فكر مي كنيد كجا قبول شيد ؟

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
آواتار کاربر
مهيار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: هورا
تماس:

يعني چه ؟

پست توسط مهيار » جمعه 4 مرداد 1387, 11:18 am

آقا مهیار این حرف شما چقدر آشناست.... جلل خالق! یعنی کجا شنیدمش
الَّذِينَ هُمْ يُرَاؤُونَ !!!!! - سوره ماعون آیه 6
دوستان عزيز من منظور شما رو متوجه نميشم . هدف اين تاپيكو مطالعه كرديد يا نه فقط يه تا پيكو باز مي كنيد و پست مي فرستيد . دوستان من چيز ديگه اي تا اعلام نتايج كنكور نمونده هدف من كسب اطلاعات بيشتر در مورد دانشگاهها و موسسات غير انتفايي بوده تا بچه ها بتونن با خيال آسوده انتخاب شهر كنن يا اينكه بيان در مورد جا هايي كه دوست دارند قبول شن چيزي بنويسن . با تشكر
پيش از سحر تاريك است،اما تا كنون نشده که آفتاب طلوع نکند... به سحر اعتماد کنيد.

شکست وجود ندارد مگر در ذهن سازنده‌اش!
-------------------------------------------------------------------
بوي جوي موليان آيد همي
ياد يار مهربان آيد همي

ديگه آموي و درشتي هاي او
زير پايم پرنيان آيد همي
--------------------------------------------------------------------------
به سلامتي بچه هاي قديم که با ذغال واسه خودشون سيبيل ميذاشتن تا شبيه باباهاشون بشن نه بچه هاي الان که ابروهاشونو بر ميدارن تا شبيه مادراشون بشن

آواتار کاربر
badkids
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: کاشان
تماس:

پست توسط badkids » جمعه 4 مرداد 1387, 5:44 pm

جان مهیار این گیرا از علاقه زیاده و خوب می دونم دل به دل راه داره !!! :roll:

ولی بزار نتیجه ها بیاد ، اون موقع حدس میزنم ولی امیدوارم شمسی پور قبول بشم ! :lol:

اما چیزه اصلی اینه :

من يتوکل علي الله فهو حسبه ان الله بالغ امره قد جعل الله لکل شي قدرا

هر کس در راه خدا به خدا اعتماد کند خداوند او را بس است خداوند حکم و فرمان خودش را به نتيجه مي رساند خداوند براي هر چيز قدر و اندازه اي قرار داده است.)
ای قوم به حج رفته کجایید ؟ کجایید ؟؟ معشوق همینجاست .. بیایید ، بیایید....

آواتار کاربر
مهيار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
تماس:

خيلي زيبا گفتيد

پست توسط مهيار » جمعه 4 مرداد 1387, 6:36 pm

من يتوکل علي الله فهو حسبه ان الله بالغ امره قد جعل الله لکل شي قدرا

هر کس در راه خدا به خدا اعتماد کند خداوند او را بس است خداوند حکم و فرمان خودش را به نتيجه مي رساند خداوند براي هر چيز قدر و اندازه اي قرار داده است.)
دوست عزيز از جمله زيباتون لذت بردم حتما يه جا واسه خودم مينويسمش . انشا الله اونجايي كه دوست داريد(شمسي پور)قبول شيد اين نه تنها آرزويه منه بلكه مطمئنم آرزوي همه بچه هاي اين سايته . اميد وارم هميشه موفق و پيروز باشيد نه تنها شما بلكه همه دوستان

بوي جوي موليان آيد همي
ياد يار مهربان آيد همي

ديگه آموي و درشتي هاي او
زير پايم پرنيان آيد همي
به سلامتي بچه هاي قديم که با ذغال واسه خودشون سيبيل ميذاشتن تا شبيه باباهاشون بشن نه بچه هاي الان که ابروهاشونو بر ميدارن تا شبيه مادراشون بشن

nanimehr
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: کویر
تماس:

پست توسط nanimehr » جمعه 4 مرداد 1387, 9:57 pm

آقا به نظر من تا رتبتون نیاد تکلیف هیچ کدومتون مشخص نیست و به اینم ربطی نداره که مثلا بنده 50% تخصصی زدم بگم من که دیگه رتبم زیر هزاره.
سطح سوالات امسال کاملا متفاوت با سال گذشته بوده و این رتبه است که نکلیف تک تک ما رو روشن خواهد کرد.
آیا با سخن بنده موافقید؟؟؟؟ :?: :?: :?: :?: :?:
----------------------------------------------------------------------------
در دنیایی که همه به دنبال چشمان زیبا هستند، تو به دنبال نگاه زیبا باش. دکتر علی شریعتی
میگن با یک گل بهار نمیشه ، اما ما یه گل داریم که با اومدنش تموم دنیا بهار میشه؛ جهت تعجیل در فرج آقا امام زمان صلوات.

nanimehr
کاربر فعال
کاربر فعال
تماس:

پست توسط nanimehr » جمعه 4 مرداد 1387, 10:05 pm

همه با هم یک صدا بگیم :
توکلت علی الله
دیگه هم با مهیار کسی بحث نکنه چون... :lol: :lol: :lol:
در دنیایی که همه به دنبال چشمان زیبا هستند، تو به دنبال نگاه زیبا باش. دکتر علی شریعتی
میگن با یک گل بهار نمیشه ، اما ما یه گل داریم که با اومدنش تموم دنیا بهار میشه؛ جهت تعجیل در فرج آقا امام زمان صلوات.

