كنكور سراسري 88

آرشیو نتایج سالهای قبل کنکور را از اینجا ببینید به همراه کارنامه های سالهای قبل
قفل شده

به نظرتون سطح سوالات امسال چطور بود؟

سخت
39
27%
متوسط
76
53%
آسان
29
20%

مجموع رأی ها: 144

Santa_banta
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: تهران

Re: كنكور سراسري 88

پست توسط Santa_banta » یک‌شنبه 18 مرداد 1388, 12:07 pm

سلام خدمت همه دوستان عزیز

من دروس تخصصی سخت افزار رو 0% زدم ولی درس مدار منطقی رو %45 و یرنامه نویسی رو 11%و ریاضی رو 0 % و زبان رو 5 % زدم می خواستم بدونم رتبه ام تو رشته سخت افزار چند میشه ؟

آواتار کاربر
feremerz
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: K.A.S.H.A.N
تماس:

سنجش اعلام کرد: اعلام نتایج اول شهریور ماه

پست توسط feremerz » یک‌شنبه 18 مرداد 1388, 2:13 pm

اول شهريورماه نتايج اوليه وانتخاب رشته اينترنتي آزمون‌ كارداني به كارشناسي‌ ناپيوسته‌ سال‌ 1388روي سايت سازمان سنجش قرار مي گيرد
18/05/88 تاريخ درج خبر

سازمان سنجش آموزش كشور بدين وسيله به اطلاع كليه داوطلباني كه در آزمون‌ كارداني به كارشناسي‌ ناپيوسته‌ سال‌ 1388 در گروههاي امتحاني مختلف شركت نموده اند، مي‌رساند كارنامه اعلام نتايج اوليه آزمون مذكور در روز يكشنبه مورخ 1/6/88 بر روي سايت سازمان سنجش آموزش كشور به نشانيwww.sanjesh.org قرار داده مي شود.

كليه داوطلبان لازم است از روز يكشنبه مورخ 1/6/88 با مراجعه به نشاني اينترنتي فوق و وارد كردن شماره داوطلبي و ساير مشخصات فردي(نام خانوادگي، نام، شماره شناسنامه، سال تولد) نسبت به رؤيت كارنامه اوليه اعلام نتيجه و پرينت از آن اقدام نمايند.داوطلبانيكه براساس مندرجات كارنامه، مجاز به انتخاب رشته مي باشند ، مي‌توانند از روز چهارشنبه 4/6/88 تا شنبه 7/6/88 نسبت به انتخاب رشته‌هاي تحصيلي مورد علاقه خود از دفتر‌چه شماره2 آزمون ودرج آنها در فرم انتخاب رشته اينترنتي اقدام نمايند. لازم به توضيح است كه دفترچه شماره 2 در همان تاريخ از طريق سايت اين سازمان قابل دسترسي مي باشد .

http://www6.sanjesh.org/KarshNP/1388/870518_01.php

ضمناً داوطلبان‌ مجاز به انتخاب رشته مي توانند دفترچه راهنماي انتخاب رشته هاي تحصيلي (دفترچه شماره 2 ) را با پرداخت مبلغ 000/5(پنج هزار) ريال هزينه توزيع دفترچه از باجه هاي مركزي پست در شهرستانها و از مناطق پستي در شهرستانهاي بزرگ دريافت و با مطالعه‌ دقيق‌ دفترچه‌ هاي راهنماي آزمون‌ كارداني به كارشناسي ناپيوسته (دفترچه راهنماي شماره 1 و دفترچه راهنماي انتخاب رشته هاي تحصيلي- شماره 2 ) براي ورود به سايت انتخاب رشته با وارد كردن مشخصات كارت اعتباري شامل شماره پرونده، شماره كاربر، رمز ورود و يا كد رهگيري ثبت نام اوليه، شماره داوطلب و شماره شناسنامه نسبت به انتخاب كدرشته‌ محلهاي‌ موردعلاقه‌ خود حداكثرتا 50 كد رشته‌ محل ‌( در صورت‌وجود ) در تاريخهاي اقدام نمايند.

