كنكور علمي كاربردي 88

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
esi0098

Re: كنكور علمي كاربردي 88

پست توسط esi0098 » پنج‌شنبه 1 بهمن 1388, 6:15 pm

یک سوال داشتم اونم اینه که توی فیلد نظام وظیفه باید چه عددی وارد کنم؟
من دانشجوی ترم آخر هستم و تا چند روز دیگه امتحانم تموم میشه و متولد 69 هستم
خودم بین شماره 6 و 8 شک دارم
لطفا خیلی زود جواب بدید آخه داره دیر میشه

mahdi68
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mahdi68 » پنج‌شنبه 1 بهمن 1388, 6:21 pm

سلام
دوستان یه سوال داشتم به نظر شما کلا از نظر اعتبار مدرک و سطح علمی و ... دانشگاه آزاد واحد تبریز بهتره یا علمی کاربردی جهاد دانشگاهی تبریز ؟؟؟؟
اگه ممکن هست یکم توضیح بدین
متشکرم

آواتار کاربر
پیر کاردانی
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: قطعه ای از بهشت

پست توسط پیر کاردانی » پنج‌شنبه 1 بهمن 1388, 9:22 pm

esi0098 نوشته شده:یک سوال داشتم اونم اینه که توی فیلد نظام وظیفه باید چه عددی وارد کنم؟
من دانشجوی ترم آخر هستم و تا چند روز دیگه امتحانم تموم میشه و متولد 69 هستم
خودم بین شماره 6 و 8 شک دارم
لطفا خیلی زود جواب بدید آخه داره دیر میشه
سلام
شما کد مربوط به فرجه 6 ماه رو بزنید.
چون مدرکتون واسه بهمن 88 می خوره در صورت فارغ التحصیلی.

یا علی
تلاش نکن تا شکست نخوری

تا تلاشی دیگر
یا علی

bahari64

پست توسط bahari64 » جمعه 2 بهمن 1388, 2:45 pm

سلام دوستان کسی میدونه علمی کاربردی امسال از سی سوال میده یا سی پلاس؟ لطفا جواب بدین من سی رو خوب بلدم اما پلاسش رو باید زیاد تمرین کنم.
پارسال گفته بودند پلاس میدن سی دادن امسال چی میدن؟

آواتار کاربر
pooramezan
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: iran isfahan
تماس:

پست توسط pooramezan » جمعه 2 بهمن 1388, 2:46 pm

دوستان به سوال داشتم

اگر در دانشگاه علمی کاربردی شرکت کنیم و قبول بشیم ، کلاس هاش از کی شروع میشه

آواتار کاربر
eli
مدیر نمونه سایت کارشناسی
مدیر نمونه سایت کارشناسی

پست توسط eli » جمعه 2 بهمن 1388, 2:53 pm

pooramezan نوشته شده:دوستان به سوال داشتم

اگر در دانشگاه علمی کاربردی شرکت کنیم و قبول بشیم ، کلاس هاش از کی شروع میشه
کلاس ها به احتمال زیاد از بعد عید برگزار میشه.
در قفس کـــــــــه باشی دیگر شیـــــــــر یا قنـــــــــاری بودنت مهم نیســـــــــت.

آزادی یـــــــــک دنیـــــــــاست پراز حرفـــــــــای نگفتـــــــــه.

در کشـــــــــور مـــــــــن آزادی فقط نام یک میدان است.

آواتار کاربر
pooramezan
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط pooramezan » جمعه 2 بهمن 1388, 2:55 pm

امکانش هست مرخصی گرفت یا کلاس ها در مهر شروع بشه ؟

آواتار کاربر
ZENTEX
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: چند تا سئوال همگانی راجع به كنكور علمي كاربردي 88

پست توسط ZENTEX » جمعه 2 بهمن 1388, 4:31 pm

پیر کاردانی نوشته شده:
mohsenilloveyou نوشته شده:سلام... امیدوارم که حالتون خوب باشه(البته اگه مسئولان سنجش بزارن!)

اول از همه یه اعتراف: بزرگترین اشتباه زندگیم این بود که اومدم فنی و حرفه ای و بعدشم رشته کامپیوتر! khk: nar:
دوم اینکه، .... نامردای... من....! اینم چندتا فحش بود که به علت عمومیت سایت، سانسور شد! lat:

و اما سئوالات...
1- لطفا راجع به این مدرک کارشناسی(مهندسی) علمی کاربردی یه عاقبت بخیر توضیح بده! آخه من شنیدم خیلی اعتبار نداره!
2- من داوطلب آزادم، میتونم دانشگاهایی رو که هم شاغل میگیرن و هم آزاد رو جز انتخابام قرار بدم؟ :?: من فردا میخوام ثبت نام کنم، پس لطفا اینو صد درصد جواب بدید.
3- کدوم دانشگاههای علمی کاربردی توی ایران معتبرن؟ بازم من شنیدم که بعضیاش در حد کودکستانه!!! و بازم khk: ! ...حالا اومدیم و ما قبول شدیم، نریم یه جایی که مسخرمون کنن! لطفا دانشگاههای معتبر رو نام ببرید.
4- من خدمتمو که تاریخ 1/12/88 بود تمدید کردم و افتاد به تاریخ 1/2/89... حالا میخواستم بدونم، اینا کدوم ترم دانشجو میگیرن؟ یعنی اگه من توی این کنکور قبول بشم، بازم باید تا روزی که کلاسها و ثبت نام شروع بشه برم خدمت و بعد ترخیص بشم، یا همینکه دیگه قبول شدیم، شر سربازی از سرمون کنده میشه؟
و در آخر.... بازم خدا لعنت کنه همه مسئولای سنجشو که تا حالا توی عمرم اینقدر زجر و بدبختی و فلاکت روی یه کنکور نکشیده بودم! و بازم khk: ! بخدا دیگه دارم روی این کنکور کاردانی به کارشناسی پیر میشم!
لطفا صد در صد به این سئوالات جواب بدید، چون سئوال من تنها نیست. ممنون bil:
سلام
مدرک علمی کاربردی از هر خراب شده ای که باشه از این غیر انتفاعی های ... بهتر هست که بدتر نیست.
اما اعتبار مدرک و کلا دانشگاه به اون مرکز بستگی داره.
نه اینکه آزاد هست یا علمی کاربردی یا دولتی و غیرانتفاعی

