دعوت از دوستانی ک میخواهند برای کنکور 92 در بخوانند

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
galin01

Re: دعوت از دوستانی ک میخواهند برای کنکور 92 در بخوانند

پست توسط galin01 » پنج‌شنبه 24 اسفند 1391, 9:21 pm

galin01 نوشته شده:من اصلا امسال نمیخونم شانسی بزنم شاید قبول شدم پارسال این همه خوندم rooz از تعطیلاتم گذشتم و تفریحم نکردم وخودمو کشتم قبول نشدم nar اونوقت دوستام که هیچ کدومشون درس نخونده بودن و این همه وقتو داشتن کیف میکردن str: اونا قبول شدن من نشدم اونا الان ترم 1 کارشناسین rooz من الان دارم برای کنکور بعد آماده میشم البته خودم دارم دنبال کارهای سربازیم میرم که برم سربازی و برگردم بیام ادامه تحصیل بدم شانس که نداریم ddn: شایدم دوباره کنکور قبول نشدیم اونوقت چی فعلا دارم کارهاشو انجام میدم که برم.گور بابای کنکور nisdh . پارسال 90تکمیل ظرفیتش طوری بود که همه میتونستن توش شرکت کنن ولی امسال 91سنجش گفته بود اونهای که معدل مثبت دارن میتونن اینم از شانس منه دیگه ger nar:
ما کلا شانس نداریم اومدیم بریم سربازی از 18 ماه شد 21 khk: ger

سودابه
محل اقامت: شیروان/خراسان شمالی

پست توسط سودابه » شنبه 26 اسفند 1391, 1:16 am

بیب بیب برید کنار منم اومدم shd: منم میخوام تک رقمی بیارم.هنوز شروع نکردم ولی قوووول میدم بهتون که خدای رقابتم.آقا من رتبه زیر10میارم ولی همینم خوبه.تا رتبه 3 رو جامو میدم به شما که سرشکسته نشین dan دوستون دارم چون آدمو منقلب میکنین.امیدوارم همه بکس کارشناسی رتبه های برتر کنکور باشن.حالا بقیه هم بعد از ما برتر باشن :grin: به امید همکلاسی شدنمون goll

آواتار کاربر
sophia
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: Marivan

پست توسط sophia » شنبه 26 اسفند 1391, 2:38 am

a
سودابه نوشته شده:بیب بیب برید کنار منم اومدم shd: منم میخوام تک رقمی بیارم.هنوز شروع نکردم ولی قوووول میدم بهتون که خدای رقابتم.آقا من رتبه زیر10میارم ولی همینم خوبه.تا رتبه 3 رو جامو میدم به شما که سرشکسته نشین dan دوستون دارم چون آدمو منقلب میکنین.امیدوارم همه بکس کارشناسی رتبه های برتر کنکور باشن.حالا بقیه هم بعد از ما برتر باشن :grin: به امید همکلاسی شدنمون goll
ایشالله رتبه تک بیاری و همکلاسی شیم ssb: ssb:
چقدر استرس داری آروم باش

بیخیال دنیا و قانوناش

shell69
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط shell69 » شنبه 26 اسفند 1391, 5:48 pm

سلام دوستان
منم میخوام دوباره شرکت کنم
کنکور 91 دانشگاه سجاد مشهد قبول شدم انتخاب دومم
ولی به دلیل هزینه ی بالا و دور بودن راهش نرفتم
چون من خوزستانم-دزفول
برای کسانی که میخان برن سجاد باید بگم که تعریفشو زیاد شنیدم و جزو یکی از دانشگاههای برتر غیر انتفاعی هستش
خوابگاه ترمی 500 تومن میشد
هزینه ترم هم به دلیله بالا بودن سطح علمیش از بقیه دانشگاها بالاتر بود حدود 600 یا 700
برای کسانی که شهرستانن اصلا نمیصرفه
چون هزینه خوردو خوراک و رفت و آمدم داره -دانشگاه آزاد شهر خودشون برن بهتره
امسال به امید خدا بیشتر میخونم ایشالا که بتونم شریعتی تهران قبول بشم یا روزانه یا شبانه
تو درس برنامه نویسی خیلی ضعیفم
منابعم اینا هستن

