دوستانی که می خوان برا کارشناسی ارشد آماده بشن بیان داخل

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کارشناسی ارشد بپردازید

مدیر انجمن: rosa_127

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: تبريز شهر اولين ها

Re: دوستانی که می خوان برا کارشناسی ارشد آماده بشن بیان داخل

پست توسط kanan » چهارشنبه 8 مهر 1388, 12:56 am

eli نوشته شده:سلام به دوستان عزیز
میبینم که همه تصمیم گرفتن که برای کنکور ارشد آماده بشن. yes:
منم اگه خدا بخواد قصد دارم واسه ارشد بخونم و با سایر دوستان همراه بشم. فقط اینکه من قصدم برای کنکور امسال نیست بلکه هدف من سال آینده هستش. امسال میخوام تا حدود 50% آماده بشم.
به هرحال امیدوارم که بتونیم توی این راه با همراهی و همیاری همدیگه موفق باشیم. bil:
با سلام
به به ميبينم كه همه دارن استارت ميزنن و شروع مي كنن منم مثل شما تلاش براي سال آينده
مهيار جون آقا بهت حق ميدم واقعا هيچ ارزشي نداره منم كه فقط به فكر ارشد افتاد فقط به خاطر اينه كه از ايران فرار كنم واقعا ديگه به تنگ اومدم اگه ارشد بگيرم حله به خارج رفتنم yes:

فقط دوستان بازم اين مشكل شروع شد براي 1 مبحث چندتا تاپيك و همه سر درگم بشن اگه امكان داره بحث رو تو اين تاپيك ادامه بديم http://www.forum.karshenasi.com/viewtop ... tart=330در غير اينصورت بايد اين دو تاپيك ادغام كنم
منم اگه خدا بخواد شروع ميكنم و تقريبا تو نمايشگاه كتاب تبريز بيشتر كتابها ارشد نميشه گفت خريدم بيشتر ميشه گفت خوردم :mrgreen: شوخي بود پولم كجا بود پول داشتم ماشين ميخريدم
فقط چندتا كمك ماله پارسه رو نگاه كردم يا جزوه هاش يه چيزهاي سرسري گفته رد شده و بيشتركتابها اصلا داخلش نه تست تاليفي داره نه تست سالهاي آينده ولي بازم ارزش داره البته همه چاپ سال 87 بودن
درمورد سنجش و دانش كلا از مغزتون دور كنين و بيرون بندازين كه به درد نميخوره
در مورد جهش كه از همه ارزون بود فكر كنم بدك نبود ولي هميشه يه ضرب المثل هست (ارزاني بي حكمت نيست )
در مورد سنجش تكميلي كه فكر كنم واقعا تكميل بود يه جزوه داخلش بود در حدود 1000 يا 1500 صفحه به همراه كتاب برنامه ريزي و سي دي و كتابهاي مكمل و مشكل اينجا بود مثل اينكه موزه هست بسته رو از دور ميديدي و پشت شيشه ger: اينم يه نوع جالب كتاب فروشي بود كه بايد از دور ببيني بخري ديگه داخل كتاب چچوري توضيح داده معلوم نبود (مثل اين ميمونه به يه گربه گوشت نشون بدي ولي بهش ندي ديگه ضرب المثل بهتر از اين پيدا نكردم)
در مورد مدرسان شريف واقعا يه كتاب رياضي مهندسي داشت كه وقتي ديدم ايكاش اينطوري ميشدم ger: فكر كنم تو عمرم كتاب به اون كلفتي و جامع تو عمرم نديده بودم البته ديفرانسيل هم اين وضع رو داشت و 2 تا كتاب سيستم عامل كه چاپ 84 بود آورده بودن و نظريه زبان كه هيچ كدوم ارزش خريد نداشت ولي رياضيش ارزش داره
آموزشگاه علوي براي ارشد رشته كامپيوتر نداشت
و موسسه ماهان هم شركت نكرده
در مورد مقسمي كتاب سيستم عامل همون كتاب دوره كارداني به كارشناسي ميشه گفت بدون تغيير يا با كمي تغيير و ساختمان داده هم چنين وضعي رو داشت ولي كمي پر محتواتر از كتاب كارداني به كارشناسي فقط كمي طراحي الگوريتم خوب بود
و رسيديم به گل سر سبد كتابهاي ارشد پوران پژوهش كه من خودم همه كتابهاي اينو بدون استثنا ميخرم واقعا ارزش داره هم ارزون و هم خوب فكر كنم اگه كسي اينارو بخونه بهتر ميشه گفت اين كتابهارو بخوره و تو يكي از موسسات به آزمون هاي آزمايشي ثبت نام كنه تقريبا حله
در قسمتهاي بعدي ميريم به دنبال توضيح در مورد كتابهاي مرجع (مثلا سيستم عامل استالينگ يا تننباوم يا ليپ شوتز كدوم خوبه ويا براي درس طراحي الگوريتم كه 5 تا كتاب خريدم و دارم هم ميخرم و يا براي گسسته كه براي اونم 4 خريدم و دارم براي اين درس هم بازم كتاب ميخرم ميگم كدامها خوبه و ارزش خريد داره )

