مهم:حتما ببينيد. درباره سايت

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
mamad_msp
کاربر متوسط
کاربر متوسط

مهم:حتما ببينيد. درباره سايت

پست توسط mamad_msp » جمعه 14 دی 1386, 11:11 pm

دوستام مديران كساي كه مدير سايت هستين. تو رو خدا سايت كاري كنين كه تو فايرفاكس هم باز بشه.
اين خيلي بده كه كامپيوتر سايتش تو فاير بالا نياد.
خواهشان دست به كار بشينننننننننن.
:lol:

Ramin

پست توسط Ramin » جمعه 14 دی 1386, 11:37 pm

والا این سایت مشکلات خیلی داره ، اگر پیمان اجازه میداد من میتونستم برنامشو با Asp.net درست کنم ، اسپم هر روز داره زیاد تر میشه ، من روزی نزدیک 50 تا 80 تا اسپم پاک میکنم .

mamad_msp
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط mamad_msp » شنبه 15 دی 1386, 1:01 am

پس دس به كار شين.
ببين شايد N نفر كه ميان اينجا نمي دونن چيزي رو ولي شما كه مي دوني بقيه رو كمك كون من جات بودم مدير اين سايت نمي شدم. سيستم من از همين سايت الوده شده و من از اين سايت خوردم. يا اين كه مديران خوب و با سواد و .. داره ولي اگه قرار باشه اين طوري باشه كه نميشه.
پس مديران يه جلسه بزارن زود دس به كار شن. اگه مي خاين منم كمك مي كنم. ولي اگه دس به كار نشين. من خودم هم به عنوان SPAM براي سايت عمل مي كنم. :lol:

آواتار کاربر
saeid
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: babol
تماس:

پست توسط saeid » شنبه 15 دی 1386, 12:53 pm

rtech نوشته شده:والا این سایت مشکلات خیلی داره ، اگر پیمان اجازه میداد من میتونستم برنامشو با Asp.net درست کنم ، اسپم هر روز داره زیاد تر میشه ، من روزی نزدیک 50 تا 80 تا اسپم پاک میکنم .
منم از آقا پیمان می خوام که یه فکزی واسه این اسپم ها کنن. دردسرساز میشه ها!!
اگر تنهاتربن تنهاها شوم باز خدا هست. او جانشینه همه ی نداشتن هاست تو می توانی جانشینه همه ی بی پناهی ها شوی.

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: تبريز شهر اولين ها

پست توسط kanan » شنبه 15 دی 1386, 2:19 pm

با سلام
دوستان خوب شد که این موضوع مطرح شد من فکر میکردم که سیستم من خراب شده
و می رفتم تو یه ویندوز دیگه و با IE سایتو باز میکردم و دوستان راست میگن با فایرفاکس باز نمیشه
یه نتیجه دیگه هم من گرفتم اونم اینه که کامپیوتر من به spyware آلوده شده و پاک نمیشه و پیدا نمیکردم که از کجا آلوده شده اونو هم دوستان گفتن معلوم شد از سایت کارشناسی
حالا که کامپیتور من آلوده شده چیکار کنم حل بشه با nod32 و dr spyware حل نمیشه چیکار کنم

Ramin

پست توسط Ramin » شنبه 15 دی 1386, 4:13 pm

kanan نوشته شده:با سلام
دوستان خوب شد که این موضوع مطرح شد من فکر میکردم که سیستم من خراب شده
و می رفتم تو یه ویندوز دیگه و با IE سایتو باز میکردم و دوستان راست میگن با فایرفاکس باز نمیشه
یه نتیجه دیگه هم من گرفتم اونم اینه که کامپیوتر من به spyware آلوده شده و پاک نمیشه و پیدا نمیکردم که از کجا آلوده شده اونو هم دوستان گفتن معلوم شد از سایت کارشناسی
حالا که کامپیتور من آلوده شده چیکار کنم حل بشه با nod32 و dr spyware حل نمیشه چیکار کنم
من از کاسپرسکای استفاده میکنم و تمام اینها رو شناسایی میکنه ، انقدر مجبورم این تاپیک اسپم ها رو پاک کنم میترسم این کاسپرسکای هم از پا دربیاد :lol:

mamad_msp
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط mamad_msp » شنبه 15 دی 1386, 6:19 pm

سلام ساين با فاير هم بالا اومد ولي وقت صفحه اولش با فاير مشكل داره و من از لينك صفحه دو وارد شدم و با فاير كار مي كنه.
:lol:

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط kanan » شنبه 15 دی 1386, 9:05 pm

با سلام
خیلی ممنون رامین جان از راهنماییت ولی حتما پاک میکنه نصب کنم چون کامپیوتر خیلی سنگین میکنه
و ویندوز خیلی طول میکشه بالا بیاد
آخرین ورژنشه(ver) کدومه اونا پیدا کنم و نصب کنم

در آخر رامین جان security center کاسپرسکای نصب کنم دیگه فکر کنم آنتی ویروسش اسپم هارو پاک نکنه در مورد این هم راهنمایی کنی خوب میشه

