سوالات شما در مورد علمی کاربردی (90)

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
ArashJupi

Re: سوالات شما در مورد علمی کاربردی

پست توسط ArashJupi » شنبه 6 مهر 1387, 1:46 pm

salam. khaste nabashid. man jadidan motevajeh shodam ke esmam vase azmoone jame mehr mahe sale 87 rad shode. reshtam computer narm afzare. shadidan ehtiaj daram bedonam manabe azmoon chie. dar zemn jozvehaE ke too site gozashte shodaro nemishe download kard. age kasi mitone komakam kone mamnoonesh misham.

آواتار کاربر
hadivosoghi
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط hadivosoghi » شنبه 6 مهر 1387, 4:59 pm

دوست گلم من کاردانی به کارشناسی رو نگفتم
من امتحان پایانی دوره پودمانی رو گفتم[/quote]
سلام
من دقیقا توضیح دادم
آزمون پایان دوره پودمانی (ارزشیابی تحصیلی پایان دوره تحصیلی) فقط برای بچه های پودمانیه
سوالات هم از درسهای پودمانهای ارائه شده میاد یه نمره علمی داره که هر دانشجو با گرفتن حداقل نمره میتونه مستحق دریافت مدرک فوق دیپلم میشه
درواقع چون دوره پودمانی بدون کنکور ، این آزمون در پایان دوره تحصیل گرفته میشه
نگرانی بخاطر محدودیت قبولی وجود ندارد باید حد اقل نمره گرفته بشه آزمونشم خیلی راحته
نگرانی نداره
موفق باشید
یا علی

آواتار کاربر
hadivosoghi
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط hadivosoghi » شنبه 6 مهر 1387, 9:14 pm

سلام
من فکر کنم امسال سیستم عامل هم جزء آزمون باشه
شما هم به آدرس زیر مراجعه کنید
سایت علمی کاربردی
uast.ac.ir سمت راست صفحه قسمت "سایر" گزینه برنامه درسی و مواد آزمون را انتخاب کنید بعد کارشناسی ناپیوسته یه فایل pdf که دروس عمومی و اختصاصی رشته های مختلف رو اعلام کرده سیستم عامل را هم جز مواد آزمون نرم افزار آورده
التماس دعا

mohammad 24

پست توسط mohammad 24 » یک‌شنبه 7 مهر 1387, 1:33 pm

بچه ها ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی دانشگاه جامع علمی کاربردی کی هستش ؟ آزمون کی برگزار میشه ؟

آواتار کاربر
hadivosoghi
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط hadivosoghi » یک‌شنبه 7 مهر 1387, 10:54 pm

آزمون علمی کاربردی
ثبت نام حدودا اواخر دی ماه (23/10 پارسال ) و آزمون اواخر بهمن اوایل اسفند برگزار میشه

milad_Z
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط milad_Z » دوشنبه 8 مهر 1387, 4:24 am

[quote="hadivosoghi"]درسته
در دانشگاه علمی کاربردی کسانی که معدلشون 17 به بالا باشه سه نفر اول توی همون دانشگاه میتونن در مقطع بالاتر ادامه بدن
نفرات بعد (مثلا اگه نفری باشه بالای 17 ولی نفر 4 به بعد باشه)در کل مجموعه توی سازمان بررسی میشه و نفرات برتر طی دستور العمل خاص و به اندازه ظرفیت پذیرش دانشجویان برتر توی دانشگاه های دیگه پخش میشن

آزمون ارزشیابی پودمانی هم مثل کنکور نیست !! یه آزمون تعیین سطح علمی با گرفتن حداقل نمره میتونن مدرک کاردانی دریافت کنند

در ضمن قبولی توی کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی به همین راحتی که دوستمون میگه نیست
سطح علمی و کیفیت بیشتر مراکز علمی کاربردی مخصوصا جهاد دانشگاهی از خیلی از موسسات غیر انتفاعی بالاتره[/quote]
ممنون دوست عزیز...این معدل بالای 17 برای همه رشته ها همینه؟ یعنی من نرم افزارم برای نرم افزار هم همین 17 هست؟ یا مثلا 19؟
بعد یه چیز دیگه...الان من میخوام اقدام کنم باید چی کار کنم؟ کارنامه باید ببرم؟ کجا باید برم؟؟؟ دانشگاه خودمون؟یا دانشگاه اصلی؟
فقط اگه میشه کامل بگین...چون مسئولای دانشگاه ما معمولا سعی میکنن جواب ندن و بپیچونن . مگر اینکه پوزشون به طور کامل زده بشه تا نتونن بهونه ای بیارن....

