لطف کنید مرا راهنمایی کنید

این بخش مختص کسانی است که خود را برای کنکور آماده میکنند ( مشاوران این بخش از رتبه هایی برتر کنکور در سالهای گذشته هستند )

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
سالمون

لطف کنید مرا راهنمایی کنید

پست توسط سالمون » دوشنبه 25 بهمن 1389, 10:29 am

سلام وقت به خیر
من کاردانی علمی کاربردی سخت افزار (تهران) قبول شدم از 18 اسفند هم باید برم سربازی به نظر شما برم سربازی یا علمی کاربردی موضوع دیگری هم که هست اینه که آزاد تهران هم 100 در 100 قبولم اگه برم سربازی مهر میتونم برم آزاد وبقیه سربازیم میمونه برا بعد فارغ التحصیلی حالا ممنون میشم نظر بدید و راهنمایی کنید
موفق باشید

آواتار کاربر
hamedkh2007
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: لطف کنید مرا راهنمایی کنید

پست توسط hamedkh2007 » یک‌شنبه 29 اسفند 1389, 3:55 am

سالمون نوشته شده:سلام وقت به خیر
من کاردانی علمی کاربردی سخت افزار (تهران) قبول شدم از 18 اسفند هم باید برم سربازی به نظر شما برم سربازی یا علمی کاربردی موضوع دیگری هم که هست اینه که آزاد تهران هم 100 در 100 قبولم اگه برم سربازی مهر میتونم برم آزاد وبقیه سربازیم میمونه برا بعد فارغ التحصیلی حالا ممنون میشم نظر بدید و راهنمایی کنید
موفق باشید
سلام ببین دوست گلم من به عنوان کسی که توی این مورد پا خورده خدمتت میگم برو سربازی بعد با خیال راحت از کاردانی شروع کن برو بالا دیگه هم مثل ما اینقدر اذیت نمیشی تا الان شاید 100 تا کار بهم پیشنهاد شده اما به خاطر سربازی نرفتم نتونستم برم و الان هم کارشناسی ترم آخرم و حالا باید برم سربازی در صورتی که بلاخره باید 2 سال رو میرفتم کاش زودتر میرفتم.
هميشه سعي ميكنم با كفشهايم قدم بزنم و به خدا فكر كنم تا اين كه در مسجد باشم و به كفشهايم فكر كنم.دكتر شريعتي

قفل شده