کتب کارشناسی علمی کاربردی ترمی

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
bshamlo

کتب کارشناسی علمی کاربردی ترمی

پست توسط bshamlo » پنج‌شنبه 3 اسفند 1391, 3:31 pm

سلام به همه دوستان عزیز من کتاب های (ریاضی علم کامپیوتر 1 و 2 - زبان تخصصی - مبانی کامپیوتر و برنامه ریزی - ساهتمان داده و الگوریتم ) برای کنکور ترمی سال 92 از کجا و چطوری تهیه کتم؟

papaturkt

Re: کتب کارشناسی علمی کاربردی ترمی

پست توسط papaturkt » جمعه 11 اسفند 1391, 12:15 am

bshamlo نوشته شده:سلام به همه دوستان عزیز من کتاب های (ریاضی علم کامپیوتر 1 و 2 - زبان تخصصی - مبانی کامپیوتر و برنامه ریزی - ساهتمان داده و الگوریتم ) برای کنکور ترمی سال 92 از کجا و چطوری تهیه کتم؟
سلام دوست عزیز میتونم بپرسم اهل کجایی اگر اهل تبریز باشی میتونم راهنمایی کنم bale در غیر این صورت متأسفم. gsg

mohammad_west

Re: کتب کارشناسی علمی کاربردی ترمی

پست توسط mohammad_west » سه‌شنبه 24 اردیبهشت 1392, 12:53 am

bshamlo نوشته شده:سلام به همه دوستان عزیز من کتاب های (ریاضی علم کامپیوتر 1 و 2 - زبان تخصصی - مبانی کامپیوتر و برنامه ریزی - ساختمان داده و الگوریتم ) برای کنکور ترمی سال 92 از کجا و چطوری تهیه کتم؟
سلام به شما و بقیه دوستان عزیز که این پست رو می خونن

من خودم رشته IT امسال شرکت کردم علمی کاربردی ترمی، که با توجه به اینکه شما (مبانی کامپیوتر و برنامه سازی ) و (ساختمان داده و الگوریتم) رو با هم گفتی که در اصل 4 درس هستش، متوجه شدم که شما هم IT میخوای شرکت کنی، خیلی پرس و جو و بررسی کردم منم که این نتیجش خدمت شما:
( تقریبا دروسش مشترک با نرم افزار هستش)

غیر از زبان تخصصی (که جلوتر میگم منبع اصلیش چیه و کجا دارن) بقیه منابع رو استاد مقسمی که همه بچه های کامپیوتر میشناسش برای علمی کاربردی آماده کردن که از این آدرس میتونی تهیه کنی:

>>> انتشارات گسترش علوم پایه / تهران - م انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه مهدی زاده - پلاک 9 - طبقه همکف -تلفن: 15-02166905312

- ریاضی علم کامپیوتر 1 و 2 (کتاب کد شماره 318 و 329- نارنجی رنگ)
- مبانی کامپیوتر (کد 617 آبی رنگ) / - برنامه سازی (++C)(داره من نگرفتم)
- ساختمان داده ها (کد 376 نارنجی رنگ) / - الگوریتم (داره من نگرفتم)

> زبان تخصصی هم مرجع اصلیش که تو بخش نامه علمی کاربردی نوشته و دقیقا عین reading ها وسوالات همون کتاب رو میدن واسه کنکور اینه:

> زبان تخصصی فناوری اطلاعات و کامپیوتر (English For Student of IT & Computer)
یه کتاب بنفش رنگه واسه انتشارت "مبنای خرد" به این آدرس:
- انقلاب - خ 12 فروردین - نبش خ شهید وحید نظری - پلاک 104 - تلفن: 66480666

البته توصیه میکنم کتاب "درس و کنکور زبان تخصصی کامپیوتر" نوشته استاد مقسمی همون انتشارت گسترش علوم پایه (کد 294 نارنجی) رو هم بگیری و قبل اون اصلیه اول اینو کامل بخونی. چون کتاب اصلی کاملابه زبان انگلیسی هستش و لازمش اینه که قبل از اون اول توسط کتاب گسترش علوم لغات و توضیحات فارسیش رو یاد بگیری (ضمنا اول این کتاب هم به صورت چکیده مبانی کامپیوتر رو میگه که اگه خواستی میتونی اصلا خود مبانی کامپیوتر رو نگیری و همین اکتفا میکنه - چک کردم چیزی کمتر نداشت از اون).

> برای عمومی هم کتاب:
- مجموعه سوالات عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی (کد 463 نارنجی) - گسترش علوم پایه
کفایت میکنه. حتی یه بار سوالات و جواب ها رو بخونی کلی مطلب ادبیات و معارف و زبان رو یاد گرفتی. اگه خواستی تو عمومی حرفه ای تر شی کتاب عمومی مدرسان شریف (کاردانی به کارشناسی) دیگه عالیه - ریاضی عمومی هم ریاضیات 1 و 2 مدرسان شریف کاردانی به کارشناسی که تو یه کتابه.

> سوالات کنکور IT علمی کاربردی ترمی و پودمانی رو هم کل انقلاب رو گشتم فقط یه جا داره:
- کتابخانه فرهنگ (انتشارات فرهنگ) / انقلاب - بین فروردین و اردیبهشت - ساختمان 1348 - طبقه اول

فکر کنم همه چیز رو گفته باشم. سوال خوبی رو پرسیدی. امری بود در خدمتم. goll

قفل شده