آواتار کاربر
badkids
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: کاشان
تماس:

پست توسط badkids » شنبه 5 مرداد 1387, 12:28 am

حالام فرضا اومدیمو قبول نشدیم ..

باید چیکار کرد ؟

امروز یکی واسم یه پیامک فرستاد که شاید علاج قبل از حادثه باشه:

برای انسانهای بزرگ بن بست وجود ندارد !! چون بر این باورند که :

یا راهی خواهم یافت یا راهی خواهم ساخت

البته ما حالا گفتیم شمسی پور ولی اگه غیر انتفاعی زاهدانم قبول شدیم کلامونو میندازیم آسمون هفتم!!
ای قوم به حج رفته کجایید ؟ کجایید ؟؟ معشوق همینجاست .. بیایید ، بیایید....

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: تبريز شهر اولين ها

پست توسط kanan » شنبه 5 مرداد 1387, 12:29 am

با سلام
دوستان امروز كه مرخصي گرفتم و اومده بودم تبريز تا يه سري به نمايشگاه كامپيتور بزنم چند از دوستام ديدم و تقريبا اطلاعاتي كسب كردم كه الان ميگم

اولا همه دوستام پارسال قبول شدن
يكي از دوستام ديدم كه تو مشهد قبول شده با رتبه 5100 ميگفت بدترين جاي تو ايرانه مثل اينكه ديونه شده بود واقعا خيلي عصبي و شاكي بود از موسسه غيرانتفاعي اقبال لاهوري مشهد ميگفتم يه افغاني اومد رياضي گفت كه همه ديگه ديوونه شده بودن حتي خود مشهدي ها
اصلا اهل دعوا نبود ديدم ابروش پاره شده 3 تا بخيه زده بودن اصلا از وقتي رفته مشهد اخلاقش عوض شده البته من قصد توهين به مشهدي ها ندارم فقط مشكل از موسسه است نه اهل مشهد حالا ديگه نميدونم چه جايي هستش دوستم ميگفت اينطوري چند تا چيز هم گفت بماند الله اعلم

يدونه هم از دوستام با رتبه 500 تو نبي اكرم قبول شده كه ديگه جاي تمجيد و تعريف نيست يكي از بهترين موسسات تبريز

يه چيز جالب اين بود كه فكر كنم نازي خانوم مطرح كردن كه با رتبه 8000 قبول شدن كساني
بله اين واقعيت داره اصلا شك نكنيد چون با رتبه 8000 دوستم ديدم قبول شده
حالا مسئله اينه كه چطوري قبول شده البته يكي از دوستام قبل از اينكه اين دوستام بگه يه چيزي گفته بود ولي باور نكردم
دوستم گفت كه اين موسسات در حدود 10 الي 15 نفر ظرفيت دارن علاوه بر ظرفيت اعلام كرده دارن حالا چطوري برميدارن گفت يه چك سفيد بردم گفت كه كاري كنين قبول بشم گفت كه حيف زودتر نيومدي تكميل شده ظرفيت ما كه حرفهاشو باور نكردم
بعد اون يكي دوستم كه اون بالا گفتم قبول شده با رتبه 8000 گفتم كجا قبول شدي ديدم همون موسسه كه دوستم قبلي گفت چك سفيد بردم گفتم آخه چطوري با رتبه 8000 خيلي راحت همين توري گفت چك سفيد بردم ديگه داشتم شاخ در مياوردم :shock:
اينطوري تابلو زير ميزي چيزهايي در دانشگاه آزاد شنيده بودم ولي مثل اينكه به موسسه غير امتحاني هم سرايت كرد
ديگه واقعا موندم چيكار كنم يا چي بگم
زندگي را مثل پيازي ديدم كه هر ورقشو باز كردم
اشك منو درآورد!!

خدا بگم چيكارت نكنه اون كسي كه منو معتاد سريال فرار از زندان كردي

گفتگو آنلاين اعضا انجمن
http://www.tinychat.com/6kclp

آواتار کاربر
مهيار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
تماس:

منم موافقم

پست توسط مهيار » شنبه 5 مرداد 1387, 10:11 am

دوستان عزيز من هم با نظر nani_mehr عزيز موافقم تا نتايج اوليه نياد نميشه به راحتي قضاوت كرد اما اينطور كه مشخصه بچه هاي اين سايت همه احتمال قبوليشون خيلي زياده .

