در انتظار تکمیل ظرفیت

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
valizadeh
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: karaj
تماس:

پست توسط valizadeh » پنج‌شنبه 18 بهمن 1386, 4:39 pm

fekr nemikonam on tor bashe ke agha peyman goftan chera ke hanuz moshakhas nist cheghadr az zarfieate daneshgaha pore shode shayad unaye ke entekhabe 4 ghabul shodan naran sabte nam konan omidetun ro az dast nadin
albate az midaraye site mazerat mikham chon font farsim be ham rikhte bud majbur shodam finglish befrestam

آواتار کاربر
saeid
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: babol
تماس:

پست توسط saeid » جمعه 19 بهمن 1386, 2:20 pm

valizadeh نوشته شده:fekr nemikonam on tor bashe ke agha peyman goftan chera ke hanuz moshakhas nist cheghadr az zarfieate daneshgaha pore shode shayad unaye ke entekhabe 4 ghabul shodan naran sabte nam konan omidetun ro az dast nadin
albate az midaraye site mazerat mikham chon font farsim be ham rikhte bud majbur shodam finglish befrestam
بهت پیشنهاد میکنم متنتو ویرایش کنی و به فارسی تبدیلش کنی وگرنه مدیران محترم بهت گیر میدن :wink:
اگر تنهاتربن تنهاها شوم باز خدا هست. او جانشینه همه ی نداشتن هاست تو می توانی جانشینه همه ی بی پناهی ها شوی.

Afshin_5500
کاربر ساده
کاربر ساده

واژه ی "گیر" به جای واژه ی "

پست توسط Afshin_5500 » شنبه 20 بهمن 1386, 1:01 am

اوه چه خبره مگه ! اینجاااااااا، هیچ کس حق ق، گیر دادن به کسی رو نداره! حتی مدیر سایت ( آقای آرتک ) . :!:
در نتیجه ، خواهشا اینجا فقط به هم دیگه پیشنهاد (در حد دوستانه) بدید تا از مطلب برداشت دیگه ای نشه
:idea:
و خواهشا به آقا سعید پیشنهاد میکنم متنتون رو ویرایش کنی و به جای واژه ی "گیر" از واژه ی " تذکر" استفاده کنی
:shock:

پرواز واژه پریده رنگ روزگار ماست ! آرزوی کهنه کبوتری که بی قفس حبس می شود.

آواتار کاربر
amin24
همکار قدیمی
همکار قدیمی
محل اقامت: تهران
تماس:

تكميل ظرفيت

پست توسط amin24 » شنبه 20 بهمن 1386, 4:56 pm

ببخشيد بچه ها نميخواستم نا اميدتون كنم ولي.....

من امروز صبح به مركز آزمون دانشگاه آزاد اسلامي رفتم.
در ساختمان شماره 1 ، از مسئول اونجا در مورد تكميل ظرفيت پرسيدم كه گفت امسال هم مثل سال قبل به احتمال 99/99 درصد تكميل ظرفيت نداريم!
گفتم خيلي از دوستان من ثبت نام نكردند پس ظرفيت اونها كه خالي مونده چي؟ گفت بخاطر ثبت نام نكردن چند نفر تكميل ظرفيت نميديم.
گفتم خود من چند نفر بيشتر با آخرين نفر قبولي فاصله نداشتم كه گفت : وقتي دره دانشگاه بسته شد ديگه چه يك نفر چه صد نفر ، اگر با نفر آخر قبولي فاصله داشته باشن كاري نميشه كرد!

به ساختمان شماره 2 رفتم كه اونجا يك فرم به من دادند كه توي فرم نوشته شده بود : با توجه به اينكه امثال هم مثل سال هاي قبل تكميل ظرفيت وجود نخواهد داشت!!

با اين وضع ديگه به تكميل ظرفيت اميدي نيست. بهتره همه به فكر علمي كاربردي و آزمون هاي كارشناسي ناپيوسته سال بعد باشند.

من خودم خيلي به تكميل ظرفيت اميد داشتم ولي خوب چيكار ميشه كرد :(
ميخونم براي سال بعد.(البته خدا رو شكر كه پيام نور امسال فبول شدم)
مهم نيست گودال كوچك آبي باشي يا درياي بيكران، زلال كه باشي آسمان در توست.

