کارت غیرانتفاعی من تو سایت سنجش ثبت نمیشه

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
emili

کارت غیرانتفاعی من تو سایت سنجش ثبت نمیشه

پست توسط emili » چهارشنبه 8 شهریور 1391, 12:25 pm

با سلام ،
دیشب انتخاب رشته کردم ولی سایت سنجش به تعداد انتخاب هام اخطار داد که کارت غیرانتفاعی رو نخریدم. من کارتو نمیتونم ثبت کنم باید چیکار کنم ؟؟؟
تو رو خدا یکی جواب بده ، 12 ساعت بیشتر به پایان مهلت انتخاب رشته نمونده ...
برای من بخش ویرایش اطلاعات فعاله ، یعنی دیگه هیچ جوری نمیشه کارتو ثبت کنم؟ من فقط دانشگاههای غیرانتفاعی رو انتخاب کردم که قبول نکرد. باید چیکار کنم؟

golariyan
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: کارت غیرانتفاعی من تو سایت سنجش ثبت نمیشه

پست توسط golariyan » چهارشنبه 8 شهریور 1391, 1:44 pm

emili نوشته شده:با سلام ،
دیشب انتخاب رشته کردم ولی سایت سنجش به تعداد انتخاب هام اخطار داد که کارت غیرانتفاعی رو نخریدم. من کارتو نمیتونم ثبت کنم باید چیکار کنم ؟؟؟
تو رو خدا یکی جواب بده ، 12 ساعت بیشتر به پایان مهلت انتخاب رشته نمونده ...
برای من بخش ویرایش اطلاعات فعاله ، یعنی دیگه هیچ جوری نمیشه کارتو ثبت کنم؟ من فقط دانشگاههای غیرانتفاعی رو انتخاب کردم که قبول نکرد. باید چیکار کنم؟
سلام خب وقتی کارت رو خریدی دست آخر وقتی با موفقیت انجامش دادی یه کادر ظاهر میشه که اگه دقت کنی شماره سریال کارت و رمزشو بهت میده اینو یادداشت می کنی بعد میری قسمت ثبت کارت شماره سریال وو رمز ورود رو می زنی و ثبت اش می کنی بعد می تونی انتخاب شهر کنی
موفق باشی عزیزم

emili

پست توسط emili » چهارشنبه 8 شهریور 1391, 7:06 pm

منم همون شماره هایی که گفتید رو یادداشت کردم ولی سریال کارتی(شماره پرونده) که داده 7 رقمیه درحالیکه سایت شش رقم بیشتر رو قبول نمیکنه.
پس انتخاب رشته من که همش غیرانتفاعی بود جی میشه ، تو ویرایش اطلاعات هم کاری نمیشه کرد؟

nelson

پست توسط nelson » چهارشنبه 8 شهریور 1391, 9:46 pm

emili نوشته شده:منم همون شماره هایی که گفتید رو یادداشت کردم ولی سریال کارتی(شماره پرونده) که داده 7 رقمیه درحالیکه سایت شش رقم بیشتر رو قبول نمیکنه.
پس انتخاب رشته من که همش غیرانتفاعی بود جی میشه ، تو ویرایش اطلاعات هم کاری نمیشه کرد؟
رمز ورود 6 رقمی هست ، شاید جا به جا وارد کردید

اول برید به آدرس زیر و دوباره شماره ها رو چک کنید
بر اساس شماره سفارش و نام و نام خانوادگی میتونید شماره سریال و رمز رو ببینید
http://92.242.195.223/OnlinePayment/pursuit.aspx

اگر باز هم مشکل حل نشد ، از سیستم پاسخگویی سایت سنجش استفاده کنید
http://request.sanjesh.org/noetrequest

emili

پست توسط emili » پنج‌شنبه 9 شهریور 1391, 7:05 pm

برای ثبت کارت ، شماره پرونده میخواد که مال من 7 رقمیه.
هفتم شهریور رفتم بخش فنی سایت سنجش و سوالم رو پرسیدم ولی تا حالا جواب ندادن!!

golariyan
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط golariyan » جمعه 10 شهریور 1391, 12:57 pm

emili نوشته شده:برای ثبت کارت ، شماره پرونده میخواد که مال من 7 رقمیه.
هفتم شهریور رفتم بخش فنی سایت سنجش و سوالم رو پرسیدم ولی تا حالا جواب ندادن!!
سلام عزیزم درسته خب شماره سریال کارت 7رقمی اه ولی رمز ورود6رقمی اه احتمالا جابه جا زدید ببخشید اینو می گم ولی شماره کارت و رمز علاقمندی غیرانتفاعی رو با شماره کارت و رمز همون کارتی که واسه ثبت نام کنکور خریدیم اشتباه نگیرید

emili

پست توسط emili » شنبه 11 شهریور 1391, 7:40 pm

نه اشتباه نگرفتم. ببخشید که وقتتون رو میگیرم آخه مشکلم حل نمیشه!!
برای من صفحه ای که برای "ثبت کارت" میاد با صفحه بعدیه "تایید و ادامه گام بعدی" در انتخاب رشته یکیه (هر دو صفحه یکیه ، هیج فرقی نداره).
یعنی فقط اطلاعات ثبت نام رو میتونم وارد کنم، مثل شماره پرونده ثبت نامی که 6 رقمیه. درحالیکه باید برای ثبت کارت ، شماره 7 رقمی رو وارد کنم که اصلا رقم هفتم وارد نمیشه...
باید چیکار کنم ؟؟

golariyan
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط golariyan » شنبه 11 شهریور 1391, 9:01 pm

emili نوشته شده:نه اشتباه نگرفتم. ببخشید که وقتتون رو میگیرم آخه مشکلم حل نمیشه!!
برای من صفحه ای که برای "ثبت کارت" میاد با صفحه بعدیه "تایید و ادامه گام بعدی" در انتخاب رشته یکیه (هر دو صفحه یکیه ، هیج فرقی نداره).
یعنی فقط اطلاعات ثبت نام رو میتونم وارد کنم، مثل شماره پرونده ثبت نامی که 6 رقمیه. درحالیکه باید برای ثبت کارت ، شماره 7 رقمی رو وارد کنم که اصلا رقم هفتم وارد نمیشه...
باید چیکار کنم ؟؟
سلام دوست عزیز اون صفحه ای که گفتید درسته ولی نمی دونم چرا این مشکل پیش میاد آخه من و دوستم باهم انتخاب رشته کردیم این مشکل پیش نیومد والله نمی دونم چی بگم به نظرم این بحث رو تو تاپیک بحث و تبادل نظر پیرامون آزمون سراسری 91 و انتخاب شهرمطرح کنید شاید کسی بتونه راهنماییتون کنه یا از کافی نت بیرون انجام بدید امیدوارم که مشکلتون حل بشه

قفل شده