بحث و تبادل نظر پیرامون آزمون سراسری 91 و انتخاب شهر

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
آواتار کاربر
elham27
کاربر معمولي
کاربر معمولي

Re: بحث و تبادل نظر پیرامون آزمون سراسری 91 و انتخاب شهر

پست توسط elham27 » سه‌شنبه 28 شهریور 1391, 11:00 am

golariyan نوشته شده:سلام به همگی یه راهنمایی می خواستم یکی از دوستام تیرامسال فارغ التحصیل شده ولی دنبال کارای فارغ االتحصیلی و مدرکش نرفت تازگیا رفته دنبال کاراش حالا از من پرسید اگه دانشگاه قبول شدم و مدرکم آماده نباشه منو ثبت نام می کنن بهش گفتم چرا که نه تو همه واحدهاتو پاس کردی و حداقل می تونی یه گواهی از دانشگاه بگیری که که کاردانی تموم کردی و ثبت نام کنی و وقتی مدرکت آماده شد اونو تحویل دانشگاه می دی اما احساس کردم زیادی امیدوار نشده بهش گفتم از بچه های سایت کارشناسی می پرسم و جواب اونا رو بهت می گم خیلی خوشحال شد و گفت هرچه زودتر خبرم کن بچه ها اگه اطلاعی در این مورد دارید راهنمایی کنید
مرسی
سلام
منو دوستامم تازه بهمن 90 فارغ التحصیل شدیم اما چند روز پیش که رفتیم پرسیدیم گفتن هنوز مدرکتون نیومده، برای ثبت نام دانشگاه بهتون یک گواهی پایان تحصیلات میدیم تا مدرک به دستمون برسه
کاش می شد لحظه ها را رام کرد

آواتار کاربر
elham27
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط elham27 » سه‌شنبه 28 شهریور 1391, 11:02 am

konkoorkk نوشته شده:
elham27 نوشته شده:سلام به همگی
سیستم پاسخگویی سایت سازمان سنجش جواب سوالمو که پرسیده بودم نتایج کی میاد این طوری داده:
با سلام داوطلب گرامی: اعلام نتایج نهایی رشته های متمرکز و اعلام اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت رشته های شرایط خاص و نیمه متمرکز برای انجام مصاحبه، معاینه، آزمون علمی و یا عملی آزمون کاردانی به کارشناسی هفته اول مهر ماه 1391 و همچنین استقرار کارنامه نهایی آزمون فوق بر روی پایگاه اینترنتی سازمان سنجش آبان ماه 91 قرار خواهد گرفت. با تشکر nar: gld
این که میگین آبان یعنی همین نتایج کنکور کارشناسی ناپیوسته سراسری و آزاد آبان میاد؟
یا اینکه تکمیل ظرفیتش؟
هفته اول مهر نتایج میاد میتونیم بریم ثبت نام . کارنامه ها آبان میاد.

konkoorkk
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط konkoorkk » سه‌شنبه 28 شهریور 1391, 11:15 am

elham27 نوشته شده:
konkoorkk نوشته شده:
elham27 نوشته شده:سلام به همگی
سیستم پاسخگویی سایت سازمان سنجش جواب سوالمو که پرسیده بودم نتایج کی میاد این طوری داده:
با سلام داوطلب گرامی: اعلام نتایج نهایی رشته های متمرکز و اعلام اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت رشته های شرایط خاص و نیمه متمرکز برای انجام مصاحبه، معاینه، آزمون علمی و یا عملی آزمون کاردانی به کارشناسی هفته اول مهر ماه 1391 و همچنین استقرار کارنامه نهایی آزمون فوق بر روی پایگاه اینترنتی سازمان سنجش آبان ماه 91 قرار خواهد گرفت. با تشکر nar: gld
این که میگین آبان یعنی همین نتایج کنکور کارشناسی ناپیوسته سراسری و آزاد آبان میاد؟
یا اینکه تکمیل ظرفیتش؟
هفته اول مهر نتایج میاد میتونیم بریم ثبت نام . کارنامه ها آبان میاد.
یعنی نتایج میاد ولی کارنامه نه؟
چرا اینکار رو میکنن؟
یعنی چه هدف و دلیلی داره این کار؟