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: تبريز شهر اولين ها

پست توسط kanan » یک‌شنبه 21 بهمن 1386, 11:32 pm

با سلام
چرا امین روحیتو باختی من که هنوز برای تکمیل امیدوار هستم میدونی چرا؟
من از دانشگاه تبریز پرسیدم گفتن هنوز ثبت نام نکردیم که تکمیل ظرفیت به تهران بفرستیم :shock: :shock: :shock: گفتم پس از 13 تا 15 پس چی گفتن فقط یه پوشه دادیم تا این مدارکو حاظر کنن مثل دیگر واحدها که دوستان اون کسی که تو آزمون تهرانه چطوره گفته تکمیل نیست هنوز واحدها که ثبت نام نکردن
در ضمن هر سه روز یه بار یا 1 هفته یه بار به جاسبی در مورد تکمیل در سایتش از اون میپرسم اگه هر کسی که میخواد بفرستین بلکه ترتیب اثر دادن این سایتش:
http://www.jassbi.net
اینو هم از من به یاد داشته باش البته به تو اون سن نیستم که به شما توصیه حالا به بزرگی خودتون ببخشید
هر وقت سوال از کسی داری یا به کسی میخواهی رشوه بدی به اون مدیر حرفتو بگو یا به مدیر رشوه بده چون اگه از کوچک شروع کنی تا به بالا برسی جواب نمیگیری یا به زیر دستان رشوه بدی تا بییایی که کارت راه بیفته میبینی اگه به مدیر رشوه میدادی یا حرفتو میگفتی کارت راه میفته خودشم با کم پول خرج کردن و کم وقتت طلف میشه اینو از من به یاد داشته باش
زندگي را مثل پيازي ديدم كه هر ورقشو باز كردم
اشك منو درآورد!!

خدا بگم چيكارت نكنه اون كسي كه منو معتاد سريال فرار از زندان كردي

گفتگو آنلاين اعضا انجمن
http://www.tinychat.com/6kclp

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي

Re: تكميل ظرفيت

پست توسط kanan » چهارشنبه 24 بهمن 1386, 10:49 pm

amin24 نوشته شده:ببخشيد بچه ها نميخواستم نا اميدتون كنم ولي.....

در ساختمان شماره 1 ، از مسئول اونجا در مورد تكميل ظرفيت پرسيدم كه گفت امسال هم مثل سال قبل به احتمال 99/99 درصد تكميل ظرفيت نداريم!
گفتم خيلي از دوستان من ثبت نام نكردند پس ظرفيت اونها كه خالي مونده چي؟ گفت بخاطر ثبت نام نكردن چند نفر تكميل ظرفيت نميديم.
گفتم خود من چند نفر بيشتر با آخرين نفر قبولي فاصله نداشتم كه گفت : وقتي دره دانشگاه بسته شد ديگه چه يك نفر چه صد نفر ، اگر با نفر آخر قبولي فاصله داشته باشن كاري نميشه كرد!

به ساختمان شماره 2 رفتم كه اونجا يك فرم به من دادند كه توي فرم نوشته شده بود : با توجه به اينكه امثال هم مثل سال هاي قبل تكميل ظرفيت وجود نخواهد داشت!!

با اين وضع ديگه به تكميل ظرفيت اميدي نيست. بهتره همه به فكر علمي كاربردي و آزمون هاي كارشناسي ناپيوسته سال بعد باشند.

امین جان حتما مطمئن هستی که نیست چون من تا حالا از 4 واحد پرسیدم که ثبت نام نکردن و چطوری گفته تکمیل نداریم در صورتی که ثبت نام نکردن :shock: :shock: حالا معلوم بشه
طبق گفته آقای جاسبی که هفته پیش گفت امسال هم گرون میشه مثل اینکه فقط بچه پولدارها وارد میشن از قراری که فقط شنیدم اون علی الحساب که نوشته شهریه ثابت بالای 400 هزار تومان میره پس فکر کنم هست :wink: :wink: البته هر کی انتخاب واحد کرد به ما هم بگه که به فکرش باشیم یا پولمان نمیرسه حتما دوستان بنویسن که چند دادن
سوال دیگه از همه دوستان شما مطمئن هستید که پارسال تکمیل نبود من که از دانشگاه آزاد تبریز پرسیدم گفت تکمیل داشتیم :shock: :shock: گفتم که آخه پارسال نبود تکمیل ، به من گفت که داشتیم وثبت نام هم کردیم گفتم که نبود بازم گفت پارسال بود کم مونده بود درگیر بشم چه کسی بود گفت پارسال نبود ما رو هم سر کار گذاشت :x :x :? :?:
اشك منو درآورد!!