فكر كنم بعد از اينها كه بالا نوشتم ببينين چقدر مصمم هستم براي قبولي و ميخوام بتركونم و 100% ميخوام قبول بشم حتي اينو هم نميخوام قبول كنم كه 99% قبولم پس هركي ميخواد بسم الله من كه استارت رو ميزنم هركي ميخواد پا به پاي هم جلو ميريم و هركي هم نيست من خودم تنها ميخونم حالا ديگه خود دانيد
زندگي را مثل پيازي ديدم كه هر ورقشو باز كردم
اشك منو درآورد!!

خدا بگم چيكارت نكنه اون كسي كه منو معتاد سريال فرار از زندان كردي

گفتگو آنلاين اعضا انجمن
http://www.tinychat.com/6kclp

آواتار کاربر
SADRA
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: از این به بعد رشت...تا خدا واسه فردا چی بخواد!
تماس:

پست توسط SADRA » چهارشنبه 8 مهر 1388, 1:08 am

مهيار نوشته شده:من که فعلا بیخیالش شدم .
چون اینجا درس خوندن ارزش نداره . وقت بذاری این همه آخرشم هیچی .
چی حالا بهت میدن مهندس تکنولوژی کامپیوتر - نرم افزار . khk: ارزش ===> به لعنت خدا هم نمی ارزه .

واسه ارشدش چی پس ؟؟
هیچی اونم مشابه فقط با یه ذره پیشرفت نسبت به کارشناسی .
کلا به نظر من کسی سود میکنه که دوره های تخصصی که واحد عملی داره بگذرونه البته اگر هدفش کار کردن و کسب درآمد و حتی اینکه واسه خودش کسی بشه تو بازار کار . اما کسی که هدفش مدرکه همینو بخونه واسش خوبه . آخرشم بهش میگن آقای مهندس ( یا حالا شمسی جون میگه خانوم مهندس )

نخواستم نا امیدتون کنم اما واقعا یه حقیقته . من خودم حتی کتابهاشو هم پارسال تهیه کرده بودم و تا چند ماه پیش هم میخوندم و با اساتیدی مثه مهندس یوسفی در ارتباط بودم . حتی قولشو گرفتم که بهم کمک کنه چون هدف خاصی داشتم از این کار . اما به هر حال مسائلی رو دیدم از نزدیک که متوجه شدم مدرک گرفتن تو ایران واقعا 2 زار هم نمیارزه . هیفه وقته واقعا !!

امیدوارم که همتون موفق باشید و تو این راه بزرگی که در پیش دارین به اون قله بلند که خیلی هم راحت میشه فتحش کرد ( باور کنید به راحتیه خوردن یه لیوان آب :mrgreen: ) برسین . yes:
شاد باشین

