برگه تعیین محل آموزش

سوالات و ابهامات خودتون را در رابطه با خدمت سربازی در این بخش مطرح کنید

مدیر انجمن: مشاور سایت کارشناسی

قفل شده
آواتار کاربر
r_12737
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: تهران

برگه تعیین محل آموزش

پست توسط r_12737 » شنبه 9 شهریور 1387, 6:16 pm

بالاخره برگه اعزام به خدمت ما هم اومد !
تاریخ رو زدن 2/2/88 .. ! یکم خیالم راحت شد که برای دانشگاه فرصت دارم ..
3 تا سوال داشتم !
اول اینکه برگه سبزی که میگفتن برای امرییه هست و همراه با برگه تاریخ اعزام به خدمتت میاد پس چی شد ؟!
دوم اینکه زده که برگه تعیین محل آموزش میاد ! درسته !؟ چقدر زمان میبره تا دوباره این برگه رو پست کنند !؟
و سوم اینکه اگر من دانشگاه قبول شم باید چه اقداماتی رو انجام بدم ؟
اینکه زدن باید مدارک رو پست کنید منظورشون چیه !؟ واقعا" که هیچگونه راهنمایی درستی اینها بلد نیستن بکنن !

آواتار کاربر
مهيار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: هورا
تماس:

Re: برگه تعیین محل آموزش

پست توسط مهيار » شنبه 9 شهریور 1387, 7:11 pm

تاریخ رو زدن 2/2/88 .. ! یکم خیالم راحت شد که برای دانشگاه فرصت دارم ..
واسه منهم بعد از انصراف از معافيت پزشكي اومد همون تاريخ شما خورده بود
اول اینکه برگه سبزی که میگفتن برای امرییه هست و همراه با برگه تاریخ اعزام به خدمتت میاد پس چی شد ؟!
از اين يكي اطلاعي ندارم چون واسه من هم نبود برگه امريه اينو بهتر از نظام وظيفه بپرسي كه بايد چيكار كني
دوم اینکه زده که برگه تعیین محل آموزش میاد ! درسته !؟ چقدر زمان میبره تا دوباره این برگه رو پست کنند !؟
برگه محل آموزش نمياد روزي كه خودتو معرفي ميكني نظام وظيفه مشخص ميشه كه كجا بايد بري آموزشي

سوم اینکه اگر من دانشگاه قبول شم باید چه اقداماتی رو انجام بدم ؟
اگه دانشگاه قبول شي هيچ كار خاصي نبايد انجام بدي فقط واسه ثبت نام بايد همين برگه سبز اعزام به خدمت كه واست اومده رو با خودت ببري و ثبت نام كني چون اين مدرك رو موقع ثبت نام ازت ميخوان بعد خود دانشگاه نامه واست رد ميكنه كه قبول شدي و معافيت تحصيلي تا پايان دوره كارشناسي يا حالا هر دوره كه قبول بشي بهت ميخوره .
اینکه زدن باید مدارک رو پست کنید منظورشون چیه !؟
ولله در مورد اين يكي واسه من چيزي نبود شايد نقصي مدرك داشتي . به هر حال اگه فكر ميكني دانشگاه قبول ميشي اصلا لازم نيست نگران اينجور چيزا باشي مهم همون برگه سبز بود كه واست اومد بقيه مداركت رو دوباره بعدا بعد از پايان دوره دانشگات بايد بفرستي bil:
پيش از سحر تاريك است،اما تا كنون نشده که آفتاب طلوع نکند... به سحر اعتماد کنيد.

شکست وجود ندارد مگر در ذهن سازنده‌اش!
-------------------------------------------------------------------
بوي جوي موليان آيد همي
ياد يار مهربان آيد همي

ديگه آموي و درشتي هاي او
زير پايم پرنيان آيد همي
--------------------------------------------------------------------------
به سلامتي بچه هاي قديم که با ذغال واسه خودشون سيبيل ميذاشتن تا شبيه باباهاشون بشن نه بچه هاي الان که ابروهاشونو بر ميدارن تا شبيه مادراشون بشن

آواتار کاربر
r_12737
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط r_12737 » شنبه 9 شهریور 1387, 7:37 pm

برگه محل آموزش نمياد روزي كه خودتو معرفي ميكني نظام وظيفه مشخص ميشه كه كجا بايد بري آموزشي
پس این قسمتی که بالای برگه زده چیه !؟
مشمول گرامی : چنانچه به هر دلیلی تا تاریخ اعزام " برگه تعیین محل آموزش " به دست شما نرسید در تاریخ اعزام به معاونت وظیفه عمومی مرکز استان خود به شرح آدرس ... مراجعه نمائید .
همچنین در قست پایین برگه زده :
محل آموزش : متعاقبا" اعلام خواهد شد .
؟!
ولله در مورد اين يكي واسه من چيزي نبود شايد نقصي مدرك داشتي . به هر حال اگه فكر ميكني دانشگاه قبول ميشي اصلا لازم نيست نگران اينجور چيزا باشي مهم همون برگه سبز بود كه واست اومد بقيه مداركت رو دوباره بعدا بعد از پايان دوره دانشگات بايد بفرستي
منظورم رو فکر کنم اشتباه برداشت کردین .. در وسط برگه چند تا نکته زده ، نکته شماره 3 رو من گفتم ..
که زده اگه به فرض دانشگاه قبول شدین باید مدارک مربوطه رو به صندوق پستی سازمان نظام وظیفه بفرستین و ... !
؟!

آواتار کاربر
kansai
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط kansai » چهارشنبه 12 فروردین 1388, 2:22 am

بابا جون شما چرا اینقدر برگه مرگه می کنید ، پر کردن 2،3 تا فرم که کار نداره ، بهتون بگم اگه بچه تهرانید و فوق دیپلم کامپیوتر هستید ، احتمال زیاد ارگانتون ارتشه،آموزشی تون 02 می افتین که تو اتوبان افسریست ، محل خدمت یا ستاد مشترک ارتش سابق که حالا اسمش شده ستاد فرماندهی کل ارتش خ شریعتی ، تقاطع عباس آباد ، چهارراه قصر ، یا ستاد کل ، چسبیده به ستاد مشترک یا ستاد نیرو تو لویزان در کل تهرانید ، الان سیاستشون اینه که شما حتی الامکان در شهرتون باشید چون درغیراینصورت باید بهتون خوابگاه و غذا بدم که براشون خرج داره.تازه الان دو ماه خدمت کمتر شده ، دوماه خدمت باندازه یک عمره. خدمت هم دو تا سختی داره یکی شب اول آموزشی که مثل شب اول قبر می مونه دوم اینکه هر روز صبح باید کله سحر بیدار شی بری تو خیابون اونم وقتی که حتی سگ تو خیابون نیست. موفق باشید.

قفل شده