آواتار کاربر
peyman
مدیر کل
مدیر کل
محل اقامت: MACS0647- JD
تماس:

پست توسط peyman » سه‌شنبه 28 شهریور 1391, 11:17 am

konkoorkk نوشته شده:
چرا اینکار رو میکنن؟
اگه نتایج به همراه کارنامه میومد، قطعا دیرتر اعلام میشد
...

information
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط information » سه‌شنبه 28 شهریور 1391, 11:18 am

elham27 نوشته شده:
golariyan نوشته شده:سلام به همگی یه راهنمایی می خواستم یکی از دوستام تیرامسال فارغ التحصیل شده ولی دنبال کارای فارغ االتحصیلی و مدرکش نرفت تازگیا رفته دنبال کاراش حالا از من پرسید اگه دانشگاه قبول شدم و مدرکم آماده نباشه منو ثبت نام می کنن بهش گفتم چرا که نه تو همه واحدهاتو پاس کردی و حداقل می تونی یه گواهی از دانشگاه بگیری که که کاردانی تموم کردی و ثبت نام کنی و وقتی مدرکت آماده شد اونو تحویل دانشگاه می دی اما احساس کردم زیادی امیدوار نشده بهش گفتم از بچه های سایت کارشناسی می پرسم و جواب اونا رو بهت می گم خیلی خوشحال شد و گفت هرچه زودتر خبرم کن بچه ها اگه اطلاعی در این مورد دارید راهنمایی کنید
مرسی
سلام
منو دوستامم تازه بهمن 90 فارغ التحصیل شدیم اما چند روز پیش که رفتیم پرسیدیم گفتن هنوز مدرکتون نیومده، برای ثبت نام دانشگاه بهتون یک گواهی پایان تحصیلات میدیم تا مدرک به دستمون برسه
اصلا مدرک حالا نمیدن شاید 1 سال دیگه بدن به همه گواهی پایان تحصیلات میدن تا برن او رشته ای که می خوان ثبت نام کنند حتی اگر همین الان برن دنبال کارای مربوط به فارق التحصیلیگواهی را میدن. danesh
لطف الهی بکند کار خویش
مژده ی رحمت برساند سروش

........................................................................
سه زن در دنیا زیباترینند:
.
.
.
.
.
مادرم، انعکاس تصویرش در آینه، و سایه اش....

konkoorkk
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط konkoorkk » سه‌شنبه 28 شهریور 1391, 11:20 am

peyman نوشته شده:
konkoorkk نوشته شده:
چرا اینکار رو میکنن؟
ممنون.

information
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط information » سه‌شنبه 28 شهریور 1391, 11:30 am

peyman نوشته شده:
konkoorkk نوشته شده:
چرا اینکار رو میکنن؟
در هر صورت اینا که باید رتبه را بفهمند که کسی را 1دانشگاه قبول کنند یا نه پس چرا کار :?: نامه ها را باید 1 ماه بعد اعلام کنند.
لطف الهی بکند کار خویش
مژده ی رحمت برساند سروش

........................................................................
سه زن در دنیا زیباترینند:
.
.
.
.
.
مادرم، انعکاس تصویرش در آینه، و سایه اش....

آواتار کاربر
elham27
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط elham27 » سه‌شنبه 28 شهریور 1391, 11:45 am

information نوشته شده:
peyman نوشته شده:
konkoorkk نوشته شده:
چرا اینکار رو میکنن؟
در هر صورت اینا که باید رتبه را بفهمند که کسی را 1دانشگاه قبول کنند یا نه پس چرا کار :?: نامه ها را باید 1 ماه بعد اعلام کنند.
اگه بخوان یه روزه هم میتونن کارنامه رو بدن (بچه های کانون کارنامه آزمونشونو همون روز میگیرن، تازه اونم چند جور کارنامه) اینا میخوان کلاس کار رو حفظ کنن

golariyan
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط golariyan » سه‌شنبه 28 شهریور 1391, 11:51 am

information نوشته شده:
elham27 نوشته شده:
مرسی
سلام
اصلا مدرک حالا نمیدن شاید 1 سال دیگه بدن به همه گواهی پایان تحصیلات میدن تا برن او رشته ای که می خوان ثبت نام کنند حتی اگر همین الان برن دنبال کارای مربوط به فارق التحصیلیگواهی را میدن. danesh
سلام مرسی از راهنماییتون ببخشید دوستم میگه من تازه دنبال کارام راه افتادم هنوز مدارک لازم رو ازم تحویل نگرفتن واسه همین استرس دارم که همین گواهی موقت پایان تحصیلی دیر برام صادر بشه
حالا میگه اگه تا نتایج اومد و تا موقع ثبت نام هم این گواهی موقت برام صادر نشه منو ثبت نام می کنن؟