اقا روحيه ملت رو در هم كوبوندي...
چند نكته عرض كنم .
1- همه كه نميخوان و يا نمي تونن برن يه كشور ديگه براي تحصيل يا كار.پس اگر كسي بخواد در ايران به زندگيش ادامه بده.كنكور ارشد و سپس دكترا شايد بهترين راه ترقي باشه.
2- با اون قسمت تخصص عملي و.... حالا به هر نيتي كاملا موافقم و اصلا شايدمثل نياز خاني رميس و مجتمع فني تهران ديپلم داشته باشي و در حد دكترا شبكه تجربه...
3-نكته سوم رو حرفاي اين هادي يوسفي با اون جن توش(اتومبيل) زياد حساب نكن.آدم باهاليه بارشم هست.اما ره گم كردست...
كاش ميشد همگي ما فرصت نشستن سر كلاس رانكوهي رو داشتيم...
4-حاجي عجب امضايي گذاشتي...اسير اين بسلامتي هام...بچه بودم دنبال اينها ميگشتم و تو دفتر چه يادداشتم ثبت ميكردم
5- چقدر حرف زدم.از بحث تايپيك منحرف نشم...من هم پايه ام اساسي واشه ارشد
يكي از دوستانم 12 قزوين شد...چرا ما نشيم؟؟؟
انجمن علمی کامپبوتر دانشگاه آزاد لاهیجان1389

Science Computer Association of Lahijan
http://scal.orq.IR

آواتار کاربر
SADRA
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: از این به بعد رشت...تا خدا واسه فردا چی بخواد!
تماس:

پست توسط SADRA » چهارشنبه 8 مهر 1388, 1:27 am

kanan نوشته شده:
منم اگه خدا بخواد قصد دارم واسه ارشد بخونم و با سایر دوستان همراه بشم. فقط اینکه من قصدم برای کنکور امسال نیست بلکه هدف من سال آینده هستش. امسال میخوام تا حدود 50% آماده بشم.
به هرحال امیدوارم که بتونیم توی این راه با همراهی و همیاری همدیگه موفق باشیم. bil:
با سلام
به به ميبينم كه همه دارن استارت ميزنن و شروع مي كنن منم مثل شما تلاش براي سال آينده
مهيار جون آقا بهت حق ميدم واقعا هيچ ارزشي نداره منم كه فقط به فكر ارشد افتاد فقط به خاطر اينه كه از ايران فرار كنم واقعا ديگه به تنگ اومدم اگه ارشد بگيرم حله به خارج رفتنم yes:

فقط دوستان بازم اين مشكل شروع شد براي 1 مبحث چندتا تاپيك و همه سر درگم بشن اگه امكان داره بحث رو تو اين تاپيك ادامه بديم http://www.forum.karshenasi.com/viewtop ... tart=330در غير اينصورت بايد اين دو تاپيك ادغام كنم
منم اگه خدا بخواد شروع ميكنم و تقريبا تو نمايشگاه كتاب تبريز بيشتر كتابها ارشد نميشه گفت خريدم بيشتر ميشه گفت خوردم :mrgreen: شوخي بود پولم كجا بود پول داشتم ماشين ميخريدم
فقط چندتا كمك ماله پارسه رو نگاه كردم يا جزوه هاش يه چيزهاي سرسري گفته رد شده و بيشتركتابها اصلا داخلش نه تست تاليفي داره نه تست سالهاي آينده ولي بازم ارزش داره البته همه چاپ سال 87 بودن
درمورد سنجش و دانش كلا از مغزتون دور كنين و بيرون بندازين كه به درد نميخوره
در مورد جهش كه از همه ارزون بود فكر كنم بدك نبود ولي هميشه يه ضرب المثل هست (ارزاني بي حكمت نيست )
در مورد سنجش تكميلي كه فكر كنم واقعا تكميل بود يه جزوه داخلش بود در حدود 1000 يا 1500 صفحه به همراه كتاب برنامه ريزي و سي دي و كتابهاي مكمل و مشكل اينجا بود مثل اينكه موزه هست بسته رو از دور ميديدي و پشت شيشه ger: اينم يه نوع جالب كتاب فروشي بود كه بايد از دور ببيني بخري ديگه داخل كتاب چچوري توضيح داده معلوم نبود (مثل اين ميمونه به يه گربه گوشت نشون بدي ولي بهش ندي ديگه ضرب المثل بهتر از اين پيدا نكردم)
در مورد مدرسان شريف واقعا يه كتاب رياضي مهندسي داشت كه وقتي ديدم ايكاش اينطوري ميشدم ger: فكر كنم تو عمرم كتاب به اون كلفتي و جامع تو عمرم نديده بودم البته ديفرانسيل هم اين وضع رو داشت و 2 تا كتاب سيستم عامل كه چاپ 84 بود آورده بودن و نظريه زبان كه هيچ كدوم ارزش خريد نداشت ولي رياضيش ارزش داره
آموزشگاه علوي براي ارشد رشته كامپيوتر نداشت
و موسسه ماهان هم شركت نكرده
در مورد مقسمي كتاب سيستم عامل همون كتاب دوره كارداني به كارشناسي ميشه گفت بدون تغيير يا با كمي تغيير و ساختمان داده هم چنين وضعي رو داشت ولي كمي پر محتواتر از كتاب كارداني به كارشناسي فقط كمي طراحي الگوريتم خوب بود
و رسيديم به گل سر سبد كتابهاي ارشد پوران پژوهش كه من خودم همه كتابهاي اينو بدون استثنا ميخرم واقعا ارزش داره هم ارزون و هم خوب فكر كنم اگه كسي اينارو بخونه بهتر ميشه گفت اين كتابهارو بخوره و تو يكي از موسسات به آزمون هاي آزمايشي ثبت نام كنه تقريبا حله
در قسمتهاي بعدي ميريم به دنبال توضيح در مورد كتابهاي مرجع (مثلا سيستم عامل استالينگ يا تننباوم يا ليپ شوتز كدوم خوبه ويا براي درس طراحي الگوريتم كه 5 تا كتاب خريدم و دارم هم ميخرم و يا براي گسسته كه براي اونم 4 خريدم و دارم براي اين درس هم بازم كتاب ميخرم ميگم كدامها خوبه و ارزش خريد داره )