بوي جوي موليان آيد همي
ياد يار مهربان آيد همي

ديگه آموي و درشتي هاي او
زير پايم پرنيان آيد همي

nanimehr
کاربر فعال
کاربر فعال
تماس:

Re: منم موافقم

پست توسط nanimehr » شنبه 5 مرداد 1387, 12:20 pm

مهيار نوشته شده:دوستان عزيز من هم با نظر nani_mehr عزيز موافقم تا نتايج اوليه نياد نميشه به راحتي قضاوت كرد اما اينطور كه مشخصه بچه هاي اين سايت همه احتمال قبوليشون خيلي زياده .
خواهش میکنم .
این بچه های کارشناسی ازون بچه ها هستن، مگه میشه جایی قبول نشن. :wink:

آواتار کاربر
15+

Re: چرا اينقدر نا اميد

پست توسط 15+ » یک‌شنبه 6 مرداد 1387, 3:30 am

...
آخرین ویرایش توسط 15+ در چهارشنبه 9 مرداد 1387, 2:21 am، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

آواتار کاربر
15+

Re:

پست توسط 15+ » یک‌شنبه 6 مرداد 1387, 3:35 am

...
آخرین ویرایش توسط 15+ در چهارشنبه 9 مرداد 1387, 2:22 am، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

آواتار کاربر
15+

Re:

پست توسط 15+ » یک‌شنبه 6 مرداد 1387, 3:38 am

...
آخرین ویرایش توسط 15+ در چهارشنبه 9 مرداد 1387, 2:23 am، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

آواتار کاربر
مهيار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
تماس:

Re: فكر مي كنيد كجا قبول شيد ؟

پست توسط مهيار » یک‌شنبه 6 مرداد 1387, 10:25 am

دوست من +15 يا همون sadra سابق تو چرا اينقدر نا اميدي ؟ چيزي كه تويه اين مملكت زياده كاره اينجا نشد يه كشور ديگه فقط بايد بلد باشي چطوري پيداش كني منظورم كاره

آواتار کاربر
15+

پست توسط 15+ » یک‌شنبه 6 مرداد 1387, 3:42 pm

[quote="مهيار"]دوست من +15 يا همون sadra سابق تو چرا اينقدر نا اميدي ؟ چيزي كه تويه اين مملكت زياده كاره اينجا نشد يه كشور ديگه فقط بايد بلد باشي چطوري پيداش كني منظورم كاره[/quote]

مهيار سلام...
1- من نا اميد نيستم...همين الان هم دارم تو يه شركت توپ كار ميكنم...
2- اين كه ميگم نه...
واسه اينه كه حتي نمي خوام به قبول نشدن فكر كنم...ياد شعر مريم حيدر زاده مي افتم
(((بي تو هيچي من از عالم نميخوام . . .يكي پرسيد اگه آخرش نشه..حتي اين خيال زشت و نمي خوام)))

اصفهان رو هم به خاطر دلايل شخصي و كاري گفتم.
در ضمن گفتم بري به قسمت گفتگوي آزاد...تاپيك بازار كار سر بزني رفتي؟؟؟

نظرت رو بهم ميگي؟؟

آواتار کاربر
مهيار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
تماس:

پست توسط مهيار » یک‌شنبه 6 مرداد 1387, 7:10 pm

دوست من حالا ديگه چي مي خواي يه كاره توپ داري درس هم كه مي خوني خدا رو شكر پس چي كم داري ؟ من هم با نظر تو در مورد كار موافقم . من تلويزيون خيلي كم نگاه مي كنم اما تازگي فكر كنم نزديك روز فني و حرفه اي داريم ميشم يه تبليغو چند بار تويه تلويزيون ديدم كه ميگه 75 % كسايي كه دنبال كار مي گردن فاقد مهارت لازم براي كارند من با اين نظر كاملا موافقم متاسفانه تويه كشورهاي در حال توسعه اينقدر كه به بچه هاي فنيشون بها ميدن به كسي بها نميدن مثلا همين مالزي نه به اندازه ايران نفت و گاز و منابع فسيلي داره و نه مثل ايران معادن فراوني داره جالبه بدونيد گذشته مالزي هم تا حدودي مثل ايران بوده چندين سال مستعمره انگليس(يا فرانسه اگه درست گفته باشم)بوده 40 يا 45 ساله مستقل شده هيچي نداشتند رويه پايه خودشون ايستادند همت كردند الان از ايران هم زدن بالا يه قطب تويه توليد كيتهاي الكترونيكي شده اين فقط يه نمونشه ميدوني نقطه عطف مالزي چي بود وقتي كه كاملا دستش خالي بوده يه سياستمدار و اقتصاددان بزرگ به نام ماهاتير محمد و داشتند كه كشورشونو متحول كرد ولي حالا ايران چي ؟ اگه اغراق نشه ما 1000 نفر شايد هم بيشتر مثل ماهاتير تويه ايران داريم كه هيچ كس از اطلاعات اونا استفاده نميكنه و هيچ كس به اونا بها نميده . اين مطالبو نوشتم كه بگم كه اينجا مالزي نيست كه كسي به فكرت باشه خودت بايد به فكر خودت باشي . با عرض پوزش ميدونم اين مطالب به تاپيك مربوط نميشه اما من هم دلم مثل +15 از اين وضع حالم خيلي پره . موفق باشيد

قفل شده