دانشکده شهید چمران رشت

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی پیوسته بپردازید

مدیر انجمن: fatemi

mohammadcom
کاربر ساده
کاربر ساده

دانشکده شهید چمران رشت

پست توسط mohammadcom » سه‌شنبه 17 شهریور 1388, 2:59 pm

سلام بچه ها همین طور که قبلا گفتم من اهل خراسان رضوی ام البته اینو بگم که مشهدی نیستم و از شهرستان های اطراف مشهدم حالا بماند .. ولی الان که روزانه رشت قبول شدم وفاصله رشت تا شهر ما حدود 20تا25 ساعت راه ولی تصمیم گرفتم برم و ترم به ترم بیام شهرمون حالا میخوام بدونم کسی اطلاعی داره که بدونه اونجا کسی از خراسان رضوی هست که دلمو خوش کنم یه همشهری دارم یا این که همه بومی همون شهرو اطراف اونجایند فرقی نمیکنه ترم بالایی باشه ممنون میشم bil:

Sina-S
كاربر عالي
كاربر عالي

Re: یه کمک...

پست توسط Sina-S » سه‌شنبه 17 شهریور 1388, 3:41 pm

سلام

اولا قبولی شما را در مقع روزانه آموزشکده شهید چمران رشت تبریک عرض می کنم...

دوست عزیز در طول 4 ترمی که من در آموزشکده رشت در حال تحصیلم , تابحال دانشجوی مشهدی در رشته کامپیوتر ندیدم , اکثر دانشجویان بومی هستند و یا استان های مجاور...

در هر صورت ممکن است که در دانشجویان رشته کامپیوتر ورودی جدید یا رشته های دیگر (حدود 8 رشته) دانشجوی مشهدی داشته باشیم. معمولا در خوابگاه ها یا در خانه های دانشجویی از تمامی مکان ها دانشجو حضور دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد آموزشکده فنی مهندسی رشت به پیوند زیر مراجعه نمایید :

viewtopic.php?f=28&t=5725

mohammadcom
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mohammadcom » سه‌شنبه 17 شهریور 1388, 4:25 pm

سلام اقا سینا شما که از اونجا فارغ التحصیل شدید پس خوب با اونجا اشنایید حالا چند تا سوال داشتم ایکی این که استاداش چه جورین با ماها کنار میان از نظر نمره بعد اینکه با چه رتبه ای اونجا قبول میشی دیگه اب و هوا چه جوریه مکان تفریحی ام داره نام ببرید؟ امکان داره هر چهار ترم خوابگاه بدن یا نه سخت گیری میکنن؟ دیگه این که کلا چند واحد درس داره؟ ترم اول چند واحد میدن؟ کلاس هاشم از کی شروع؟ میشه ممنون

Sina-S
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط Sina-S » سه‌شنبه 17 شهریور 1388, 4:59 pm

mohammadcom نوشته شده:سلام اقا سینا شما که از اونجا فارغ التحصیل شدید پس خوب با اونجا اشنایید حالا چند تا سوال داشتم ایکی این که استاداش چه جورین با ماها کنار میان از نظر نمره بعد اینکه با چه رتبه ای اونجا قبول میشی دیگه اب و هوا چه جوریه مکان تفریحی ام داره نام ببرید؟ امکان داره هر چهار ترم خوابگاه بدن یا نه سخت گیری میکنن؟ دیگه این که کلا چند واحد درس داره؟ ترم اول چند واحد میدن؟ کلاس هاشم از کی شروع؟ میشه ممنون
سلام

نه من هنوز فارغ التحصیل نشدم , چند روز دیگه پروژه بدم تموم میشه...

1. استادها : استادها اکثرا خوب هستند , هر چقدر که زحمت بکشید نمره می گیرید , یعنی به کسی بی دلیل نمره داده نمیشه , مخصوصا تو درس های عملی... استاد سخت گیر هم داریم , مخصوصا در دروس پایه مثل پیشنیاز ها و دروسی مثل آمار , ریاضیات کاربردی و عمومی...
در مجموع اکثر اساتید ما خوب و با علم هستند و می تونید ازشون استفاده کنید...

2. دقیقا در زمینه رتبه ها اطلاعاتی ندارم (فکر کنم منظورتون رتبه های ورودی باشه...)

3. همونطور که می دونید آب و هوای گیلان خیلی خوبه , اکثرا بارونی هستش , شهر رشت به مکان های دیدنی از جمله شهر های انزلی , صومعه سرا و فومن نزدیکه , اما خود رشت بجز چند تا پارک بزرگ, شهربازی و برخی جاهای دیگه مکان های دیدنی دیگه ای نداره , اما از نظر بازارهای خرید و امور دیگه خیلی کامله!

4. من که ندیدم بابت خوابگاه سخت گیری کنن , حتی بعضی اوقات به دانشجو های شبانه هم خوابگاه می دهند...