دروس تخصصی ---> آقای مقسمی و مدرسان شریف
برنامه نویسی ---> مدرسان شریف چون مولفش آقای عادلی نیا هست و خیلی خوب توضیح داده
مدار منطقی ---> مدرسان شریف تا قسمت مدارهای ترکیبی خوب توضیح داده ولی قسمت مدارهای ترتیبی رو من اصلا متوجه نمیشم
آمار ---> مدرسان شریف
دروس عمومی ---> مدرسان شریف ( امسال عمومی رو خوب زدم)
زبان تخصصی هم هرچی دمه دست بود میخونم

کلا پکیج مدرسان شریف رو دارم
تو آزموناشم شرکت کردم خیلی از کنکور سخت تره گاهی وقتا آدمو میترسونه ولی اینجوری باعث میشه بیشتر به خودت فشار بیاری واسه کنکور dan

به کسانی که درس برنامه نویسی و مدار منطقی ( قسمت فلیپ فلاپ) رو بلده دعوت میشه آی دی منو ادد کنن تا با هم رفع اشکال کنیم yes:
هرکسی هم کلا تو هر درسی که مشکل داره ادد کنه تا جایی که بلدم و میتونم بهش کمک میکنم goli

ID: Dolar_225@yahoo.com

shell69
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط shell69 » شنبه 26 اسفند 1391, 6:03 pm

از اونجایی که رتبه 1 توسط Elim و رتبه 3 توسط میلاد جون رزرو شده منم سریعا رتبه 2 رو رزرو کردم هرگونه چشم داشت به این رتبه پیگیرد قانونی دارد.... dan

آواتار کاربر
ali0541
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: زاهــــــدان
تماس:

پست توسط ali0541 » شنبه 26 اسفند 1391, 11:34 pm

ایول بچه ها.چه فعال شدید. dan
دوستان من یه سوال داشتم : وقتی یه فصل میخونیم هر درسی ( مخصوصا کتابای استاد مقسمی ) تست اون فصل رو کی بزنیم؟؟؟ فرداش ، یک هفته بعد ، یا سریع بعد مطالعه.ممنون
استاد امین اکبرپور بی شک بهترین استادی هست که توی عمرم داشتم
گروه سلامی - اکبرپور
http://www.learnsalami.com

در صورتی که سوالی دارید واسم پیام خصوصی بزارید لدفن

hamid_parsa
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: نهاوند

پست توسط hamid_parsa » یک‌شنبه 27 اسفند 1391, 8:55 am

با سلام خدمت دوستان خوب
اگه شهید رجایی قبول بشی بعدازقبولی دبیر میشی یا نه؟ fekr
بعد اینکه میگن هرکسی تربیت دبیر درس بخونه باید بعدازاتمام تحصیل به آموزش و پرورش تا یه چند سالی خدمت کنه و به جای سربازی هم حساب میشه چطور؟ fekr
اگه اطلاعی در مورد این دو سوال دارید کمک کنید
مرسی
من بنده كسي هستم كه انديشيدن را به من بياموزد نه انديشه ها را

shell69
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط shell69 » یک‌شنبه 27 اسفند 1391, 2:18 pm

ali0541 نوشته شده:ایول بچه ها.چه فعال شدید. dan
دوستان من یه سوال داشتم : وقتی یه فصل میخونیم هر درسی ( مخصوصا کتابای استاد مقسمی ) تست اون فصل رو کی بزنیم؟؟؟ فرداش ، یک هفته بعد ، یا سریع بعد مطالعه.ممنون
شنیدم هر درسی که سخته و مشکل داری باید تستشو بعد از اینکه هر فصلی رو تموم کردی بزنی...مثل برنامه نویسی مدار
ولی درسایی که ساده ترن اگه فرداش تست رو بزنی یا 2 روز بعد بهتره... bale

آواتار کاربر
ali0541
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: زاهــــــدان
تماس:

