بر سر سه راهی

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
sara1989

بر سر سه راهی

پست توسط sara1989 » چهارشنبه 17 تیر 1388, 9:46 pm

سلام دوستان
من ورودی کامپیوتر آموزشکده فنی کاردانی 86 هستم و بین دیپلم تا قبولیم هم 1 سال وقفه افتاد یعنی 1 سال پشت کنکور موندم تا کاردانی قبول شدم الان هم تقریبا فارق التحصیل شدم و فقط 2 واحد کار آموزی دارم و مطمئنم که کنکور کارشناسی 88 سراسری هم قبول نمیشم چون نخوندم حالا موندم 1 سال بشینم واسه سراسری89 بخونم یا برم علمی کاربردی یا برم آزاد خواهش میکنم راهنماییم کنید چون واقعا بر سر سه راهی سراسری89و آزاد88و علمی کاربردی 88 موندم چون آینده شغلی و تحصیلی برام اهمیت داره.ممنون تروخدا زود جواب بدین] :oops: :oops: :oops: krn:

آواتار کاربر
HAMID484
کاربر معمولي
کاربر معمولي

Re: بر سر سه راهی

پست توسط HAMID484 » چهارشنبه 17 تیر 1388, 11:23 pm

sara1989 نوشته شده:سلام دوستان
من ورودی کامپیوتر آموزشکده فنی کاردانی 86 هستم و بین دیپلم تا قبولیم هم 1 سال وقفه افتاد یعنی 1 سال پشت کنکور موندم تا کاردانی قبول شدم الان هم تقریبا فارق التحصیل شدم و فقط 2 واحد کار آموزی دارم و مطمئنم که کنکور کارشناسی 88 سراسری هم قبول نمیشم چون نخوندم حالا موندم 1 سال بشینم واسه سراسری89 بخونم یا برم علمی کاربردی یا برم آزاد خواهش میکنم راهنماییم کنید چون واقعا بر سر سه راهی سراسری89و آزاد88و علمی کاربردی 88 موندم چون آینده شغلی و تحصیلی برام اهمیت داره.ممنون تروخدا زود جواب بدین] :oops: :oops: :oops: krn:
نمی دونم شما سربازی داری یا نه ولی فرض که سربازی داری.

اگه الان به طور کامل فارغ التحصیل بشی , خوب میشه گفت تا آخر امسال معافیت داری و یه جورایی نمیتونی واسه سراسری 89 بخونی البته اگه شانس بیاری و بری دفترچه پست کنی ممکنه تاریخ اعزامت تا چند ماه عقب بیفته
اگر کار برات اهمیت داره برو علمی کاربردی چون تو آزاد هر چی در بیاری باید ترمی 800 تا 900 هزار تومان واسه شهریه بدی آخرشم هیچی واسه ورود به بازار کار یاد نمیگیری

من شنیدم تا سه نفر اول کشوری تو کنکور آزاد میتونن مجانی درس بخونن. میتونی واسه رتبه آوردن تو آزاد درس بخونی

خلاصه شما بشین توپ واسه آزاد بخون چون تا اون موقع خیلی مسائل برات پیش میاد که شاید اصلا تصمیمت رو بخوای عوض کنی.
رتبه آوردن تو آزاد فقط کار 4 ماهه . با برنامه ریزی خوب میتونی براحتی موفق بشی .
الان فقط ذهنت رو بذار واسه آزاد چون الان این تنها راه پیش روی شما هست

آواتار کاربر
پیر کاردانی
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: قطعه ای از بهشت

Re: بر سر سه راهی

پست توسط پیر کاردانی » چهارشنبه 17 تیر 1388, 11:50 pm

sara1989 نوشته شده:سلام دوستان
سلام
نمی دونم چرا اما یه بار نوشتم اما نیومد.
به هر حال چون شما احتمالا از دختران عزیز هستید:
1- پس حتما باید فقط و فقط شهر خودتون رو انتخاب کنید و تمام .
2- پس علمی کاربردی غیر انتفاعی آزاد بسته به این داره که کدومشون تو شهرتون باشه.
حالا اگر باشه بستگی داره چه اسمی و رسم داشته باشه.
علمی کاربردی فقط واحد های جهاد دانشگاهی و نیرو .
غیر انتفاعی هم مثلا تو مشهد که شهر غیر انتفاعی ها هست خیام و سجاد فقط.
آزاد که واحد های مراکز استان ها نهایتا.
حالا اگه بگیریم همه اینها رو تو شهرتون داشته باشید علاقه و البته پول مهمترین هست و اینکه کدومش با اسم و رسم تره تو اون شهر.
معمولا اساتید یکی هستند.
حالا با توجه به اینها ببینید واسه کدوم یکی بخونید ارزش داره واسه تون.
سعی کنید همیشه خودتون انتخاب کنید.

یا علی
تلاش نکن تا شکست نخوری

تا تلاشی دیگر
یا علی

قفل شده