5. کلا 77 واحد درسی داریم...

6. ترم اول 16 واحد (طبق روال همیشگی اگه باشه : 6 واحد پیشنیاز , 6 واحد تخصصی و 4 واحد عمومی)

7. کلاس ها دقیقا از یکم مهرماه شروع می شوند , اطلاعات بیشتر در سایت دانشگاه...

8. موفق باشید...

mohammadcom
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mohammadcom » سه‌شنبه 17 شهریور 1388, 8:24 pm

سلام اقا سینا شرمنده چند تا از سوالمو جا انداختم این که هزینه ی خوابگاه چقده واسه ترم اول چون من به اموزشکده زنگ زدم میگه نمیدونم بعد این که شما گفتید یک مهر ماه کلاس ها شروع میشه یعنی من که سی ام واسه ثبت نام میرم باید همون جا واستم و همه وسایلمو ببرم ؟؟ حالا اگه وسایلمو ببرم و همون جا بزارم و خودم برگردم و هفته دیگه برم رشت واسه وسایل امنیت داره یا نه ؟

mohammadcom
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mohammadcom » سه‌شنبه 17 شهریور 1388, 8:37 pm

خیلی خیلی شرمنده که سوالامو جدا می پرسم گفتید 16 واحد به همه 16 واحد ترم اول میدن یعنی امسال هم همین طوریه؟ اون77 واحد ام با پیشنیاز 77 واحده چون بعضی اموزشکده ها تا82 واحد میدن؟ بعد این که در هفته چند روز کلاس داریم چه روز هایی هست؟ شما خودتون رشت زندگی می کنید یانه شرمنده این سوال و پرسیدم ؟

fanoos
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط fanoos » سه‌شنبه 17 شهریور 1388, 10:45 pm

معذرت میخوام.واحد های ترم اول اموزشکده اجباری هست؟! از ترم های بعدی باید انتخاب واحد کنیم؟!
ترم اول برای همه 16 واحد یکسان است؟!!

آواتار کاربر
پیر کاردانی
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: قطعه ای از بهشت

پست توسط پیر کاردانی » سه‌شنبه 17 شهریور 1388, 11:05 pm

fanoos نوشته شده:معذرت میخوام.واحد های ترم اول اموزشکده اجباری هست؟! از ترم های بعدی باید انتخاب واحد کنیم؟!
ترم اول برای همه 16 واحد یکسان است؟!!
سلام
بله واسه همه اجباره.
مگر کسانی که دروس پیش نخورده باشند به خاطر درصد های کنکورشون.
مثلا زبان پیش یا ریاضی و فیزیک
البته فیزیک که حذف شده.
اما واسه دوتای دیگه می تونید در حذف اضافه فیزیک الکتریسته یا ریاضی عمومی بردارید.
اگر آموزش موافقت کنه.

یا علی
تلاش نکن تا شکست نخوری

تا تلاشی دیگر
یا علی

fanoos
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط fanoos » سه‌شنبه 17 شهریور 1388, 11:21 pm

شهریه های پیام نور در هر ترم بیشتر درمیاد یا سراسری سبانه؟

Sina-S
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط Sina-S » چهارشنبه 18 شهریور 1388, 12:50 am

سلام , دوست عزیز این چه حرفیه , هر سوالی داری بپرس...

الف. هزینه خوایگاه احتمالا 10 یا 15 هزار تومان هستش (برای یک بازه زمانی که دقیقا نمی دونم چقدره)

در مورد شروع کلاس ها بگم که همیشه اینجا اینطوریه و از همون اول آموزش می خواد طبق برنامه پیش بره , من که دقیقا 2 سال پیش قبول شده بودم و 30 شهریور واسه ثبت نام رفته بودم برام جالب بود که همون لحظه از بلندگو اعلام شد که دانشجوهای ترم اول نرم افزار به کلاس برنامه سازی پیشرفته مراجعه کنند!!! ما هنوز هیچ جای دانشگاه رو ندیده بودیم مارو فرستادند کلاس درس...

شما 2 را دارید :

یا وسایلتون رو بیارید و یک ترم کامل رو بمونید که اینجوری براتون آسون تره...

یا همون کاری رو که گفتید انجام بدید , در هر صورت از اونجا که خوابگاه اشتراکی هستش امنیتش صد در صد تضمین نمیشه , اما زیاد نگران نباشید. فکر کنم به گزینه اول فکر کنید بهتر باشه , همونطور که خودتون می دونید راه خیلی دوره و...

ب. طی سال های گذشته ترم اول 16 واحد اجباری داده می شد. امسال هم احتمالا همین طور هست. تا چند روز دیگه برنامه بصورت کامل بر روی سایت رسمی آموزشکده قرار می گیره و شما می تونید اون رو دانلود و از برنامه نیمسال جدید آگاه بشید...

ج. بله همه با هم 77 واحد هست , 82 واحدی که شما گفتید برای رشته الکترونیک صدق می کنه...