فكر كنم بعد از اينها كه بالا نوشتم ببينين چقدر مصمم هستم براي قبولي و ميخوام بتركونم و 100% ميخوام قبول بشم حتي اينو هم نميخوام قبول كنم كه 99% قبولم پس هركي ميخواد بسم الله من كه استارت رو ميزنم هركي ميخواد پا به پاي هم جلو ميريم و هركي هم نيست من خودم تنها ميخونم حالا ديگه خود دانيد
تشگكر باببت اطلاعات عالي
نكته اي كه آزار ميده پراكندگي تايپيك هاست .كاش يك انسجام ميدادي بهش جيگر
نميشه يه تايپيك جديد تشكيل بدي و فقط موضوعش رو منبع و كنكور ارشد 89 قرار بديم و اين تايپيك جنبه نظر دهي با الخص باشه و تقويت روحيه؟؟؟
اين پراكندگي خواننده روآزار ميده
انجمن علمی کامپبوتر دانشگاه آزاد لاهیجان1389

Science Computer Association of Lahijan
http://scal.orq.IR

آواتار کاربر
vb develop
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: َشمال
تماس:

پست توسط vb develop » چهارشنبه 8 مهر 1388, 11:22 pm

مهيار نوشته شده:من که فعلا بیخیالش شدم .
چون اینجا درس خوندن ارزش نداره . وقت بذاری این همه آخرشم هیچی .
چی حالا بهت میدن مهندس تکنولوژی کامپیوتر - نرم افزار . khk: ارزش ===> به لعنت خدا هم نمی ارزه .

واسه ارشدش چی پس ؟؟
هیچی اونم مشابه فقط با یه ذره پیشرفت نسبت به کارشناسی .
کلا به نظر من کسی سود میکنه که دوره های تخصصی که واحد عملی داره بگذرونه البته اگر هدفش کار کردن و کسب درآمد و حتی اینکه واسه خودش کسی بشه تو بازار کار . اما کسی که هدفش مدرکه همینو بخونه واسش خوبه . آخرشم بهش میگن آقای مهندس ( یا حالا شمسی جون میگه خانوم مهندس )

نخواستم نا امیدتون کنم اما واقعا یه حقیقته . من خودم حتی کتابهاشو هم پارسال تهیه کرده بودم و تا چند ماه پیش هم میخوندم و با اساتیدی مثه مهندس یوسفی در ارتباط بودم . حتی قولشو گرفتم که بهم کمک کنه چون هدف خاصی داشتم از این کار . اما به هر حال مسائلی رو دیدم از نزدیک که متوجه شدم مدرک گرفتن تو ایران واقعا 2 زار هم نمیارزه . هیفه وقته واقعا !!

