بحث و تبادل نظر پیرامون آزمون سراسری 92 و انتخاب شهر

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
ara
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: بحث و تبادل نظر پیرامون آزمون سراسری 92 و انتخاب شهر

پست توسط ara » یک‌شنبه 27 مرداد 1392, 4:35 pm

دوستان من مدار منطقی 7 سوال درست و 3 سوال غلط دارم و 5 سوال سفید . درصد این درسم چند میشه؟

fatemeh6237
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط fatemeh6237 » یک‌شنبه 27 مرداد 1392, 4:46 pm

سلام اين نمره اي كه به ما ميدند بين دخترا و پسراست يا جداست.توروخدا زودتر جوابم بديد برام خيلي مهمه

maha19
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: مشهد

پست توسط maha19 » یک‌شنبه 27 مرداد 1392, 4:51 pm

fatemeh6237 نوشته شده:سلام اين نمره اي كه به ما ميدند بين دخترا و پسراست يا جداست.توروخدا زودتر جوابم بديد برام خيلي مهمه
نه عزیزم مشترکه
قدیما تا کسی مجبور نبود ، دروغ نمی گفت ؛ الان تا کسی مجبور نباشه ، راست نمی گه !

آواتار کاربر
Uniqueee
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط Uniqueee » یک‌شنبه 27 مرداد 1392, 5:12 pm

سلام!
بچه ها استاد عادلی نیا که درصدای درسارو ضرب در ضریبشون میکنه و بعدش مجموعش رو تقسیم بر28 میکنه نشون دهنده چیه؟
یعنی این عدد هر چی بیشتر باشه بهتره؟؟
چون من مال رتبه1 پارسال رو حساب کردم شد57 و مال خودمم حساب کردم شد40!
مال یکی از دوستامم که پارسال زنجان قبول شده بود حساب کردم شد31!
اینا یعنی چی؟؟ هر کی بلده بگه لطفاً!!!
ممنون.
من میخوام کتابامو بفروشم..هر کی میخواد شرایطشو بدونه بهم پیغام بده..
اکثراً هم مقسمی و 30آزمون هستند و 7آزمونم دارم
راستی خودم از شریعتی دوره روزانه ورودی بهمن قبول شدم.

yaser72
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط yaser72 » یک‌شنبه 27 مرداد 1392, 5:17 pm

سازمان سنجش آموزش كشور بدينوسيله به اطلاع كليه داوطلبان حاضر در جلسه آزمون دوره‌هاي كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 1392 كه آزمون آنان در نوبت صبح و عصر روز پنج شنبه مورخ 24/5/1392 برگزار گرديد، مي‌رساند دفترچه راهنماي انتخاب رشته‌هاي تحصيلي (دفترچه شماره2) بر روي سايت اين سازمان به نشاني: http://www.sanjesh.org قرار گرفته است. لذا كليه حاضرين در جلسه آزمون مي‌توانند پس از مراجعه به سايت سازمان سنجش آموزش كشور و دانلود دفترچه ذيربط و ضمن مطالعه شرايط و ضوابط مربوط، از تاريخ 28/5/92 تا 31/5/92 نسبت به انتخاب كدرشته محل‌هاي مورد علاقه خود (حداكثر50 كد رشته محل) اقدام نمايند. ضمناً متقاضيان علاقمند به انتخاب رشته‌هاي تحصيلي دانشگاه آزاد اسلامي نيز مي‌توانند با مراجعه به سايت مركز آزمون آن دانشگاه به نشاني http://www.azmoon.org در موعد مقرر اعلام شده توسط دانشگاه مذكور و مطالعه شرايط و ضوابط مربوط، نسبت به انتخاب كدرشته محل‌هاي خود مبادرت نمايند.
گذشته رفت , آینده نیست
حال همان آینده است که به گذشته میرود.

maha19
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط maha19 » یک‌شنبه 27 مرداد 1392, 5:24 pm

yaser72 نوشته شده:سازمان سنجش آموزش كشور بدينوسيله به اطلاع كليه داوطلبان حاضر در جلسه آزمون دوره‌هاي كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 1392 كه آزمون آنان در نوبت صبح و عصر روز پنج شنبه مورخ 24/5/1392 برگزار گرديد، مي‌رساند دفترچه راهنماي انتخاب رشته‌هاي تحصيلي (دفترچه شماره2) بر روي سايت اين سازمان به نشاني: http://www.sanjesh.org قرار گرفته است. لذا كليه حاضرين در جلسه آزمون مي‌توانند پس از مراجعه به سايت سازمان سنجش آموزش كشور و دانلود دفترچه ذيربط و ضمن مطالعه شرايط و ضوابط مربوط، از تاريخ 28/5/92 تا 31/5/92 نسبت به انتخاب كدرشته محل‌هاي مورد علاقه خود (حداكثر50 كد رشته محل) اقدام نمايند. ضمناً متقاضيان علاقمند به انتخاب رشته‌هاي تحصيلي دانشگاه آزاد اسلامي نيز مي‌توانند با مراجعه به سايت مركز آزمون آن دانشگاه به نشاني http://www.azmoon.org در موعد مقرر اعلام شده توسط دانشگاه مذكور و مطالعه شرايط و ضوابط مربوط، نسبت به انتخاب كدرشته محل‌هاي خود مبادرت نمايند.
کو کجاست دفترچه پس؟
قدیما تا کسی مجبور نبود ، دروغ نمی گفت ؛ الان تا کسی مجبور نباشه ، راست نمی گه !