روابط عمومي سازمان سنجش آموزش كشور
Yahoo ID: Feremerz@Yahoo.com
Gmail: Feremerz@Gmail.com

24 Saat Online....

آواتار کاربر
shayan_angelow
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: مشهد
تماس:

پست توسط shayan_angelow » یک‌شنبه 18 مرداد 1388, 3:43 pm

afshinmu نوشته شده:
shayan_angelow نوشته شده:چقدر میشه رو رتبه های این نرم افزار تخمین حساب کرد ؟
یعنی مثلا برای من حالت متوسط میده 2140 mz:
احتمال داره رتبه های رو که اعلام کنن ببنیم مثلا شدم 5000 ؟!
این نرم افزار رتبه رو در سه حالت حساب میکنه :
حالت اول : گنگور امسال سخت تر از پارسال
حالت دوم : کنکور امسال کمی ساده تر از پارسال
بدترین حالت : کنکور امسال خیلی ساده تر از پارسال
فکر نمی کنم که از بدترین حالت رتبه تون بیشتر بشه ولی احتمال زیاد حالت متوسط دقیقتره .
البته اگر شما درصدهاتون رو درست حساب کرده باشید . سازمان سنجش هم درصدها رو به میل خودش حساب میکنه مثلا دوستم پارسال زبان تخصصی سفید زده بود جواب اومد 13%
موفق باشید .
ger: یعنی این قدر کشکه ؟ که زبان تخصصی سفید داده 13% براش حساب کردن ؟
اینجوری که حق خیلی ها خورده میشه
واقعا که ........
Never free
Never me
So I dub thee UNFORGIVEN
www.MetalmagnetiC.com

nimam
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط nimam » یک‌شنبه 18 مرداد 1388, 6:10 pm

-
آخرین ویرایش توسط nimam در یک‌شنبه 7 آبان 1391, 4:34 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
-

آواتار کاربر
rwww
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط rwww » یک‌شنبه 18 مرداد 1388, 7:38 pm

اخه این چه ظلمیه؟؟؟ من 2 ماه تموم دهن خودمو سرویس کردم بیرون نمیرفتم و همش تو اتاقم سرم تو کتابهای مقسمی بود! ذخیره روحانی رو هم خوندم سیستم فهیمی هم همینطور! اینهمه فرمول این همه تجزیه و تحلیل مسائل همه و همه کشک؟؟؟؟؟ چرا کنکور دولتی باید مفهومی باشه؟؟ چرا باید اونی که یه هفته خونده بتونه تست بزنه؟؟؟؟ یعنی این درصدها نتیجه تلاش 2 ماهه منه؟؟

ادبیات 75
معارف 40
زبان عمومی 0
زبان تخصصی 45
مدار 0
ریاضی 0
برنامه نویسی 10
ذخیره 50
ساختمان 40
سیستم 30
واقعا متاسفم برا خودم که تو این مملکت بی در و پیکر زندگی می کنم! من میترسم غیر انتفاعی که میخوام هم قبول نشم ger:
یه روز بیادماندنی 1/6/88 ساعت : 18 :( ؟ :) ؟

آرش
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط آرش » یک‌شنبه 18 مرداد 1388, 8:40 pm

دوست عزیز کدام غیر انتفاعی مد نظر شما است.
70 درصد غیر انتفاعی ها قبولید.

آواتار کاربر
rwww
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط rwww » یک‌شنبه 18 مرداد 1388, 9:08 pm

دوست عزیز غیر انتفاعی زنجان یا ابهر!! با این وضع سوالات میترسم همه درساشونو بالا 50 زده باشند!!! khk: من وقت زیادی واسه مفهومی نذاشته بودم یعنی باورم نمیشد از ماشین حساب استفاده نکردم!!! نمیدونم چی بگم :roll:
یه روز بیادماندنی 1/6/88 ساعت : 18 :( ؟ :) ؟

آواتار کاربر
afshinmu
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: مهاباد
تماس:

پست توسط afshinmu » یک‌شنبه 18 مرداد 1388, 9:55 pm

Santa_banta نوشته شده:سلام خدمت همه دوستان عزیز

من دروس تخصصی سخت افزار رو 0% زدم ولی درس مدار منطقی رو %45 و یرنامه نویسی رو 11%و ریاضی رو 0 % و زبان رو 5 % زدم می خواستم بدونم رتبه ام تو رشته سخت افزار چند میشه ؟
سلام .
درصدهای پارسال من :
معارف 16
ادبیات 26
زبان 23
ریاضی -2
زبان تخصصی 16
مدار منطقی 53برنامه -2
تخصصی سخت افزار 0
رتبه سخت افزار : 2500
وب سایت آموزش برنامه نویسی _______>>>>> http://www.barnamenevisi.somee.com

آواتار کاربر
afshinmu
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: مهاباد
تماس:

