معافیت تحصیلی در هر یک از مقاطع تحصیلی

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی پیوسته بپردازید

مدیر انجمن: fatemi

قفل شده
jj_abas
کاربر ساده
کاربر ساده

معافیت تحصیلی در هر یک از مقاطع تحصیلی

پست توسط jj_abas » چهارشنبه 17 شهریور 1389, 9:59 pm

با عرض سلام و خسته نباشی من یک سوال خیلی مهم دارم:
من کاردانی نرم افزار و لیسانس نرم افزار هم دارم ولی میخواستم ببینم دوباره میتونم کنکور کاردانی بدهم تویک رشته دیگه یا نه؟اگه هم میتونم کنکور کاردانی بدهم با چه شرایطی میتونم این کار را انجام بدهم؟مر30

آواتار کاربر
fatemi
مدیر انجمن
مدیر انجمن

Re: توروخدا کمکم کنید حیاتیه!!!!!!!!!!!!!!!!!!

پست توسط fatemi » چهارشنبه 17 شهریور 1389, 11:58 pm

jj_abas نوشته شده:با عرض سلام و خسته نباشی من یک سوال خیلی مهم دارم:
من کاردانی نرم افزار و لیسانس نرم افزار هم دارم ولی میخواستم ببینم دوباره میتونم کنکور کاردانی بدهم تویک رشته دیگه یا نه؟اگه هم میتونم کنکور کاردانی بدهم با چه شرایطی میتونم این کار را انجام بدهم؟مر30
سلام دوست عزیزم
با توجه به شرایطی که دارید و با توجه به اینکه یک بار از معافیت تحصیلی کاردانی پیوسته و یک بار هم از معافیت تحصیلی کارشناسی استفاده کردین ، فقط با داشتن کارت پایان خدمت یا کارت معافیت میتونید در آزمون کاردانی پیوسته شرکت کنید . اگر منظورتون کنکور فنی و حرفه ای هست که فقط باید دیپلم اون رشته رو داشته باشید . مثلا اگر میخواین توی آزمون کاردانی پیوسته مکانیک خودرو شرکت کنید باید دیپلم مکانیک هنرستان کاردانش رو بگیرید و بعد اقدام کنید . ولی اگر منظورتون اینه که توی آزمون سراسری رشته ریاضی شرکت کنید ، شما توی هر رشته ای که دوست داشته باشید میتونید در مقطع کاردانی یا کارشناسی امتحان بدین و در صورت قبولی توی اون رشته ثبت نام کنید و فقط به شرطی که کارت پایان خدمت یا معافیت داشته باشید چون شما یک بار از معافیت تحصیلی استفاده کردی و اگر کارت پایان خدمت یا معافیت نداشته باشید اگر بعد از اتمام مقطع کارشناسی غیبت نداشته باشید فقط اجازه شرکت در کنکور کارشناسی ارشد رو دارید .
موفق باشی .

قفل شده

بازگشت به “کنکور کاردانی پیوسته ( فنی و حرفه ای )”