آواتار کاربر
javadbehnam

پست توسط javadbehnam » یک‌شنبه 27 مرداد 1392, 5:37 pm

maha19 نوشته شده:
yaser72 نوشته شده:سازمان سنجش آموزش كشور بدينوسيله به اطلاع كليه داوطلبان حاضر در جلسه آزمون دوره‌هاي كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 1392 كه آزمون آنان در نوبت صبح و عصر روز پنج شنبه مورخ 24/5/1392 برگزار گرديد، مي‌رساند دفترچه راهنماي انتخاب رشته‌هاي تحصيلي (دفترچه شماره2) بر روي سايت اين سازمان به نشاني: http://www.sanjesh.org قرار گرفته است. لذا كليه حاضرين در جلسه آزمون مي‌توانند پس از مراجعه به سايت سازمان سنجش آموزش كشور و دانلود دفترچه ذيربط و ضمن مطالعه شرايط و ضوابط مربوط، از تاريخ 28/5/92 تا 31/5/92 نسبت به انتخاب كدرشته محل‌هاي مورد علاقه خود (حداكثر50 كد رشته محل) اقدام نمايند. ضمناً متقاضيان علاقمند به انتخاب رشته‌هاي تحصيلي دانشگاه آزاد اسلامي نيز مي‌توانند با مراجعه به سايت مركز آزمون آن دانشگاه به نشاني http://www.azmoon.org در موعد مقرر اعلام شده توسط دانشگاه مذكور و مطالعه شرايط و ضوابط مربوط، نسبت به انتخاب كدرشته محل‌هاي خود مبادرت نمايند.
کو کجاست دفترچه پس؟
من رفتم دیدم اینم لینکشه :

http://www.sanjesh.org/FullStory.aspx?gid=3&id=1056

اگه دقت کنی نوشته از 28 مرداد dan dan dan dan dan

یعنی از فردا میاد bale

maha19
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط maha19 » یک‌شنبه 27 مرداد 1392, 5:41 pm

javadbehnam نوشته شده:
maha19 نوشته شده:
کو کجاست دفترچه پس؟
من رفتم دیدم اینم لینکشه :

http://www.sanjesh.org/FullStory.aspx?gid=3&id=1056

اگه دقت کنی نوشته از 28 مرداد dan dan dan dan dan

یعنی از فردا میاد bale
شمام دقت کردین نوشته قرار گرفته است dan فعلو داشته باشین تقصیر خودشونه خوب

آواتار کاربر
mahdi2012k
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: خراسان شمالی

پست توسط mahdi2012k » یک‌شنبه 27 مرداد 1392, 5:44 pm

پس کووووووووووو دفترچه؟ nar: نوشته قرار گرفته ولی نیست؟ nar:
تو كجايي سهراب؟ آب را گل كردند، چشمها را بستند وچه با دل كردن؛
صبر كن سهراب! گفته بودي قايقي خواهي ساخت، قايقت جا دارد؟ منم از اهل زمين دلگيرم....

yaser72
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط yaser72 » یک‌شنبه 27 مرداد 1392, 5:48 pm

ریلکس naj
رسمی ترین سایت اموزش کشور مونگل از آب در اومد!! ddn:
گذشته رفت , آینده نیست
حال همان آینده است که به گذشته میرود.

آواتار کاربر
ali0541
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: زاهــــــدان
تماس:

پست توسط ali0541 » یک‌شنبه 27 مرداد 1392, 6:02 pm

اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور در باره انتخاب رشته داوطلبان در آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 1392 دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالي و دانشگاه آزاد اسلامي
1392/05/27

