اخبار مربوط به تکمیل ظرفیت .

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
Ramin

اخبار مربوط به تکمیل ظرفیت .

پست توسط Ramin » جمعه 18 آبان 1386, 12:51 pm

دوستان از این به بعد تمام اخبار و اطلاعات مربوط به تکمیل ظرفیت را در اینجا مطرح نمایید تا از ارسال های بی مورد جلوگیری شود .
به امید قبولی تمام شما عزیزان گل کارشناسی .
آخرین ویرایش توسط Ramin در سه‌شنبه 27 آذر 1386, 5:25 pm، در مجموع 2 بار ویرایش شده است.

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: تبريز شهر اولين ها

پست توسط kanan » جمعه 18 آبان 1386, 3:31 pm

سلام به همه دوستان
آره رامين جان منم وقتي صبح از خواب بيدار شدم هرچي گشتم پيدا نكردم مي خواستم براي شما يه پيام شخصي بفرستم كه چي شده
آخرین ویرایش توسط kanan در یک‌شنبه 20 آبان 1386, 3:17 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

آواتار کاربر
tolstoi
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط tolstoi » جمعه 18 آبان 1386, 7:39 pm

سلام

داشتم میگوگلیدم اینو دیدم تاریخش که صحت نداشت ولی خودش باید درست باشه.
http://www.ranjkar.com/blog/?p=541

samaneh_h

پست توسط samaneh_h » شنبه 19 آبان 1386, 10:43 am

پس من دوباره مجبورم بنويسم كه طي تماسي كه هفته گذشته با سازمان سنجش لعنتي داشتم آقايي كه لعنت بر ايشون پاسخگوي اينجانب بودند خيلي مودبانه فرمودند كه امسال كارداني به كارشناسي تكميل ظرفيت نداريم بنده گفتم طي پرسجويي كه از دانشگاه ها شده گفتند ما ظرفيت مورد نيازمون رو به سنجش اعلام كرديم پس اونا چي مي‌شه؟
گفت آنها اعلام كنند ولي ما امسال تكميل ظرفيت نداريم.
دوستاني كه پيگير هستند و اين حقيقت رو باور ندارند : اين گوي و اين ميدان من 10 دقيقه پشت سر هم يه شماره از سنجش رو گرفتم تا در نهايت آْنها پاسخ دادند
ولي خواهشا دوباره مي‌خوام با استدلالهاي الكي بچه ها رو اميدوار نكنيد اگه مدركي داريد رو كنيد.

Ramin

پست توسط Ramin » شنبه 19 آبان 1386, 11:05 am

با عرض معذرت پست های مربوط به هک سازمان سنجش و پست های اضافه حذف شد سمانه خانوم و دوستان عزیز ، لطفا بحث رو به حاشیه نکشید و به جای اینکه پست اضافی بزنید که هیچ سودی واسه بچه ها نداره ، بهتره یک خبر خوب و البته با دلیل و مدرک اینجا بزارید .
من 10 دقیقه که هیچی 3 ساعت تموم سعی کردم با سنجش تماس بگیرم اما نشد ، یا اشغال بود یا اینکه وقتی آزاد میشد کسی بر نمیداشت . فعلا باید منتظر بمونیم تا یک خبر دقیق به دستمون برسه :!:

Ramin

پست توسط Ramin » شنبه 19 آبان 1386, 11:15 am

بچه ها بالاخره موفق شدم با سنجش تماس بگیرم :cry:
سوال : تاریخ تکمیل ظرفیت کاردانی به کارشناسی کی اعلام میشه :?: :idea:

جواب مسئول : فعلا تکمیل ظرفیت کاردانی به کارشناسی نداریم :!: اما ( این چیزیه که سمانه خانوم جاش انداختند یا بهشون نگفتند ) ازش پرسیدم : یعنی کلا نداریم ؟ گفت : فعلا نداریم ، اگر داشته باشیم اعلام میکنیم :!:

ولی واقعا چرا ؟ چرا دقیق اطلاع رسانی نمیکنند که تکلیفمون مشخص بشه :?: :?: :?:

کسانی که میخوانند خودشون این جواب رو بشنوند با این شما تماس بگیرند : 88923597
این شما بهتر از بقیه شماره ها جواب میده :wink:

sh
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط sh » شنبه 19 آبان 1386, 8:37 pm

بچه ها من میگم به برنامه هنر هشتم sms بدیم که دکتر توکلی که گفته بود تکمیل واسه کارشناسی ناپیوسته داریم هنوز خبری نیس و رنجشیا می گن تکمیل نداریم این برنامه هر روز صبح ساعت 8:35 پخش می شه وقتی تعداد زیاد باشه فک کنم پیگیری می کنن