امیدوارم که همتون موفق باشید و تو این راه بزرگی که در پیش دارین به اون قله بلند که خیلی هم راحت میشه فتحش کرد ( باور کنید به راحتیه خوردن یه لیوان آب :mrgreen: ) برسین . yes:
شاد باشین
سلام مهیار جان
راستش شاید فرمایشاتت تا حدودی درست باشه اما کامل و مشمول منطق نیست
گرایشات مهندسی کامپیوتر خیلی نو پا هستند،فرقی نمیکنه شما کجا درس بخونی، آنقدر زمینه برای تحقیق (نکته : تحقیق تو این رشته شامل بخش عملی و بازار کار زیادی هستش، پس گرفتن مدرک و پژوهشگر شدن پل محکم تر ،کوتاهتر و مطمئن تری خواهد بود نسبت به ورود مسقیم به بازار کار بدون اطلاعات جدید و مدرن، یادمون نره که این رشته سرعت حرکتش از عقربه ثانهی شمار ساعت هم گه گاه جلو میزنه، کیو میشناسید کع با علمش وارد بازار کار بشه و خیلی خیلی موفق باشه؟!! اما اگر محقق باشی بازار کار میاد پیشت چون باید کاربردیش کنی حرفات رو البته این موضوع کاملا به علاقه و کشش فرد بستگی داره) زیاد هست که هرجا باشی اگه واقعا اهل باشی میتونی خودتو بکشی بالا مخصوصا تو کشورهای جهان سومی مثل اینجا...

مهیار جان آدم ها خیلی زود با شنیدن یک حرف و دیدن یک موقعیت اقدام به تصمیم گیری میکنند اما بهینه ترین حالت اینه که کاملا آدم روی تصمیماتش احاطه داشته باشه

امیدوارم تو هم کمی بیشتر فکر کنی..

نکته : یه کیس، مونیتور،کیبورد و موش..

همینه، همه چیز از همینجا شروع میشه

اگه حرفی برای گفتن داریم باید بزنیم

رشته ما به امکانات غیر قابل دستیابی احتیاج نداره، فقط کمی اراده و علم و نو آوری و البته هوش بالایی میخواد.
اگر میدانستیم به چه اندازه به موفقیت نزدیکیم ،هیچگاه دست از تلاش بر نمیداشتیم

آواتار کاربر
vb develop
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط vb develop » چهارشنبه 8 مهر 1388, 11:35 pm

davtalab 88 نوشته شده:با سلام
منم اگه خدا بخواد میخوام از همین چند روز آینده یواش یواش کتابا رو جلو بیارم و شروع کنم ، فقط یه سوال از حالا؟؟ خیلی زود نیست؟؟؟؟؟ آخه من تازه کارشناسی قبول شدم ، هر چند که گفته میشه ارشد یه پروژه دو سا لست!
یه خواهش بزرگ
لطف کنیم این قسمت هم مثل کارشناسی فعال کنیم!!!!!!!
چرا نباید این قسمتم فعال باشه؟؟؟؟؟؟
از این به بعد هر کی هر نظری و خلاصه هر حرفی برا ارشد داره بیاد همین قسمت مطرح کنه و اجازه بدید که گفتمان اینجا در حد طرح منابع باقی نمونه.
با تشکر بسیار از دوستان این فروم
قل: حسبی الله
دوست عزیز بنده و میتونم بگم اکثر دوستان ترم 3 کارشناسی ناپیوسته هستیم، پس برای ما زود نیست که بسی دیر هم هست

اما شما رو پیشنهاد میکنم از ترم بعد شروع کنی اما واقعا شروع کن

آواتار کاربر
vb develop
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط vb develop » چهارشنبه 8 مهر 1388, 11:39 pm

nassi نوشته شده:سلام
من تازه با این سایت آشنا شدم.منم ازامروز شروع کردم میخوام آی تی بخونم.خیلی میترسم و هنوز بلد نیستم چطور بخونم.چی کار کنم؟
سلام ورودتون رو به خانواده کارشناسی تبریک میگم.