سازمان سنجش آموزش كشور بدينوسيله به اطلاع كليه داوطلبان حاضر در جلسه آزمون دوره‌هاي كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 1392 كه آزمون آنان در نوبت صبح و عصر روز پنج شنبه مورخ 24/5/1392 برگزار گرديد، مي‌رساند دفترچه راهنماي انتخاب رشته‌هاي تحصيلي (دفترچه شماره2) بر روي سايت اين سازمان به نشاني: www.sanjesh.org قرار گرفته است. لذا كليه حاضرين در جلسه آزمون مي‌توانند پس از مراجعه به سايت سازمان سنجش آموزش كشور و دانلود دفترچه ذيربط و ضمن مطالعه شرايط و ضوابط مربوط، از تاريخ 28/5/92 تا 31/5/92 نسبت به انتخاب كدرشته محل‌هاي مورد علاقه خود (حداكثر50 كد رشته محل) اقدام نمايند. ضمناً متقاضيان علاقمند به انتخاب رشته‌هاي تحصيلي دانشگاه آزاد اسلامي نيز مي‌توانند با مراجعه به سايت مركز آزمون آن دانشگاه به نشاني www.azmoon.org در موعد مقرر اعلام شده توسط دانشگاه مذكور و مطالعه شرايط و ضوابط مربوط، نسبت به انتخاب كدرشته محل‌هاي خود مبادرت نمايند.
استاد امین اکبرپور بی شک بهترین استادی هست که توی عمرم داشتم
گروه سلامی - اکبرپور
http://www.learnsalami.com

در صورتی که سوالی دارید واسم پیام خصوصی بزارید لدفن

alireza313

پست توسط alireza313 » یک‌شنبه 27 مرداد 1392, 6:16 pm

به دلیل اینکه کلا بچه های فنی و کاردانی به کارشناسی براشون اهمیتی نداره متنو گذاشتن حالا هروقت حال کردن دفترچه رو قرار میدن ، ger dan cuf:

در ضمن دوستان در مورد پست قبلی من هم اگه اطلاعاتی دارید لطفا کمک کنید. ممنون

آواتار کاربر
rafael957490
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: سرزمین دلاوران و رزمندگان اسلام - اندیمشک
تماس:

پست توسط rafael957490 » یک‌شنبه 27 مرداد 1392, 6:19 pm

دوستان دعا کنیم دانشگاه های خوبی اضافه بشن
نه این دانشگاه های چرت و پرت مثل قوچان ، علی آباد کتول
دانشگاه های خوب فنی و حرفه ای مثل مهاجر اصفهان و منتظری مشهد و حتی انقلاب اسلامی
متاسفانه هر ساله دانشگاه های مزخرفی که هیچ کس نمیره رو اضافه می کنن
مثل آقا من خوزستانم خب
حدود 26 اختلاف داره با بجنورد
آخه آدم حسابی تو چه فکری می کنی بجنورد میزاری
یه جایی بزار مرکز باشه
مثلا اراک
اصفهان
و....
پاسخگوی سوالات درسی ، کنکوری + مشاوره درسی و تحصیلی شما در این سایت
http://www.computer-konkor.mihanblog.com

jazan

پست توسط jazan » یک‌شنبه 27 مرداد 1392, 6:29 pm

بچه ها من دوتا سئوال دارم
1-من الان سربازم و 23 آبان سربازیم تموم میشه. به نظرتون دانشگاه غیرانتفاعی بعد این تاریخ واسه همین ترم مهر ثبت نامم میکنه؟ (از نظر رفتن سر کلاسها هیچ مشکلی ندارم میتونم برم). دانشگاه آزاد چی؟
2- من پارسال غیرانتفاعی شهر خودم قبول شدم. اگه احتمالاً امسال قبول نشم میتونم بازم ثبت نام کنم؟ (اگه آره شرایطش چیه)

manoto1371
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط manoto1371 » یک‌شنبه 27 مرداد 1392, 6:31 pm

rafael957490 نوشته شده:دوستان دعا کنیم دانشگاه های خوبی اضافه بشن
نه این دانشگاه های چرت و پرت مثل قوچان ، علی آباد کتول
دانشگاه های خوب فنی و حرفه ای مثل مهاجر اصفهان و منتظری مشهد و حتی انقلاب اسلامی
متاسفانه هر ساله دانشگاه های مزخرفی که هیچ کس نمیره رو اضافه می کنن
مثل آقا من خوزستانم خب
حدود 26 اختلاف داره با بجنورد
آخه آدم حسابی تو چه فکری می کنی بجنورد میزاری
یه جایی بزار مرکز باشه
مثلا اراک
اصفهان
و....
با یاد خدا و با سلام
دوست عزیز یخورده متین تر صحبت کنید به نظرم بهتر باشه ، ضمنا هر دانشگاه و دانشکده ای تو یسری مسائل خوب و یسری مسائل ضعیف عمل میکنه ، ضمنا بین دانشکده و دانشگاه تفاوت زیادی هست که موقعیت های دانشگاه از نظر بعضی مسائل بهتر هست .
و اینکه دانشکده های مهاجر و همچنین منتظری مشهد مقطع کارشناسی کامپیوتر ندارد .
بنده قبل اینها با هر دوی این دانشکده ها تماس گرفته ام .
اینکه دانشگاه یا دانشکده ای ظرفیت داره هم با توجه به دلایلی هست ، شما اگر شهرتان امکاناتی نداره یقینا امکاناتی دیگر داره .
موفق باشید .
نیا نیا گل نرگس ز رنجمان تو مکاه

کسی ز خلق و خلائق فدای راه تو نیست

اللهم عجل لولیک الفرج

قفل شده