سوال مهم در مورد معافی کفالت

سوالات و ابهامات خودتون را در رابطه با خدمت سربازی در این بخش مطرح کنید

مدیر انجمن: مشاور سایت کارشناسی

قفل شده
mohammad925
کاربر ساده
کاربر ساده

سوال مهم در مورد معافی کفالت

پست توسط mohammad925 » دوشنبه 27 شهریور 1391, 5:15 pm

سلام من الان سربازم اعزام 19/5/91 بود الان دانشگاه قبول شدم اومدم ثبت نام و ترخیص بشم حالا میخوام بدونم میتونم تو دانشگاه با توجه به اینکه من سرباز بودم و از سربازی ترخیص شدم برای معافیت کفالت اقدام کنم و معاف بشم ؟ با برای کسانی که خدمت کردن میشه معافیت کفالت گرفت ممنون

آواتار کاربر
peyman
مدیر کل
مدیر کل
محل اقامت: MACS0647- JD
تماس:

Re: سوال مهم در مورد معافی کفالت

پست توسط peyman » دوشنبه 27 شهریور 1391, 5:18 pm

mohammad925 نوشته شده:سلام من الان سربازم اعزام 19/5/91 بود الان دانشگاه قبول شدم اومدم ثبت نام و ترخیص بشم حالا میخوام بدونم میتونم تو دانشگاه با توجه به اینکه من سرباز بودم و از سربازی ترخیص شدم برای معافیت کفالت اقدام کنم و معاف بشم ؟ با برای کسانی که خدمت کردن میشه معافیت کفالت گرفت ممنون
شما در حین معافیت تحصیلی مجاز هستید که برای معافیت کفالت هم اقدام کنید و مشکلی نداره
...

mohammad925
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mohammad925 » دوشنبه 27 شهریور 1391, 6:39 pm

وقتی من سرباز بودم یعنی من سربازی رفتم 1 ماه مشکلی نیست یعنی اینکه 1ماه رفتم ؟بازم میتونم معاف کفالت بگیرم پس اخه تو سایت پلیس دیدم فقط در مورده قبل اعزام نوشته نه بعد اعزام پس حتما میتونم اقدام کنم برای معافیت کفالت؟ ببخشید اینقدر تاکید میکنم اخه خیلی مهمه

آواتار کاربر
peyman
مدیر کل
مدیر کل
محل اقامت: MACS0647- JD
تماس:

پست توسط peyman » دوشنبه 27 شهریور 1391, 6:44 pm

mohammad925 نوشته شده:وقتی من سرباز بودم یعنی من سربازی رفتم 1 ماه مشکلی نیست یعنی اینکه 1ماه رفتم ؟بازم میتونم معاف کفالت بگیرم پس اخه تو سایت پلیس دیدم فقط در مورده قبل اعزام نوشته نه بعد اعزام پس حتما میتونم اقدام کنم برای معافیت کفالت؟ ببخشید اینقدر تاکید میکنم اخه خیلی مهمه
اگر یه ماه از خدمت هم مونده باشه و شرایظ کفالت رو داشته باشید میتونید اقدام کنید
...

قفل شده