دوستان کسی اطلاعی داره کمکم کنه.
اینم بگم که من بعداز ترم 12 دانشگاه بهم اجازه داد که تا 2ترم دیگه هم بمونم, ولی من دیگه نرفتم از نظام وظیفه اجازه یا مهلت بگیرم. یعنی فکر می کنم غیبت رو خوردم

اگه مطمئنید که مافیت پزشکی بهتون تعلق میگیره ، غیبت مهم نیست
میتونید اقدام کنید

کد: انتخاب همه

دانشجوی ارشد نرم افزار

قفل شده