سنجش ودانش

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
آواتار کاربر
Manshadi
محل اقامت: سرزمین آریاییها

سنجش ودانش

پست توسط Manshadi » دوشنبه 5 شهریور 1386, 1:14 am

با سلام: می خواستم نظرتون را در مورد کنکور های آزمایشی سنجش و دانش برای دانشگاه آزاد بدونم
آیا موسسه ای بهتر از اون هست و دیگر اینکه ثبت نام دانشگاه آزاد چی شد

آواتار کاربر
محسن
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: در پیچ و خم زندگی

پست توسط محسن » دوشنبه 5 شهریور 1386, 3:26 am

علیک سلام

من از چند جنبه براتون بررسی کردم:

محل آزمون: برای من که بد نبود.

محیط امتحان: خوب......... البته اشکالاتی هم بعضی وقتا پیش میومد ولی در مجموع قابل گذشت بود

اطلاع رسانی: زیر صفر

سایت اینترنتی : خیلی بد.........یه جاهاییش هم خنده دار

سوالات: هم استاندارد داشت و هم غیر استاندارد و یه سریش هم که کاملا کپی برداری از کتابها بود.

دفتر برگزاری آزمون : واقعا که تماشائیه. ما اول برای ثبت نام به خ انقلاب (دفتر سروش) سر زدیم و بعد متوجه شدیم که مکان موسسه به خ سهروردی منتقل شده. وقتی پیداش کردیم باورمون نمیشد که اینجا دفتر موسسه سنجش و دانش متعلق به صدا و سیما است که کلی هم از این طریق براش تبلیغ شده. (پدر رانت و رانت بازی بسوزه)

بودجه بندی سوالات: با اینکه بودجه بندی بعضی درساش مثل ساختمان دادها, واقعا مزخرف بود, اما در مجموع سیستم بودجه بندیش مناسب بود. البته شرایط هر فرد ممکنه با بقیه فرق کنه ولی برای شرایط من که به نسبت بقیه آزمون ها مناسب ترین بود.

ارائه کارنامه : افتضاح

زمان بندی امتحان: 60 دقیقه دروس عمومی و 100 دقیقه دروس اختصاصی(واقعا با آزمون سراسری هماهنگ بوده.......نه؟)

جامعه آماری : جالبه که من آخرش هم درست نفهیدم که تعداد شرکت کننده ها چقدر بود (چون هیچ جا رسما و دقیق اعلام نکردن). ولی برای 3 آزمون اول فکر کنم حدودا 50 نفر بودیم. البته فقط در استان تهران. چون بقیه جاها به صورت مکاتبه ای و غیر حضوری بودن.

توجه داشته باشید که این فقط, نظر من بود.
در ضمن ممکنه که در این مرحله از آزمون ها تغییراتی را داده باشن.

به هر حال به نظرم نفس شرکت در آزمونهای آزمایشی خیلی میتونه مفید باشه. شما اگه موسسه بهتری سراغ داشتید, توصیه میکنم, اونجا برید وگرنه با وجود تمام اشکالاتی که برگزاری این آزمون داشت (و آزمون های دیگه هم ممکنه تا حدودی داشته باشن) بازم رفتنش به نرفتنش می ارزه. (حداقل برای من که اینطور بود).

یک توصیه اکید هم خدمتتون دارم و اونم اینکه به هیچ وجه من الوجوه, اصلاً و ابداً به نتیجه این آزمون ها بیش از حد توجه نکنید. چون ممکنه یاس یا دلخوشی بیجا بیاره.

موفق باشید

nazanin2
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط nazanin2 » دوشنبه 5 شهریور 1386, 7:37 am

سلام
نظرتون در مورد آزمون تعيين سطح براي انتخاب شهر ها چيست ؟
من زنگ زدم ميگن براي آزمون تعيين سطح 10هزار تومان ميگيرن وبراي كتاباشون 81 هزارتومان وبراي آزمون نها 75 هزار تومان

آواتار کاربر
mehr
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mehr » دوشنبه 5 شهریور 1386, 8:34 am

من نمی دونم آزمون سطح دیگه چه صیغه هستش تو آزمون آزاد تنها معیارشون ترازی که برای اون شهر میاری و اگه الویت های دوم و سوم ترازش بالاتر باشه باید بشینی برای کنکور بعدی .انتخاب شهر تو آزاد خیلی سخته مخصوصا برای دختر ها که همه ظرفیت ها محدود شده به بومی بودن ومیمونه چند شهر اون هم با تراز های بالا که در واقع زدنشون ریسک هستش .در آزمون آزاد فقط باید به تا اون جایی که می تونی خوب بزنی .

آواتار کاربر
محسن
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: در پیچ و خم زندگی

پست توسط محسن » دوشنبه 5 شهریور 1386, 1:12 pm

nazanin2 نوشته شده:سلام
نظرتون در مورد آزمون تعيين سطح براي انتخاب شهر ها چيست ؟
من زنگ زدم ميگن براي آزمون تعيين سطح 10هزار تومان ميگيرن وبراي كتاباشون 81 هزارتومان وبراي آزمون نها 75 هزار تومان
متاسفانه اطلاع دقیقی ندارم.