گفتگو آنلاين اعضا انجمن

afsaneh
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط afsaneh » دوشنبه 29 بهمن 1386, 2:23 pm

به نظرتون اگه تکمیل ظرفیتی در کار باشه کی اعلام میکنن؟لطفا" اگه خبری از تکمیل ظرفیت شد اینجا اعلام کنید

آواتار کاربر
amin24
همکار قدیمی
همکار قدیمی
تماس:

Re: تكميل ظرفيت

پست توسط amin24 » دوشنبه 29 بهمن 1386, 4:07 pm

kanan نوشته شده:
amin24 نوشته شده:ببخشيد بچه ها نميخواستم نا اميدتون كنم ولي.....

امین جان حتما مطمئن هستی که نیست چون من تا حالا از 4 واحد پرسیدم که ثبت نام نکردن و چطوری گفته تکمیل نداریم در صورتی که ثبت نام نکردن :shock: :shock: حالا معلوم بشه
طبق گفته آقای جاسبی که هفته پیش گفت امسال هم گرون میشه مثل اینکه فقط بچه پولدارها وارد میشن از قراری که فقط شنیدم اون علی الحساب که نوشته شهریه ثابت بالای 400 هزار تومان میره پس فکر کنم هست :wink: :wink: البته هر کی انتخاب واحد کرد به ما هم بگه که به فکرش باشیم یا پولمان نمیرسه حتما دوستان بنویسن که چند دادن
سوال دیگه از همه دوستان شما مطمئن هستید که پارسال تکمیل نبود من که از دانشگاه آزاد تبریز پرسیدم گفت تکمیل داشتیم :shock: :shock: گفتم که آخه پارسال نبود تکمیل ، به من گفت که داشتیم وثبت نام هم کردیم گفتم که نبود بازم گفت پارسال بود کم مونده بود درگیر بشم چه کسی بود گفت پارسال نبود ما رو هم سر کار گذاشت :x :x :? :?:
سلام.
كنعان جان ، تو مركز آزمون به من اينجوري گفتن و حتي توي فرم اعتراض هم نوشته بود.
اميدوارم كه تكميل ظرفيت باشه، ولي ديگه من زياد بهش فكر نميكنم.
سال پيش هم اعلام كردند كه تكميل ظرفيت هست (روزنامه آفرينش)، ولي فرم تكميل ظرفيت نيومد و كسي هم پاسخگو نبود.
بعدا (تازگي ها) از دوستان شنيدم كه فرم تكميل ظرفيت بين خودي ها (و سهميه ها) پخش شده بود و ديگه جايي نموند براي ما.
از دوستان سهميه رفته بود فرم پر كرده بود ، بعد از 2 ماه زنگ زدند گفتن برو دماوند ثبت نام كن :shock:

حالا ببينيم امسال چه خواهد شد!

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط kanan » دوشنبه 29 بهمن 1386, 4:18 pm

با سلام
پس من که رفتم پرسیدم از دانشگاه آزاد تبریز بیچاره راست میگفت که ما پارسال تکمیل ظرفیت ثبت نام کردیم ولی دیگه ابنو نگفت همون آقای بیچاره که فقط سهمیه هارو ثبت نام کردیم یا خودی هارو یا با بند "پ" ثبت نام کردیم
اشك منو درآورد!!

گفتگو آنلاين اعضا انجمن

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط kanan » دوشنبه 29 بهمن 1386, 4:22 pm

با سلام
امین جان حالا یادم افتاد مگه مثل سراسری نیست که از سایت تکمیل ظرفیت ثبت نام کنیم
باید بریم به اون واحد مورد نظر و فرم تکمیل ظرفیت پر کنیم این قضیه تکمیل ظرفیت آزاد چطوریه مثل اینکه با سراسری فرق داره اصلا اگه امکان داره کلا این تکمیل ظرفیت آزاد توضیح بده
با تشکر فراوان
اشك منو درآورد!!

گفتگو آنلاين اعضا انجمن

آواتار کاربر
amin24
همکار قدیمی
همکار قدیمی
تماس:

پست توسط amin24 » دوشنبه 29 بهمن 1386, 4:50 pm

kanan نوشته شده:با سلام
امین جان حالا یادم افتاد مگه مثل سراسری نیست که از سایت تکمیل ظرفیت ثبت نام کنیم
باید بریم به اون واحد مورد نظر و فرم تکمیل ظرفیت پر کنیم این قضیه تکمیل ظرفیت آزاد چطوریه مثل اینکه با سراسری فرق داره اصلا اگه امکان داره کلا این تکمیل ظرفیت آزاد توضیح بده
با تشکر فراوان
والا كنعان جان ، من يه پارسال رو مي دونستم كه قرار بود فرم تكميل ظرفيت تو روزنامه چاپ بشه ولي امثال اگر بخوان تكميل ظرفيت بگيرن ، به احتمال زياد تو سايت آزمون ثبت نام كنند.
باز هم زياد اطلاعي ندارم ولي بعيد ميدونم كه تو روزنامه باشه يا به واحد ها مراجعه كنيم.