خیلی ممنون و با تشکر فراوان از شما ببخشید دیگه که زحمت میدم

آواتار کاربر
peyman
مدیر کل
مدیر کل
محل اقامت: MACS0647- JD
تماس:

پست توسط peyman » یک‌شنبه 16 دی 1386, 11:02 am

سلام دوستان
متاسفانه من به دلایل شخصی نتونستم مدتی وارد فروم بشم و الان دو هفته ایی هست که در سفرم. :oops:
در مورد قالب باید بگم چون قالب قبلی خیلی با فایر فاکس مشکل داشتم الان دارم روی یه قالب جدید کار میکنم که هم سبکتره و هم مشکلی با فایر فاکس و درجه وضوح های مختلف نداره
انشاالله تا یکی دو هفته دیگه که اشتراک ADSL گرفتم و دسترسی بیشتری به اینترنت داشتم قراره یه خونه تکونی اساسی توی سایت و فروم انجام بشه
و اگه بشه همکاری بیشتری با آقا رامین داشته باشیم
...

Ramin

پست توسط Ramin » دوشنبه 17 دی 1386, 2:24 am

راستی توجه کردید پست های بیهوده و اضافی به حداقل ممکن رسیده ، خدا رو شکر همه دوستان رعایت میکنند و شاهد نظم بیشتری هستیم ، این اسپمر ها هم مشکلش حل بشه دیگه خیلی توپ میشه :wink:

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط kanan » جمعه 21 دی 1386, 10:32 am

با سلام
مدیران عزیز یه فکری به حال این کاربر بکنید
بابا تمام تاپیک های انجمن به گند کشیده با زدن روزی بیش از 20 تا تاپیک....خودتون میدونین
یکی از مدیرها این کاربر پاک کنه تا از شر اسپم ها خلاص بشیم

اسم کاربر هم فکر کنم همه میدونن noah_dfqq
زندگي را مثل پيازي ديدم كه هر ورقشو باز كردم
اشك منو درآورد!!

خدا بگم چيكارت نكنه اون كسي كه منو معتاد سريال فرار از زندان كردي

گفتگو آنلاين اعضا انجمن
http://www.tinychat.com/6kclp

آواتار کاربر
saeid
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط saeid » جمعه 21 دی 1386, 12:34 pm

kanan نوشته شده:با سلام
مدیران عزیز یه فکری به حال این کاربر بکنید
بابا تمام تاپیک های انجمن به گند کشیده با زدن روزی بیش از 20 تا تاپیک....خودتون میدونین
یکی از مدیرها این کاربر پاک کنه تا از شر اسپم ها خلاص بشیم

اسم کاربر هم فکر کنم همه میدونن noah_dfqq
منم شدیداً موافقم. یعنی کسی نمی تونه جلوی این کاربرو بگیره؟؟
اگر تنهاتربن تنهاها شوم باز خدا هست. او جانشینه همه ی نداشتن هاست تو می توانی جانشینه همه ی بی پناهی ها شوی.

hosein
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط hosein » جمعه 21 دی 1386, 1:50 pm

مگه این فروم امکان بن کردن بر اساس رنج IP نداره؟ کاربر رو بر اساس IP بن کنید. این جور پست ها معمولا" از کشورهای ایتالیا و فرانسه پست میشن. رنج IP این کشورها رو بن کنید تا ثبت نام هم نتونند بکنن.

Ramin

پست توسط Ramin » جمعه 21 دی 1386, 4:36 pm

hosein نوشته شده:مگه این فروم امکان بن کردن بر اساس رنج IP نداره؟ کاربر رو بر اساس IP بن کنید. این جور پست ها معمولا" از کشورهای ایتالیا و فرانسه پست میشن. رنج IP این کشورها رو بن کنید تا ثبت نام هم نتونند بکنن.
والا من که دیگه داره کنترل از دستم خارج میشه و اینطوری باشه دیگه نمیتونم جلوشون وایسم ، متاسفانه مدیریت من هم فقط در حد حذف کردن ، ویرایش و قفل کردن تاپیک هاست و هیچ اختیاری در مورد کاربران ندارم . باید پیمان عزیز مدیرکل سایت یک فکری بکنه وگرنه واقعا به قول شما سایت به گند کشیده میشه .

آواتار کاربر
saeid
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط saeid » جمعه 21 دی 1386, 10:53 pm

اقا رامین ، من تو قسمت مشکلات سربازی دوتا تاپیک زدم ولی صفحه مربوط به تاپیک باز نمی شه. نمی دونم مشکلش چیه؟؟واسه همین مجبور شدم اینجا مشکلمو مطرح کنم:
من اول اسفند باید برم خدمت . اگه کنکور علمی کاربردی سوم اسفند باشه مرخصی میدن که بیام کنکور بدیم؟
در ضمن کسی به غیر از خودم میتونه کارت ورود به جلسرو بگیره؟؟

قفل شده