توقف تحصیل و رفتن به خدمت و ادامه آن

سوالات و ابهامات خودتون را در رابطه با خدمت سربازی در این بخش مطرح کنید

مدیر انجمن: مشاور سایت کارشناسی

قفل شده
Alireza094021

توقف تحصیل و رفتن به خدمت و ادامه آن

پست توسط Alireza094021 » جمعه 23 اسفند 1387, 10:08 pm

سلام و درود,
من سوالی دارم که حتی مسولای دانشگاه هم جواب درست و حسابی نمیدند. من دانشجوی ترم 6 کاردانی پیوسته ورودی 85 دانشگاه آزاد هستم که تا به حال به دلیل کار و مشغله زیاد فقط 44 واحد پاس کردم که به احتمال خیلی خیلی زیاد تا ترم تابستان و ترم هفت هم همه واحد های من پاس نخواهد شد و حد اقل 10 واحد دیگر باقی خواهد ماند. امکانش هست با توجه به اینکه من در ترم 7 مشمول میشوم بتوانم به خدمت بروم و باقی تحصیلات را بعد از خدمت ادامه بدهم؟ اگر بله آیا باید دوباره کنکور داد ؟ باید الان چه کاری بکنم؟

خواهش میکنم کسی که اطللاعات کامل دارد من را راهنمایی کند که در بد وضعیتی هستم.

Neama
محل اقامت: اهواز
تماس:

Re: توقف تحصیل و رفتن به خدمت و ادامه آن

پست توسط Neama » یک‌شنبه 9 فروردین 1388, 3:37 pm

Alireza094021 نوشته شده:سلام و درود,
من سوالی دارم که حتی مسولای دانشگاه هم جواب درست و حسابی نمیدند. من دانشجوی ترم 6 کاردانی پیوسته ورودی 85 دانشگاه آزاد هستم که تا به حال به دلیل کار و مشغله زیاد فقط 44 واحد پاس کردم که به احتمال خیلی خیلی زیاد تا ترم تابستان و ترم هفت هم همه واحد های من پاس نخواهد شد و حد اقل 10 واحد دیگر باقی خواهد ماند. امکانش هست با توجه به اینکه من در ترم 7 مشمول میشوم بتوانم به خدمت بروم و باقی تحصیلات را بعد از خدمت ادامه بدهم؟ اگر بله آیا باید دوباره کنکور داد ؟ باید الان چه کاری بکنم؟

خواهش میکنم کسی که اطللاعات کامل دارد من را راهنمایی کند که در بد وضعیتی هستم.
سلام
برادر شما که جوونی من 10 ترم سابقه تحصیل دارم.فقط نباید معدل کل زیر 5/11 بشه و البته بعد از ترم 8 مدرکت پاره وقت میشه. همین

Alireza094021

Re: توقف تحصیل و رفتن به خدمت و ادامه آن

پست توسط Alireza094021 » یک‌شنبه 9 فروردین 1388, 6:03 pm

آقا دستت درد نکنه روحم رو شاد کردی. پس اگر تا ترم 8 ندادن و یا واحدی بعدش موند من بعد خدمت میتونم با مدک پاره وقت تحصیل کنم. فقط سوال آخر اینکه باید بعد خدمت کنکور بدم یا اینکه اگر برای کاردانشی ها شرط معدلی بود مثل دفعه قبل که وارد شدم بدون کنکور وارد میشم؟ نکته خاصی نداره؟ باز هم دستت شما درد نکه.

قفل شده