آواتار کاربر
saeid
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: babol
تماس:

پست توسط saeid » یک‌شنبه 20 آبان 1386, 12:31 am

sh نوشته شده:بچه ها من میگم به برنامه هنر هشتم sms بدیم که دکتر توکلی که گفته بود تکمیل واسه کارشناسی ناپیوسته داریم هنوز خبری نیس و رنجشیا می گن تکمیل نداریم این برنامه هر روز صبح ساعت 8:35 پخش می شه وقتی تعداد زیاد باشه فک کنم پیگیری می کنن
منم موافقم. از بچه های دیگه هم خواهش می کنم این کارو بکنن. فقط اینکه نگفتین کدوم شبکه این برنامه پخش میشه و شماره sms چنده.
اگر تنهاتربن تنهاها شوم باز خدا هست. او جانشینه همه ی نداشتن هاست تو می توانی جانشینه همه ی بی پناهی ها شوی.

آواتار کاربر
saeid
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط saeid » یک‌شنبه 20 آبان 1386, 9:52 am

شماره sms برنامه هنر هشتم:3000012 اول پیامتون باید بنویسید 8 .
اگر تنهاتربن تنهاها شوم باز خدا هست. او جانشینه همه ی نداشتن هاست تو می توانی جانشینه همه ی بی پناهی ها شوی.

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط kanan » یک‌شنبه 20 آبان 1386, 10:02 am

با سلام
من هم موافقم فقط چی بنیویسیم یعنی موضوع ،حرف همه ما یکی باشه تا زودتر بتونیم به جواب برسیم

آواتار کاربر
miladsaranjam
محل اقامت: ardebeel
تماس:

پست توسط miladsaranjam » یک‌شنبه 20 آبان 1386, 12:10 pm

سلام
مگه ظرفیت پذیرش تکمیل ظرفیت چقدره که همه شکمشونو واسش صابون زدن؟
بهترین کار اینه که با هم جنگ نکنیم هم صدا باشیم تا بتونیم کاری بکنیم و مثل امسال حقمون رو راحت نخورن . بهتره در کنار درس خوندن واسه کنکور 87 به تکمیل ظرفیت هم امیدوار باشیم
چون همچنان این مساله واسه همه نا معلومه خدا رو چی دیدی شاید همین امروز فردا اومد.

آواتار کاربر
saeid
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط saeid » یک‌شنبه 20 آبان 1386, 12:11 pm

آقای sh من هرچی به این 3000012 sms میزنم نمی ره. دلیلشو می دونید؟
موضوع sms هم فقط در مورد اینکه آیا امسال تکمیل وجود داره یا نه باشه بعدم اینکه چه زمانی اعلام میشه

آواتار کاربر
miladsaranjam
محل اقامت: ardebeel
تماس:

پست توسط miladsaranjam » یک‌شنبه 20 آبان 1386, 12:21 pm

من sms زدم رفت . تورو خدا همه sms بزنید

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط kanan » یک‌شنبه 20 آبان 1386, 3:15 pm

با سلام به همه دوستان
من و سایر دوستان فکر کنم اینجا اومدیم یکمی که نه من خیلی دوست پیدا کردم جایی برای هم فکری کردن ، به کسی کمک کردن و کمک گرفتن تو رو به خدا دوستان با هم اینطوری حرف نزنید ما با هم دوستیم الان می شینم گریه می کنم :cry:
در ضمن از بحثمون دور نشیم با بببببببببببببا پس این ثبت نام ارشد کی تموم میشه شما که گفتید بعد از اونا نوبه ماست نه بابا بعد ارشد نوبه کاردانی پیوسته است البته روی تاریخ های سازمان رنجش نمیشه حساب کرد چون نوشته 28/8/86 تکمیل ظرفیت کاردانی پس مال ما چی شد البته اگه اعلام بشه :wink:

آواتار کاربر
saeid
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط saeid » یک‌شنبه 20 آبان 1386, 3:27 pm

از اونجایی که تجربه نشون داد ما همیشه بعد از بچه های کاردانی بودیم. یعنی هر چی که می خواست در مورد کنکور اعلام بشه ما بعد از کاردانی بودیم. بازم به همه میگم که sms به برنامه هنر هشتم یادتون نره(شماره 3000012 در مورد تاریخ اعلان تکمیل ظرفیت)

قفل شده