فعلا بايد ديد بوجه واحد ها پر شده يا بازم پول لازم دارن!!

sara 66
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط sara 66 » دوشنبه 29 بهمن 1386, 10:24 pm

سلام ...
در سايت خبرگزاري آنا نوشته:اسامي پذيرفته شدگان نوبت دوم آزمون کارشناسي ناپيوسته سال 86 دانشگاه آزاد اسلامي روز سه شنبه 30 بهمن ماه جاري از طريق ويژه نامه فرهيختگان منتشر مي شود.
منظورش از پذيرفته شدگان نوبت دوم چيه؟؟؟؟؟؟

Afshin_5500
کاربر ساده
کاربر ساده

حقه ی جدید

پست توسط Afshin_5500 » دوشنبه 29 بهمن 1386, 10:56 pm

sara 66 نوشته شده:سلام ...
در سايت خبرگزاري آنا نوشته:اسامي پذيرفته شدگان نوبت دوم آزمون کارشناسي ناپيوسته سال 86 دانشگاه آزاد اسلامي روز سه شنبه 30 بهمن ماه جاري از طريق ويژه نامه فرهيختگان منتشر مي شود.
سلام سارا جون (مرسی از این خبر دست اولت ، همیشه خوش خبر باشی)
یعنی ممکنه ، من که باورم نمیشه ، فکر کنم حقه ی جدیدشون رو شروع کردن
فکر می کنید چند نفر پذیرش شده باشه :!: !!!! :!:

sara 66
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: حقه ی جدید

پست توسط sara 66 » دوشنبه 29 بهمن 1386, 11:03 pm

Afshin_5500 نوشته شده:
sara 66 نوشته شده:سلام ...
سلام سارا جون (مرسی از این خبر دست اولت ، همیشه خوش خبر باشی)
یعنی ممکنه ، من که باورم نمیشه ، فکر کنم حقه ی جدیدشون رو شروع کردن
فکر می کنید چند نفر پذیرش شده باشه :!: !!!! :!:
منم هنوز باورم نميشه
خدا كنه قبول شده باشيم هممون
يعني واقعاً تكميل ظرفيته!!!!!!!!!!

Afshin_5500
کاربر ساده
کاربر ساده

حقه ی جدید

پست توسط Afshin_5500 » دوشنبه 29 بهمن 1386, 11:05 pm

رئيس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامي:
اسامي پذيرفته شدگان نوبت دوم کارشناسي ناپيوسته فردا منتشر مي شود

:!:
اسامي پذيرفته شدگان نوبت دوم آزمون کارشناسي ناپيوسته سال 86 دانشگاه آزاد اسلامي روز سه شنبه 30 بهمن ماه جاري از طريق ويژه نامه فرهيختگان منتشر مي شود.

به گزارش آنا، رئيس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامي با اعلام اين خبر اظهار داشت: ثبت نام از پذيرفته شدگان روزهاي سه شنبه و چهارشنبه هفتم و هشتم اسفندماه جاري در واحدها و مراکز دانشگاهي انجام مي شود.

دکتر ناصر اقبالي در مورد مدارک موردنياز براي ثبت نام گفت: پذيرفته شدگان در هنگام ثبت نام بايد اصل شناسنامه و دو برگ تصوير از تمام صفحات آن، اصل و يک برگ تصوير از کارت ملي، شش قطعه عکس تمام رخ (براي مشمولان 12 قطعه)، اصل مدرک يا گواهي اتمام دوره کارداني و مدرکي که وضعيت نظام وظيفه برادران را مشخص کند به همراه داشته باشند.

وي در ادامه افزود: رشته هايي که در اين نوبت اسامي آن ها اعلام مي شود، شامل: آموزش زبان انگليسي، حسابداري، مهندسي برق- الکترونيک، مهندسي برق- قدرت، مهندسي برق- شبکه هاي انتقال و توزيع، مهندسي عمران- عمران، علمي کاربردي صنايع شيميايي، علمي کاربردي مهندسي نقشه برداري، مهندسي مکانيک- حرارت و سيالات، مهندسي مکانيک- طراحي جامدات، علمي کاربردي تاسيسات حرارتي و برودتي، علمي کاربردي ساخت و توليد، مهندسي کامپيوتر- نرم افزار، علمي کاربردي نرم افزار کامپيوتر، مهندسي علوم و صنايع غذايي و علمي کاربردي معماري است.

تصویر

:?:

قفل شده