yeganeh2

پست توسط yeganeh2 » پنج‌شنبه 11 مهر 1387, 6:23 pm

با سلام
من پارسال وقتی درسم تو کاردانی تموم شد امنحان جامع دادم ولی نمیدونم قبول شدم یا نه. اولا از کجا بفهمم قبول شدم یا نه دوما من شنیده بودم کسانی که کارشناسی قبول میشن دیگه امتحان جامع رو نمیخاد بدن. آیا این درسته؟
از اساتید ممنونم اگه جواب منو بدن.
راستی از سال قبل تا الان لای کتاب رو باز نکردم اگه امسال بخوام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی شرکت کنم کسی کلاس کنکوری رو به من پیشنهاد کنه که برام مفید باشه یا کتاب خواصی که برام مفید باشه ممنون میشم.
با تشکر

yasamani27

پست توسط yasamani27 » شنبه 13 مهر 1387, 1:11 pm

سلام کسی میتونه کمک کنه؟
کاردانی به کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی یه رشته بنام "فن آوری اطلاعات رسانه" داره که تو منابع درسیش نوشته سیستم عامل (کاربر و سرور) میخوام بدونم این همون سیستم عامل کلیه؟؟یا کاربر ور سرور بودنش فرق می کنه؟؟
دوم اینکه اصلا کسی اطلاع داره این رشته آموزش داده میشه و کسی هست که بخونه این رشته رو؟؟
ممنونم

dell_ara

پست توسط dell_ara » شنبه 13 مهر 1387, 1:31 pm

سلام دوستان
می خواستم بدونم جواب جامع کی می آید؟ و اینکه می شه لطف کنید و تصویر اون بخشنامه هم بزارید
ممنون می شم

dell_ara

پست توسط dell_ara » شنبه 13 مهر 1387, 1:34 pm

دوستانی که در جامع پذیرفته شدند مدرک خود را در چه فاصله ای دریافت نمودند؟

dell_ara

پست توسط dell_ara » سه‌شنبه 16 مهر 1387, 4:51 pm

سلام دوستان
کسی هست که بدونه نتایج ارزیابی کی اعلام می شه؟
ممنون

godfather
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط godfather » سه‌شنبه 16 مهر 1387, 8:58 pm

[quote="hadivosoghi"]آزمون علمی کاربردی
ثبت نام حدودا اواخر دی ماه (23/10 پارسال ) و آزمون اواخر بهمن اوایل اسفند برگزار میشه[/quote]
من بخشنامه سال جدید دانشگاه علمی کاربردی را از سایتش دانلود کردم . نوشته: ثبت نام انتخاب واحد امسال 87-88 در تاریخ 12/11/87 می باشد!پس حتماً کنکور علمی کاربردی امسال زودتره!

آواتار کاربر
reza-1365
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: فعلا ایران

پست توسط reza-1365 » چهارشنبه 17 مهر 1387, 12:15 am

سلام به تمام دوستان عزیز
یکی از دوستان گفته که سال پیش ازمون جامع دادم و نمی دونم جواب چیه دوست من واقعا ادم این قدر بی خیال
خواهشا برو از اموزشت بپرس واقعا سه سال درس خوندی خرج کردی جوانیت رو گذاشتی نمی دونی. واقعا برو دنبالش و ببین نتیجه اش چه بوده و اگه خدای ناکرده قبول نشدی چه کار کنی . و دوستان فکر کنم قبولی تو ازمون کاردانی به کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی دیگه ازمون جامع نمی خواد. ولی سایر کنکورها می خواد البته باید بیشتر تحقیق کنید
دوست من که می خوایین دوست فناوری اطلاعات رسانه شرکت کنید دوست من اول به فکر اینده باشین اینکه این رشته چقدر به درد سازمانها ادارات و شرکتها می خوره شما اگه یکم زحمت بکشین و به خدا توکل کنین تو رشته مهندسی تکنولوژی نرم افزار تو یکی از دانشگاهها قبول میشی فناوری اطلاعات رسانه تنها تو دانشگاه علمی کاربردیه و سایر دانشگاه ها این رشته رو ندارن خواهشا اگه می خوایین بخونین یکم تجدید نظر کنین. من فکر کنم امسال دانشگاه علمی کاربردی طبق سندی که گفته ازمون کاردانی به کارشناسی رو زودتر بگیره و ثبت نام کنه پس خواهشا زودتر باید شروع کرد هر چه زودتر بهتر در مورد منابع هم یکم تحقیق کنید تو سایت به درستی می تونید پیدا کنید.

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
محل اقامت: My Heart
تماس:

پست توسط farshidshd » دوشنبه 22 مهر 1387, 10:32 am

godfather نوشته شده:
hadivosoghi نوشته شده:آزمون علمی کاربردی
ثبت نام حدودا اواخر دی ماه (23/10 پارسال ) و آزمون اواخر بهمن اوایل اسفند برگزار میشه
من بخشنامه سال جدید دانشگاه علمی کاربردی را از سایتش دانلود کردم . نوشته: ثبت نام انتخاب واحد امسال 87-88 در تاریخ 12/11/87 می باشد!پس حتماً کنکور علمی کاربردی امسال زودتره!
خدا کنه همینطوری که میگی باشه...

کد: انتخاب همه

دانشجوی ارشد نرم افزار

amir101
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: rasht
تماس:

پست توسط amir101 » دوشنبه 22 مهر 1387, 1:32 pm

سلام به همه
دفترچه کاردانی به کارشناسی کی میاد؟