پست توسط ali0541 » سه‌شنبه 6 فروردین 1392, 6:22 pm

سلام به همگی. dan
عیدتون مبارک shad str: ssb:
میبنم که هیشکی نیست اینجا.همه رفتین مسافرت. bale منم دیشب اومدم.ایشالا از فردا پر انرژی شروع میکنم. rooz
ایشالا قبولی همه goll
استاد امین اکبرپور بی شک بهترین استادی هست که توی عمرم داشتم
گروه سلامی - اکبرپور
http://www.learnsalami.com

در صورتی که سوالی دارید واسم پیام خصوصی بزارید لدفن

neda69
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط neda69 » دوشنبه 12 فروردین 1392, 2:37 am

shell69 نوشته شده:سلام دوستان
چون من خوزستانم-دزفول
برای کسانی که میخان برن سجاد باید بگم که تعریفشو زیاد شنیدم و جزو یکی از دانشگاههای برتر غیر انتفاعی هستش
هزینه ترم هم به دلیله بالا بودن سطح علمیش از بقیه دانشگاها بالاتر بود حدود 600 یا 700
امسال به امید خدا بیشتر میخونم ایشالا که بتونم شریعتی تهران قبول بشم یا روزانه یا شبانه
منابعم اینا هستن

برنامه نویسی ---> مدرسان شریف چون مولفش آقای عادلی نیا هست و خیلی خوب توضیح داده
مدار منطقی ---> مدرسان شریف تا قسمت مدارهای ترکیبی خوب توضیح داده ولی قسمت مدارهای ترتیبی رو من اصلا متوجه نمیشم
آمار ---> مدرسان شریف

تو آزموناشم شرکت کردم خیلی از کنکور سخت تره گاهی وقتا آدمو میترسونه ولی اینجوری باعث میشه بیشتر به خودت فشار بیاری واسه کنکور dan

به کسانی که درس برنامه نویسی و مدار منطقی ( قسمت فلیپ فلاپ) رو بلده دعوت میشه آی دی منو ادد کنن تا با هم رفع اشکال کنیم yes:
هرکسی هم کلا تو هر درسی که مشکل داره ادد کنه تا جایی که بلدم و میتونم بهش کمک میکنم goli

سلام عزیزم حالت چطوره؟سال قبل منم تو فروم کارشناسی بودم من آرزو داشتم یا شمال آمل قبول بشم یا علوم و فنون البته به هیچکدوم هم امید نداشتم ولی خداروشکر علوم و فنون قبول شدم پست شمارو هم دیدم که گفتید سجاد مشهد قبول شدی خیلی براتون خوشحال شدم چون واقعا لیاقتش رو داشتید ولی از وقتی رفتم دانشگاه دیگه زیاد به سایت سر نزدم چون واقعا اینقدر سخت می گرفتن که وقت سرخاروندن هم نداشتیم حیف کردی که نرفتی عزیزم منم تقریبا 14ساعت با شمال فاصله دارم و هزینه خوابگام هم ترمی 500و شهریه هم 560شد ولی باور کن این هزینه می ارزه چون واقعا سطح علمی این دانشگاهها بالاست باورکن اگه دانشگاه آزاد شهر خودم می رفتم اینقدر راضی نبودم چیزای که اینجا یاد گرفتم مطمئنم حتی اگه دانشگاه ملی شهر خودمون بودم هم یاد نمی گرفتم استادای خیلی باسوادی داره یکیشون آقای مهندس رمضان عباس نژاده پس به نظر من این هزینه ها می ارزه حتی اینقدر بار علمی ات زیاد میشه که کنکور ارشد هم برات راحتتر میشه براتون آرزوی موفقیت تو کنکور رو دارم مطمئنم که اینبار با تجربه و بار علمی خوبی که دارید راحت روزانه شریعتی رو قبول می شید منتظر خبر خوب و شاد قبولی شما در روزانه شریعتی هستم goli

hamid_parsa
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط hamid_parsa » سه‌شنبه 13 فروردین 1392, 9:46 am