د. یکی از خوبی های آموزش ما برخلاف برخی جاهای دیگه اینه که نهایت سعی خودش رو در بهترین برنامه ریزی می کنه , یعنی سعی می کنه که درس ها پشت سر هم بیفته , اما بعضی موقع ها به خاطر شرایط استاد ها این برنامه ریزی عقب میفته...

اما بصورت میانگین :

ترم اول : 3 روز در هفته - حداکثر و با شرایط بد : 4 روز (تاحالا نشده از 3 روز بیشتر بشه...)
ترم دوم , سوم و چهارم : بستگی به انتخاب واحد دانشجو - حدود 3 , 4 و 5 روز...

کلاس ها 8 صبح آغاز و حداکثر تا 7:20 شب ادامه خواهد داشت.
حداقل مدت زمان کلاس ها 1:40 دقیقه (مثل فیزیک) و حداکثر کلاس ها 5:20 دقیقه (مثل ساختمان داده) خواهد بود.

موفق باشید...

mohammadcom
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mohammadcom » چهارشنبه 18 شهریور 1388, 1:09 am

درسته شما گفتید هزینه یخوابگاه واسه ترم اول 10تا15تومانه؟. چون من یکی از دوستام پارسال قبول شد رشته کامپیوتر هم هست و واسه ترم اول برا خوابگاه 170 هزار تومان و82واحد درسی بهش دادن وترم اولم فکر کنم 20 واحد بهش دادن

Sina-S
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط Sina-S » چهارشنبه 18 شهریور 1388, 1:12 am

mohammadcom نوشته شده:درسته شما گفتید هزینه یخوابگاه واسه ترم اول 10تا15تومانه؟. چون من یکی از دوستام پارسال قبول شد رشته کامپیوتر هم هست و واسه ترم اول برا خوابگاه 170 هزار تومان و82واحد درسی بهش دادن وترم اولم فکر کنم 20 واحد بهش دادن
اینجور که شما تعجب کردید , من هم شک کردم!!!

راستش من این اطلاعیه رو پشت برد امور دانشجویی خونده بودم , برای اطلاعات بیشتر فردا با دوستم که ساکن خوابگاه هستش تماس می گیرم و اطلاعات دقیق تر رو در همین مکان بهتون اطلاع می دم. منتظر باشید...

ضمنا , من ساکن رشت نیستم , ساکن بندر انزلی هستم...

Amir khan
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: رشت
تماس:

پست توسط Amir khan » پنج‌شنبه 19 شهریور 1388, 9:18 am

سلام اول قبولی شما رو تو دانشگاه روزانه چمران تبریک میگم منم روزانه چمران قبول شدم و ساکن رشت هستم ولی واسه یه شهر دیگه هستم اگه کاری داشتی ما هستیم
اینم شماره تماس من 09356815812
ایدی:Amir.rahl
ایدی:parseh12
عاشق سوخته

Amir khan
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: رشت
تماس:

پست توسط Amir khan » پنج‌شنبه 19 شهریور 1388, 9:20 am

mohammadcom نوشته شده:سلام بچه ها همین طور که قبلا گفتم من اهل خراسان رضوی ام البته اینو بگم که مشهدی نیستم و از شهرستان های اطراف مشهدم حالا بماند .. ولی الان که روزانه رشت قبول شدم وفاصله رشت تا شهر ما حدود 20تا25 ساعت راه ولی تصمیم گرفتم برم و ترم به ترم بیام شهرمون حالا میخوام بدونم کسی اطلاعی داره که بدونه اونجا کسی از خراسان رضوی هست که دلمو خوش کنم یه همشهری دارم یا این که همه بومی همون شهرو اطراف اونجایند فرقی نمیکنه ترم بالایی باشه ممنون میشم bil:

سلام اول قبولی شما رو تو دانشگاه روزانه چمران تبریک میگم منم روزانه چمران قبول شدم و ساکن رشت هستم ولی واسه یه شهر دیگه هستم اگه کاری داشتی ما هستیم
اینم شماره تماس من 09356815812
ایدی:Amir.rahl
ایدی:parseh12
عاشق سوخته

mohammadcom
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mohammadcom » پنج‌شنبه 19 شهریور 1388, 6:12 pm

سلام اقا امیر در مورد خوابگاه میدونی هزینش چقد میشه؟ در ضمن چون این پیامکی که به گوشیم دادی ناقص بودو نفهمیدم چی نوشته بودی بعد اینو بگم شماره خودم همون 0915 بود که بهت زنگ زدم اون ایرانسل از من نیست اگه خواستی پیام بدی به همون 915 بدی یا تو همین وب سایت ممنونسلام اقا سینا قرار بود قرار بود از دوستتون بپرسین چی شد؟

قفل شده

بازگشت به “کنکور کاردانی پیوسته ( فنی و حرفه ای )”