پست توسط afshinmu » یک‌شنبه 18 مرداد 1388, 10:05 pm

nimam نوشته شده:
shayan_angelow نوشته شده:
ger: یعنی این قدر کشکه ؟ که زبان تخصصی سفید داده 13% براش حساب کردن ؟
اینجوری که حق خیلی ها خورده میشه
واقعا که ........
نه بابا! فکر نکنم دیگه اینقدر پشمکی باشه. شاید مثلا طرف کاکائو خورده ریخته رو برگه جواب، یا مثلا دست کرده تو دماغش و یادش نبوده که میشه اونو (همونو!) بمالی به زیر صندلیت! و خیلی احتمالات دیگه که جا داره در یک فرصت مناسب بررسی بشه. amuz:
سلام . پارسال سازمان سنجش کلیدها رو خودش اعلام کرد و من زبان تخصصی رو طبق اون 45 درصد زده بودم که اومد 16 درصد . مطمئنم که کاکائو هم نریختم در ضمن ما اونو ( همونو ! ) با دستمال کاغذی پاک می کنیم نه با صندلی و نه با پاسخنامه
وب سایت آموزش برنامه نویسی _______>>>>> http://www.barnamenevisi.somee.com

nazanin_khadem

پست توسط nazanin_khadem » دوشنبه 19 مرداد 1388, 2:10 am

افشين جان با رتبه 2500 سخت افزار كجا قبول شدي ؟

nimam
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط nimam » دوشنبه 19 مرداد 1388, 2:14 am

-
آخرین ویرایش توسط nimam در یک‌شنبه 7 آبان 1391, 4:34 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
-

nimam
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط nimam » دوشنبه 19 مرداد 1388, 2:26 am

-
-

satar660
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: tehran

پست توسط satar660 » دوشنبه 19 مرداد 1388, 11:10 am

سلام
یه سوال در مورد نرم افزار تخمین درصد
من با میزان تغیرات 1.07 که پیش فرض بود حساب کردم می خواستم ببینم این حالت پیش فرض شامل کدوم حالت است( متوسط ،بدترین ،بهترین) و برای هر کدوم از این حالت از چه میزان تغیراتی استفاده کرد؟
آنچه هستی هدیه خداوند به توست و آنچه میشوی هدیه تو به خداوند پس بی نظیر باش

دنا
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط دنا » دوشنبه 19 مرداد 1388, 1:13 pm

سلام من نمی دونستم باید این پیشنهاد رو کجا باید بدم.تصمیم گرفتم بذارم توی این تاپیک. اول باید بگم رشته من عمران هست و بعد، چون بیشتر ظرفیت پذیرش کاردانی به کارشناسی مربوط به مراکز غیرانتفاعی هست و بعضی از داوطلبا مثل من هیچ گوانه شناختی از این مراکز و امکانات این موسسات نداریم و در استان ما هیچ مرکزی که کارشناسی عمران بگیره وجود نداره پس لطفاً در یک تاپیک جدید به معرفی مراکز غیرانتفاعی که در دسترسمون هست بپردازیم تا موقع انتخاب رشته با چشم باز بتونیم انتخاب کنیم. قبلاً از همکاریتون ممنونم. :roll:

آواتار کاربر
eli
مدیر نمونه سایت کارشناسی
مدیر نمونه سایت کارشناسی

پست توسط eli » دوشنبه 19 مرداد 1388, 1:48 pm

دنا نوشته شده:سلام من نمی دونستم باید این پیشنهاد رو کجا باید بدم.تصمیم گرفتم بذارم توی این تاپیک. اول باید بگم رشته من عمران هست و بعد، چون بیشتر ظرفیت پذیرش کاردانی به کارشناسی مربوط به مراکز غیرانتفاعی هست و بعضی از داوطلبا مثل من هیچ گوانه شناختی از این مراکز و امکانات این موسسات نداریم و در استان ما هیچ مرکزی که کارشناسی عمران بگیره وجود نداره پس لطفاً در یک تاپیک جدید به معرفی مراکز غیرانتفاعی که در دسترسمون هست بپردازیم تا موقع انتخاب رشته با چشم باز بتونیم انتخاب کنیم. قبلاً از همکاریتون ممنونم. :roll:
دوست عزیز شما می تونید اطلاعات مربوط به دانشگاه ها رو از تالار " معرفی دانشگاهها و امکانات آنها" بدست بیارید.
http://www.forum.karshenasi.com/viewforum.php?f=28
در قفس کـــــــــه باشی دیگر شیـــــــــر یا قنـــــــــاری بودنت مهم نیســـــــــت.

آزادی یـــــــــک دنیـــــــــاست پراز حرفـــــــــای نگفتـــــــــه.

در کشـــــــــور مـــــــــن آزادی فقط نام یک میدان است.

قفل شده