شما ترم چند هستید؟ از چیزی نترسید چون اوصلا آزمون ترس نداره .

اگه ترم اولید بهتون پیشنهاد میکنم از ترم 2 شروع کنید

تی همین قسمت ارشد پست های زیادی برای راهنمایی شما موجود هست اگه اطلاعات بیشتری میخواین بگید تا راهنمایی کنم.

آواتار کاربر
vb develop
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط vb develop » چهارشنبه 8 مهر 1388, 11:54 pm

سلام eli جان

خوشحالم که دوباره داره اون جمع صمیمی و دوستانه تشکیل میشه امیدوارم واقعا اینطور باشه و هر کسی هر کمکی به پیشبرد اهداف میتونه بکنه، دریغ نکنه.

davtalab 88
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط davtalab 88 » پنج‌شنبه 9 مهر 1388, 7:19 pm

با سلام
خدمت دوستمون->مهیار
عرض کنم که: شما اگه درس نخو نید میخواید چی کار کنید؟؟؟
ضمن اینکه درسته که همه ی ماها یه جورایی به آینده شغلی امیدواریم و توجه میکنیم ولی این اقعا به این معنا نیست که صرفا به خاطر کسب شغل درس می خونیم چون اگه این جوری بود پس شما چرا حالا دارین درس میخونین و من چرا؟ و چرا بقیه دارن اینقدر پول دانشگاه آزاد میدن؟؟؟؟؟

در ضمن این حرف های شما با زمان تنگای طلوع خورشید یه کمی نه خیلی منافات داره!
این یعنی چی؟؟؟؟

آواتار کاربر
milad
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: زنجان
تماس:

پست توسط milad » جمعه 10 مهر 1388, 2:09 am

davtalab 88 نوشته شده:با سلام
عرض کنم که: شما اگه درس نخو نید میخواید چی کار کنید؟؟؟
در ضمن این حرف های شما با زمان تنگای طلوع خورشید یه کمی نه خیلی منافات داره!
موافقم
نکنه این می خواهد ما رو بی انگیزه کنه amuz:
نمیشه انگشت زد؟

mojtabapc
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط mojtabapc » جمعه 10 مهر 1388, 9:36 am

milad نوشته شده: کسی از کیفیت کنکورهای آزمایشی سنجش خبر داره؟
از کنکورهای آزمایشی سنجش تکمیلی اطلاعی ندارم ولی جزواتش توی همین مهر احتمالاً دستم میرسن
اگه خواستی بگو تا نظرمو در مورد جزوات سنجش تکمیلی (وقتی که دیدمشون!!) بگم.

آواتار کاربر
هلیا
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط هلیا » جمعه 10 مهر 1388, 7:48 pm

سلام
منم امسال تازه کارشناسی قبول شدم و می خوام برای ارشد از الان بخونم
امیدوارم همه بتونیم در این راه به هم کمک کنیم در ضمن فکر نمی کنم این کنکورهای آزمایشی بتونه خیلی کمک کنه, اکثر اونها دنبال پول جمع کردن(این حرف خیلی هاست که این جور کنکورها رو دادن ddn: )
من فکر می کنم تمرکز اصلی ما باید روی سوالات کنکور سال های گذشته باشه تا کنکور آزمایشی
آخرین ویرایش توسط هلیا در جمعه 10 مهر 1388, 8:39 pm، در مجموع 3 بار ویرایش شده است.

satar660
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: tehran

پست توسط satar660 » جمعه 10 مهر 1388, 8:25 pm

سلام
منم هستم ولی برای ارشد سال دیگه
من تازه کارشناسی نا پیوسته قبول شدم ولی می خوام از همین ترم اول شروع کنم برای ارشد بخونم اساسی
تا ایشالا بلافاصله ارشد قبول شم
بچه ها بسته های سنجش تکمیلی چجوره؟؟
آنچه هستی هدیه خداوند به توست و آنچه میشوی هدیه تو به خداوند پس بی نظیر باش

آواتار کاربر
eli
مدیر نمونه سایت کارشناسی
مدیر نمونه سایت کارشناسی

پست توسط eli » جمعه 10 مهر 1388, 8:47 pm

دوستان عزیز برای شروع کار به تاپیک زیر مراجعه کنید.
http://www.forum.karshenasi.com/viewtop ... f=6&t=7258
در قفس کـــــــــه باشی دیگر شیـــــــــر یا قنـــــــــاری بودنت مهم نیســـــــــت.