سلام کسی نیست جواب ما رو بده دوستان
خیلی وقته این سوال ها رو پرسیدم--------->
اگه شهید رجایی قبول بشی بعدازقبولی دبیر میشی یا نه؟ fekr
بعد اینکه میگن هرکسی تربیت دبیر درس بخونه باید بعدازاتمام تحصیل به آموزش و پرورش تا یه چند سالی خدمت کنه و به جای سربازی هم حساب میشه چطور؟ fekr
اگه اطلاعی در مورد این دو سوال دارید کمک کنید
مرسی

shell69
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط shell69 » پنج‌شنبه 15 فروردین 1392, 4:03 pm

neda69 نوشته شده:
shell69 نوشته شده:سلام دوستان
چون من خوزستانم-دزفول
منابعم اینا هستن

آمار ---> مدرسان شریف

سلام عزیزم حالت چطوره؟سال قبل منم تو فروم کارشناسی بودم من آرزو داشتم یا شمال آمل قبول بشم یا علوم و فنون البته به هیچکدوم هم امید نداشتم ولی خداروشکر علوم و فنون قبول شدم پست شمارو هم دیدم که گفتید سجاد مشهد قبول شدی خیلی براتون خوشحال شدم چون واقعا لیاقتش رو داشتید ولی از وقتی رفتم دانشگاه دیگه زیاد به سایت سر نزدم چون واقعا اینقدر سخت می گرفتن که وقت سرخاروندن هم نداشتیم حیف کردی که نرفتی عزیزم منم تقریبا 14ساعت با شمال فاصله دارم و هزینه خوابگام هم ترمی 500و شهریه هم 560شد ولی باور کن این هزینه می ارزه چون واقعا سطح علمی این دانشگاهها بالاست باورکن اگه دانشگاه آزاد شهر خودم می رفتم اینقدر راضی نبودم چیزای که اینجا یاد گرفتم مطمئنم حتی اگه دانشگاه ملی شهر خودمون بودم هم یاد نمی گرفتم استادای خیلی باسوادی داره یکیشون آقای مهندس رمضان عباس نژاده پس به نظر من این هزینه ها می ارزه حتی اینقدر بار علمی ات زیاد میشه که کنکور ارشد هم برات راحتتر میشه براتون آرزوی موفقیت تو کنکور رو دارم مطمئنم که اینبار با تجربه و بار علمی خوبی که دارید راحت روزانه شریعتی رو قبول می شید منتظر خبر خوب و شاد قبولی شما در روزانه شریعتی هستم goli
سلام خوبم مرسی گلم...گذشته ها گذشته goli ایشالله که بتونم شریعتی روزانه قبول بشم...امیدوارم تو درساتون موفق بشید دوست خوبم
ممنون از اینهمه اظهار لطف goll

somayeee
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط somayeee » شنبه 17 فروردین 1392, 4:08 pm

سلاااااااااام goll

من تازه شروع کردم به خوندن rooz
درسای تخصصیم خوب بود فقط دوره کنم و تست بزنم مطمئنم موفق میشم رتبه خوبی بیارم shad
ریاضیم افتضاحه. زبانمم ضعیفه
ادبیات و معارف هم تصمیم دارم بخونم ولی چی بخونم نمی دونم

راستی یه سوال: من کتابای مقسمی که سال چاپش 87 هست رو دارم. سی پلاس پلاس و ذخیره و سیستم عامل و مدارمنطقی رو که همینا رو می خونم. سوالم درمورد ساختمان داده ست. همون چاپ 87 رو بخونم مشکلی ایجاد نمیشه؟ پاسکال و سی گفته

milad konkori
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط milad konkori » یک‌شنبه 18 فروردین 1392, 8:13 pm

دوستان لطفا گزارش پیشرفت بدین واسه ایجاد حس رقابت و انگیزه cuf:
rooz

hamid_parsa
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط hamid_parsa » یک‌شنبه 18 فروردین 1392, 9:55 pm

سلام دوستان کلا فعالیت همه کمه اصلا پست نمیزارید
من خودم تقریبا تا آخر ماه نصف دروس رو میخونم ssb: البته به جز ریاضی و آمار که اصلا قصد خوندن ندارم bale
راستی اگه کسی پست قبلی منو خونده و میتونه کمک کنه ممنون میشم راهنمایی کنه

قفل شده