شرکت در آزمون سراسری

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
سمیرا قادری
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

شرکت در آزمون سراسری

پست توسط سمیرا قادری » یک‌شنبه 4 آذر 1386, 3:43 pm

سلام دوستان

از یکی از دوستانم شنیدم ما می تونیم(ما بچه های فنی که پیش دانشگاهی نداریم)
می تونیم در آزمون سراسری امتحان دهیم البته فقط کامپیوتر و در صورت قبولی درسهای دوره کاردانی را تطبیق واحد می کنند و میتونیم در دوره کارشناسی ادامه تحصیل بدهیم
در واقع فوق دیپلم ما را به جای پیش دانشگاهی در نظر می گیرند

ایا این گفته ها صحت دارد؟ اگه کسی اطلاعاتی در این زمینه دارد خواهش می کنم جواب منو بدید
پیشاپیش از همگی متشکرم

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
محل اقامت: My Heart
تماس:

نه

پست توسط farshidshd » یک‌شنبه 4 آذر 1386, 4:11 pm

نه سمیرا خانم
فکر نمیکنم این مربوط به سراسری باشه
اون مربوط به پیام نور هست و تازه اینی که شما میگی اشتباه
2 ترم اول دوره کاردانی به عنوان پیش دانشگاهی محسوب میشه و بقیه ترم ها اگه درسی کمتر از 12 داشته باشی دوباره باید پاس کنی ... من چند روز پیش خودم رفتم دانشگاه پیام نور و ازشون پرسیدم
به هر حال اینا مربوط به پیام نور میشه دوست عزیز
:wink: موفق باشی

کد: انتخاب همه

دانشجوی ارشد نرم افزار

آواتار کاربر
milad
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: زنجان
تماس:

پست توسط milad » دوشنبه 5 آذر 1386, 12:47 pm

بله سمیرا خانم من هم نوشته های شما ! رو شنیدم !!!
دو سال کاردانی ما فنی ها به عنوان پیش دانشگاهی حساب می شه و ما می تونیم تو کنکور سراسری کارشناسی پیوسته (8و7 تیر ماه )شرکت کنیم و احتمالاٌ هر رشته ای که خواستیم بخوانیم و اگر هم کامپیوتر خواندیم چند واحدی رو تطبیق می زنن . تا اونجایی که من یادم حتی هنگام ثبت نام کنکور گزینه کاردانی تو فرم ثبت نام هستش.

mina_zb
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: يزد

پست توسط mina_zb » پنج‌شنبه 22 آذر 1386, 5:14 pm

با سلام.راستش رشته دبيرستان و پيش دانشگاهي من رياضي بودش و معدل ديپلم من هم 18/45 .ولي چند سال ميگذره و اصلا فيزيك و شيمي رو به خاطر نميار م:roll: .كارداني كامپيوتر رو هم از جهاد دانشگاهي اهوازگرفتم واسه همين اميدي به شركت تو كنكور سراسري و قبولي ندارم.ميخواستم بدونم اگه تو كنكور انساني امتحان بدم ميتونم از شرط معدل استفاده كنم؟؟و اگه مثلا مديريت قبول شم واحدهايي رو كه تو كارداني گذروندم قبول ميكنن؟؟؟.البته تلاشمو واسه كارشناسي ناپيوسته ميكنم ولي با اين خواب هايي كه سازمان رنجش واسه ما ميبينه خيلي نميشه به آينده اميدوار بود :cry:

قفل شده