آواتار کاربر
elham27
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط elham27 » سه‌شنبه 28 شهریور 1391, 11:59 am

golariyan نوشته شده:
information نوشته شده:
مرسی
سلام مرسی از راهنماییتون ببخشید دوستم میگه من تازه دنبال کارام راه افتادم هنوز مدارک لازم رو ازم تحویل نگرفتن واسه همین استرس دارم که همین گواهی موقت پایان تحصیلی دیر برام صادر بشه
حالا میگه اگه تا نتایج اومد و تا موقع ثبت نام هم این گواهی موقت برام صادر نشه منو ثبت نام می کنن؟
مدارک لازم رو همون اول موقع ثبت نام میگیرن ، فقط مهم اینه تمام واحدها رو گذرونده باشی به دوستام که وام گرفته بودن یه دفترچه پرداخت وام دادن فقط همین کار دیگه ای نداشت.

heidari-m
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط heidari-m » سه‌شنبه 28 شهریور 1391, 12:01 pm

منم تو همين موندم ، مگه نبايد با كارنامه ببينن هر كسي كجا قبول مي شه ،يعني كارنامه آماده است، پس چرا اول نتايج رو اعلام مي كنن بعد كارنامه رو مي گذارن رو سايت ، خيلي مشكوكه

آواتار کاربر
Moh3n II
کاربر ویژه بخش فیلم و سینما
محل اقامت: پونک
تماس:

پست توسط Moh3n II » سه‌شنبه 28 شهریور 1391, 12:08 pm

heidari-m نوشته شده:منم تو همين موندم ، مگه نبايد با كارنامه ببينن هر كسي كجا قبول مي شه ،يعني كارنامه آماده است، پس چرا اول نتايج رو اعلام مي كنن بعد كارنامه رو مي گذارن رو سايت ، خيلي مشكوكه

عزیزم روال همیشه همینه...کارنامه نهایی که ابان میاد منظور تمام انتخاب رشته های شما با رتبه هاتون تو اون مرکز و اخرین رتبه قبولی همونجاس که این فرایند طول می کشه...

همیشه 3 کارنامه داشتیم...
یه دونه اول شهریور بود که فقط درصدها و رتبه
یه دونه آخر شهریور بود که فقط محل قبولی
یه دونم ابان بود که اونی که بالا گفتم

امسال می شه 2 تا...

حالا دیگه معلوم نیست درصدا رو با همین اولی بخوان بدن یا با آون آخری

golariyan
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط golariyan » سه‌شنبه 28 شهریور 1391, 12:10 pm

مرسی از راهنماییت الهام جان دوستم دیگه یه نفس راحت کشید

آواتار کاربر
Moh3n II
تماس:

پست توسط Moh3n II » سه‌شنبه 28 شهریور 1391, 12:10 pm

به هر حال مرکزی که گذروندی یه نامه ای چیزی بهت می ده که ببری اونجا
خصوصا برای اونایی که نیمه دوم قبول شدن و هنوز برای مهر واحد دارن
می گن که یه نامه بیار که شما تا بهمن تموم می کنی و بعد ثبت نام می کنن

آواتار کاربر
Moh3n II
تماس:

پست توسط Moh3n II » سه‌شنبه 28 شهریور 1391, 12:15 pm

راستش با این اوضاعی که منم می بینم احتمال کمه این هفته اعلام کنند.
چون همیشه یکی دو روز قبل اعلام می کردند تو سایت ها و خبرگزاری ها...

دو سال گذشته نتایج 29-30 شهریرو اومد واسه همین یه سری پیش بینی کردن شاید امسالم همین طوری باشه...

قفل شده