آزادی یـــــــــک دنیـــــــــاست پراز حرفـــــــــای نگفتـــــــــه.

در کشـــــــــور مـــــــــن آزادی فقط نام یک میدان است.

آواتار کاربر
PearCo
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: iRAN-HAMEDaN
تماس:

پست توسط PearCo » یک‌شنبه 12 مهر 1388, 4:45 pm

PearCo نوشته شده:سلام خدمت همه دوست . bil:
من محمدرضا هستم.این دومین پیامم تو بخش ارشدهاست. str:

من تازه دانشجوی کارشناسی نرم افزار کامپیوتر شدم . (آبادانی و توسعه روستاهای همدان)
در رابطه با کنکور ارشد اطلاعاتی ندارم.میخواستم ازتون خواهش کنم کمک کنید تا بتونم تو کنکور شرکت کنم.

سوالات :
1 . کنکور در چه تاریخی برگذار میشه ؟ ( زمان ثبت نام،زمان کنکور و چند چون اون ... . )
2 . چه رشته هایی می تونم شرکت کنم ؟ ( امکان تغییره رشته هم هست و اینکه کلا چه رشته برای یک دانشجوی نرم افزار که از برنامه نویسی زیاد سر در نمیاره ، خوبه ؟ )
3 . برای کنور چی بخونم؟ ( از چه منابعی کمک بگیرم و کلا از کجا شروع کنم )

یه درخواست : "لطفا پاس ندین"

یه خواهش :
میشه لینک دانلود دفترچه ثبت نام ارشدو بزارین؟

مرسی : rgs
هیچ کس به فکر من نیست . . . . . khk: nar:
کمک "Help Me"
تصویر

آواتار کاربر
پیر کاردانی
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: قطعه ای از بهشت

پست توسط پیر کاردانی » یک‌شنبه 12 مهر 1388, 7:08 pm

PearCo نوشته شده:
PearCo نوشته شده:سلام خدمت همه دوست . bil:
من محمدرضا هستم.این دومین پیامم تو بخش ارشدهاست. str:

من تازه دانشجوی کارشناسی نرم افزار کامپیوتر شدم . (آبادانی و توسعه روستاهای همدان)
در رابطه با کنکور ارشد اطلاعاتی ندارم.میخواستم ازتون خواهش کنم کمک کنید تا بتونم تو کنکور شرکت کنم.

سوالات :
1 . کنکور در چه تاریخی برگذار میشه ؟ ( زمان ثبت نام،زمان کنکور و چند چون اون ... . )
2 . چه رشته هایی می تونم شرکت کنم ؟ ( امکان تغییره رشته هم هست و اینکه کلا چه رشته برای یک دانشجوی نرم افزار که از برنامه نویسی زیاد سر در نمیاره ، خوبه ؟ )
3 . برای کنور چی بخونم؟ ( از چه منابعی کمک بگیرم و کلا از کجا شروع کنم )

یه درخواست : "لطفا پاس ندین"

یه خواهش :
میشه لینک دانلود دفترچه ثبت نام ارشدو بزارین؟

مرسی : rgs
هیچ کس به فکر من نیست . . . . . khk: nar:
کمک "Help Me"
سلام
یه خواهش: لطفا سوال تکراری نکنید.
همه موارد شما در تاپیک های ارشد هستند.
هم زمان ثبت نام و کنکور هم نحوه انتخاب رشته و بحث های مرتبط که یه پایه ثابتش آقا مجتبی هست
و هم منابع کامل و پیشنهادات دوستان.

دوستان تذکرات لازم قبلا در مورد پست های تکراری داده شده بود.
با دقت خودتون ما رو بیشتر کمک کنید.

یا علی
تلاش نکن تا شکست نخوری

تا تلاشی دیگر
یا علی

قفل شده