راهنمايي در مورد كارشناسي پيوسته يا ناپيوشته

این بخش مختص کسانی است که خود را برای کنکور آماده میکنند ( مشاوران این بخش از رتبه هایی برتر کنکور در سالهای گذشته هستند )

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
sasan831

راهنمايي در مورد كارشناسي پيوسته يا ناپيوشته

پست توسط sasan831 » جمعه 20 بهمن 1391, 1:31 pm

با سلام
بنده ديپلم رشته كاردانش مكانيك ميباشم .
از طرفي ام پيش دانشگاهيه علوم انساني رو به ميل و اختيار خودم پاس نمودم .
با دارا بودن مدرك ديپلم كاردانش و پيش علوم انساني اين امكان وجود دارد بنده درشته كارشناسي ناپيوسته تربيت بدني حضور پيدا كنم يا خير ؟

اگه با مدرك ديپلم مكانيك وارد دانشگاه در رشته كارداني تربيت بدني شوم كارداني بنده پيوسته است يا ناپيوسته؟
ايا كساني كه كارداني ناپيوسته اخذ نمودن كارشناسي ناپيوسته ميتوانن شركت كنند؟
ايا كساني كه كارداني پيوسته اخذ نمودن كارشناسي ناپيوسته ميتونن شركت كنند ؟

با تشكر منتظر پاسخ سوالات هستم

آواتار کاربر
peyman
مدیر کل
مدیر کل
محل اقامت: MACS0647- JD
تماس:

Re: راهنمايي در مورد كارشناسي پيوسته يا ناپيوشته

پست توسط peyman » شنبه 21 بهمن 1391, 6:29 pm

شما با دیپلم مکانیک فقط میتونید در کاردانی پیوسته مکانیک شرکت کنید ( کنکور فنی )
با پیش دانشگاهی هم میتونید درکارشناسی پیوسته و یا کاردانی ناپیوسته ( همان کنکور سراسری نظری ) شرکت کنید
کارشناسی ناپیوسته مخصوص کسانی هست که کاردانی دارند ( پیوسته یا ناپیوسته )
...

sasan831

پست توسط sasan831 » سه‌شنبه 24 بهمن 1391, 12:21 am

peyman نوشته شده:شما با دیپلم مکانیک فقط میتونید در کاردانی پیوسته مکانیک شرکت کنید ( کنکور فنی )
با پیش دانشگاهی هم میتونید درکارشناسی پیوسته و یا کاردانی ناپیوسته ( همان کنکور سراسری نظری ) شرکت کنید
کارشناسی ناپیوسته مخصوص کسانی هست که کاردانی دارند ( پیوسته یا ناپیوسته )
مرسي بابته پاسخ اما دوست عزيز بنده با دانشگاه ازاد منطقه خودمون تماس گرفتم حتي حضوري ام رفتم بهم گفتن رشته هاي فني و كاردانش مجاز هستن تربيت بدني بردارن يعني گفت يا رشته خودت يا تربيت بدني منم خيلي به تربيت بدني علاقه دارم يعني طرف پيچونده منو؟

من اخر فرق اين كارداني پيوسته و ناپيوسته رو از نظر حجم واحد ها و دروس ها نفهميدم يعني ناپيوسته دروس كمتري داره ؟ يا بيشتر ؟

دوست عزيز براي شركت در كنكور كارداني دانشگاه ازاد بايد همون كنكور سراسري شركت كنم؟الان سايت سنجش بودم تاريخ 91/11/30 الي 91/12/3 ثبت نام جهت كنكور سراسري سال 92 رو زده
منم بايد شركت كنم يا نميخواد ؟!!!!!

آواتار کاربر
peyman
مدیر کل
مدیر کل
محل اقامت: MACS0647- JD
تماس:

پست توسط peyman » چهارشنبه 25 بهمن 1391, 12:00 am

رشته تربیت بدنی در دانشگاه آزاد محدودیتی نداره و همه رشته ها میتونن شرکت کنند
کاردانی ناپیوسته و پیوسته هیچ فرقی ندارند. کسانی که کاردانش و فنی هستند چون بدون گذراندن پیش دانشگاهی وارد دانشگاه میشن بهشون میگن کاردانی پیوسته
ولی کارشناسی پیوسته و ناپیوسته فرق دارن. کارشناسی ناپیوسته یعنی از فوق دیپلم به لیسانس که یک دوره دو ساله هست
هم کنکور سراسری میتونید شرکت کنید هم کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد
...

sasan831

پست توسط sasan831 » پنج‌شنبه 26 بهمن 1391, 1:06 pm

peyman نوشته شده:رشته تربیت بدنی در دانشگاه آزاد محدودیتی نداره و همه رشته ها میتونن شرکت کنند
کاردانی ناپیوسته و پیوسته هیچ فرقی ندارند. کسانی که کاردانش و فنی هستند چون بدون گذراندن پیش دانشگاهی وارد دانشگاه میشن بهشون میگن کاردانی پیوسته
ولی کارشناسی پیوسته و ناپیوسته فرق دارن. کارشناسی ناپیوسته یعنی از فوق دیپلم به لیسانس که یک دوره دو ساله هست
هم کنکور سراسری میتونید شرکت کنید هم کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد

ممنون بابت پاسخ

من قصد و نيتم فقط رفتن به دانشگاه ازاد هستش پس كنكور سراسري شركت كنم ؟

كنكور كارداني پيوسته دانشگاه ازاد تارخ ثبت نامش كيه ؟؟؟

كنكور كارداني فني حرفه ايي چيه ؟ واسه دانشگاه ازاده اينم ؟‌

تو كنكور سراسري چندتا دفترچه بايد بگيرم يكي ميگه بايد دوتا اين اين دفترچه ها كه كد دارن بگيرم يكي واسه ازاد يكي واسه دولتي و ميگه حتما هم بايد دوتاش رو بگيرم درسته ؟

لطفا كامل راهنمايي كنين كنكور سراسري بدم بهتره يا همون دانشگاه ازادي كه فرمودين يا كنكور فني حرفه ايي؟ واينكه كدومشون راحتره ؟

و سوال مهمم اينه اگه تو ازمون ها يا كنكورها رد بشيم بدون كنكور بازم ميتونيم تو دانشگاه ازاد ثبت نام كنيم ؟

قفل شده