آموزشکده باهنر شیراز

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
reza

آموزشکده باهنر شیراز

پست توسط reza » شنبه 20 مرداد 1386, 2:06 pm

لطفا هر کی اطلاعاتی در مورد آموزشکده باهنر شیراز داره بنویسه.
ممنونم

sadegh
محل اقامت: shiraz
تماس:

پست توسط sadegh » شنبه 20 مرداد 1386, 5:12 pm

من خودم اونجا درس خوندم ولی با توجه به امکانات اصلا به بچه ها نمیرسن من که دیگه اینجا رو انتخاب نمیکنم

آواتار کاربر
rahimfrd
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: مرودشت
تماس:

پست توسط rahimfrd » شنبه 20 مرداد 1386, 5:35 pm

یکی بود یکی نبود تو آموزشکده باهنر به جز دکتر جاهلی هیچ کس نبود جونم براتون بگه ما تابستونو(86) کار آموزی اینجا گرفتیم که هنوز معلق مونده

والا روند ثبت نام من تو این ترم تابستونه به شرح زیر میباشد

1-تاریخ:8/3/86 نامه رو بردم درخواست دادم جوابش این بود که احتمال 70 80 درصد کارآموزی ارائه نمیدن برو بعد بیا

2-تاریخ:6/4/86 :تلفنی زنگ زدم ببینم کارآموزی ارائه میدن جواب این بود که به اونایی که نامه داشتن دادیم (کارآموزی دادیم) دیگه وقتشم تموم شده

ولی من نا امید نشدم یه نامه از آموزشکده ی خودمون گرفتم (چه ریسک بزرگی)

3-14/4/86 : نامه رو بردیم بدون دردسر قبول کردن (کارآموزی ارائه نمیدیم!!)

4-1/5/86: انتخاب واحد کردیم(با هزار زحمت و پرس و جو)

5- 2/5/86 : پرینت گرفتیم (با هزار بالا پایین کردن)

6-6/5/86:فرم انتخاب واحد رو گرفتیم حالا دنبال استاد بگرد

7- از 6/5/86 تا 16/5/86 دویدیم و دویدیم تا بلآخره استاد و دیدیم(بعد 10 روز) و امضا رو گرفتیم بعدشم که وای وی لا اینقدر بالا پایین شدیم تا تونستیم دفتر چه کارآموزی رو بگیریم (شده بودم شبیه یه توپی که هی شوت میشد آموزش از آموزشم شوت میشد انستیتو یه نفرم پیدا نمیشد ما رو شوت کنه دبیر خونه) بعد دو ساعت که باز میخواستیم امضا بگیریم , استاد رفته بود قایم موشک بازی

8-23/5/86 باید برم امضا بگیریم از استاد

نتیجه : تا آخر تابستون باید تو آموزشکده بدو بدو کنیمو فکر کنم تاریخ شروع کارآموزی با تاریخ شروع کارآموزی کارشناسیم یکی بشه

با این توضیحاتی که دادم باید فهمیده باش چه آموزشکده ای است این آموزشکده فنی شهید باهنر

البته شاید خیلی آموزشکده ی بی برنامه ای باشه ولی مزایایی داره مثلآ یکیش اینه که قرار بود کارآموزی 47000 تومان شهریه بگیرند حتی پولم برده بودم ولی حسابداری برام مهر رایگان زد (دمش گرم)
این دکتر جاهلی که گفتم رییس انستیتو کامپیوتر هست که البته بیشتره موقعا نیشتش ولی وقتی میاد اینقدر خوش رو است که فرصت سلام کردن بهت نمیده (یعنی اول اون سلام میکنه) درس دادنشم که توپه (دکترای کامپیوتر که کم نیست)
بقیه ی استاداشونم که خیلی سختگیرن
رو سردرشم زدن مرکز آموزش عالی فنی مهندسی شهید باهنر که البته همه دانشگاه فنی صداش میزنن
فضای سبزشم که تا دلت بخوات درخت نارنج داره که هیچ وقت برگاش زرد نمیشه

اگه میخوای روزانه قبول بشی باید رتبه ی زیر 300 , 400 بیاری
ولی اگه میخوای شبانه قبول بشی و سهمیه بومی داشته باشی تا 800 جا داره

مثل اینکه زیاد حرف زدم خداحافظ باید برم
به سراغ من اگر میایید پشت هیچستانم

قفل شده