آواتار کاربر
mehr
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mehr » دوشنبه 5 شهریور 1386, 2:12 pm

آزمون آزمایشی سنجش و دانش :
25% سر فصل در تاریخ 23/6/86
50 % سر فصل در تاریخ 6/7/86
75% سر فصل در تاریخ 11/8/86
جامع تکمیلی در تاریخ 11/8/86
جامع مشابه سازی در تاریخ 25/8/86
هزینه ثبت نام آزمون آزمایشی که بسته رو دریافت کردن 60000 تومان
هزینه آزمون خود سنجی و انتخاب رشته 10000 تومان
بسته آموزشی برتر 81000 تومان
آزمون های آزمایشی 750000
بسته آموزشی برتر تخصصی و عمومی 104000 تومان
در ضمن گروه کامپیوتر :مهندس شیر افکن ومهندس سلامی و شیخ مهدی وعادلی نیاو جمدار و سرمدی هستن

آواتار کاربر
Manshadi

پست توسط Manshadi » سه‌شنبه 6 شهریور 1386, 9:20 am

خیلی ممنون آقا محسن از راهنمایی تون

اگر کسی دیگر هم تجربه ای از این کنکور های آزمایشی دار ه لطفا راهنمایی کنه (سنجش ودانش یا...پارسه یا... پاسارگاد یا... مقسمی..؟)

:?:

sh22
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط sh22 » سه‌شنبه 6 شهریور 1386, 10:42 am

سلام :
من تو کنکورهای اموزشی موسسه استاد مقسمی ( کاوشگران ) شرکت کردم - سوالاش خوب بود و مشکلی نداشت قیمتش هم مناسب بود ( 8 تا آزمون داشت که برای هر آزمون 5000 تومان میگرفتن و اگه همه آزمون ها رو اسم نویسی میکردی 35000 میگرفتن و پاسخنامه واقعا تشریحی هم داشت )

آواتار کاربر
Manshadi

ثبت نام دانشگاه آزاد

پست توسط Manshadi » سه‌شنبه 6 شهریور 1386, 3:07 pm

ثبت نام دانشگاه آزاد از دهم به صورت اینترنتی شروع می شود اینا توی سایت دانشگاه آزاد نوشته بود :lol:

mina_y
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط mina_y » سه‌شنبه 6 شهریور 1386, 6:49 pm

سلام يك وقت ديونه نشي بري سنجش كه مثل ما دلت وحشتناك باسه پولو وقتت مي سوزه كلا خيلي جك بودن دوستم رفت مدرسان من بخت برگشته هم گفتم اينجا گرون تره ولي چون بهتره مي رم اينجا حالا نكته هاي جالبش:
1- باسه 2تا آزمون 35 تومان گرفتن كه موسسه هاي ديگه آزموني 10 تومن مي گيره (فقط دوتا جمع بندي داشت)
2- روز آزمون 2 ساعت زود تر از كرج رفتم كه به موقع برسم آدرس داده بودن ميدون انقلاب كارگر شمالي من بدبختم تا آخر كارگر رفتم و رسيدم به بلوار كشاورز ولي خبري از موسسه نبود بعدا كه تماس گرفتيم بعد از 30 دقيقه اشغال بودن گفتن كارگر جنوبي بيد ببخشيد اشتباه شده خلاصه ما 20 دقيقه دير رسيديم با اين شاهكار
3- حالا ما رسيديم تو كلاس آزمون هر چي مي گرديم صندليمونو پيدا نمي كنيم بعدا از روي فاميلمون حدث زديم اين صندليه منه آخه اسمشم يه جورايي شبيه من بود من مينام اون صندلي نيما بود خلاصه مراقب محترم به ما گفت همينه جات اشتباه شده هرچقدرم بعدش گفتيم باسه آزمون بعد درستش كنيد نكردن گفتن اسم قشنگيه دوستش نداري گفتم آره گفتن خوب پس همين باشه برو كيفشو كن 30 دقيقه از آزمونم تو اين بحران هويت سپري شد
4-خلاصه آزمونو داديم حالا بگرد دنبال كارنامه هي رفتيم سايت ديديم خبري نيست زنگ زديم گفتن بايد پاشيد بيايد بگيريد نا مردا گفته بودن اينترنتيه اشتباه شده
5-اين يكي ديگه محشره سنچشو دانش تركوند : كارنامه رو كه گرفتيم ديديم نصف درسها درصداش منفيه فك كنيد من بعد اون همه درس خوندن چه حالي داشتم وقتي اين كارنامه رو ديدم رسما داشتم ديوونه مي شدم اونم 2/3 هفته مونده به كنكور كلا روحيمو باختم بعدا رو شد جريان اين بوده كه كليد يه آزمون ديگه به جاي اين اين آزمون اشتباه شده (خودشون اعتراف كردن)بازم اشتباه اون روز سنجشو دانش ديدني بود يكي فحش مي داد يكي نفرين مي كرد واييييييييييييييييييييي
6-مشاورشونم خيلي با مزه بود به من گفت چون رياضيت بده هرطوري هم كنكور بدي باز قبول نمي شي يكي نبوده به اين بي شعور يه كارنامه قبولي بچه هاي پارسالو نشون بده؟
من يكي حاضر بودم دو برابر پول بدم ولي اين طور تضعيف روحيه نشم وقتي اون كارنامه رو ديدم 1 هفته درس نخوندم با خودم گفتم اين همه خوندم چي شد؟ :x :x
من آزمون ها و كتاباي پارسه و مدرسانم خريدم به نظر من پارسه بهتره ولي باسه آزاد مقسمي هم جاي فكر داره اگه من كنكور آزاد مي دادم مي رفتم مقسمي :wink:

قفل شده