شما هر دانشگاهی که حتی یک نفر هم ظرفیت آزاد می گیره رو می تونی انتخاب کنی.
اول جهاد دانشگاهی و وزارت نیرو
بعدش علم وصنعت و صنایع و معادن و خانه کارگر

اما در کل واحد های جهاد در کل کشور تو علکی کاربردی با اسم و رسم دار ترن.
شما از تاریخی که ثبت نام می کنی دانشجو محسوب می شی.
خیلی ثبت نامش عقب بیفته تا آخره فروردین باید ثبت نام کنن.
اما اگر هم دیر شد یه نامه از دانشگاه می گیری قبل از ثبت نام چون حتما تا اون موقع اعلام نتایج شده می بری نظام وظیفه و تمام.

واسه پیریت هم هنوز مونده تا پیر بشی جوون.

یا علی
پیر کاردانی ازت ممنونم
ولی من درباره اعتبار مدارک دانشگاهی در مقاطع کارشناسی ناپیوسته حرف و حدیث زیاد شندیم.. بنده به شخصه بین اعتبار مدرک دانشگاه ازاد و مدرک علمی کاربردی خیلی سر در گم هستم nar: shd: .
برای قضاوت می بایست کسی قضاوت کنه که دانشجو آزاد یا علمی کاربردی نباشه (چون میشه یکطرفه)و یا چون از دانشگاه های دیگه (غیر انتفاعی)بد دیده ،بخواد قضاوت کنه
لطفاً با چند دلیل حساب شده و قانع کننده ؛ افرادی مثل من رو از این سردرگمی نجات بدید که همیجوریش خیلی از زندگی عقب افتادم[/b]
یاعلی

آواتار کاربر
pooramezan
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط pooramezan » جمعه 2 بهمن 1388, 5:35 pm

پارسال نتایج رو ۳۰ اردیبهشت زدن . امثال کی میزنند و بگید پارسال کی کلاس ها شروع شد ؟

boyparsi

پست توسط boyparsi » جمعه 2 بهمن 1388, 6:05 pm

ZENTEX نوشته شده:
پیر کاردانی نوشته شده:
mohsenilloveyou نوشته شده:سلام... امیدوارم که حالتون خوب باشه(البته اگه مسئولان سنجش بزارن!)

اول از همه یه اعتراف: بزرگترین اشتباه زندگیم این بود که اومدم فنی و حرفه ای و بعدشم رشته کامپیوتر! khk: nar:
دوم اینکه، .... نامردای... من....! اینم چندتا فحش بود که به علت عمومیت سایت، سانسور شد! lat:

و اما سئوالات...
1- لطفا راجع به این مدرک کارشناسی(مهندسی) علمی کاربردی یه عاقبت بخیر توضیح بده! آخه من شنیدم خیلی اعتبار نداره!
2- من داوطلب آزادم، میتونم دانشگاهایی رو که هم شاغل میگیرن و هم آزاد رو جز انتخابام قرار بدم؟ :?: من فردا میخوام ثبت نام کنم، پس لطفا اینو صد درصد جواب بدید.
3- کدوم دانشگاههای علمی کاربردی توی ایران معتبرن؟ بازم من شنیدم که بعضیاش در حد کودکستانه!!! و بازم khk: ! ...حالا اومدیم و ما قبول شدیم، نریم یه جایی که مسخرمون کنن! لطفا دانشگاههای معتبر رو نام ببرید.
4- من خدمتمو که تاریخ 1/12/88 بود تمدید کردم و افتاد به تاریخ 1/2/89... حالا میخواستم بدونم، اینا کدوم ترم دانشجو میگیرن؟ یعنی اگه من توی این کنکور قبول بشم، بازم باید تا روزی که کلاسها و ثبت نام شروع بشه برم خدمت و بعد ترخیص بشم، یا همینکه دیگه قبول شدیم، شر سربازی از سرمون کنده میشه؟
و در آخر.... بازم خدا لعنت کنه همه مسئولای سنجشو که تا حالا توی عمرم اینقدر زجر و بدبختی و فلاکت روی یه کنکور نکشیده بودم! و بازم khk: ! بخدا دیگه دارم روی این کنکور کاردانی به کارشناسی پیر میشم!
لطفا صد در صد به این سئوالات جواب بدید، چون سئوال من تنها نیست. ممنون bil:
سلام
مدرک علمی کاربردی از هر خراب شده ای که باشه از این غیر انتفاعی های ... بهتر هست که بدتر نیست.
اما اعتبار مدرک و کلا دانشگاه به اون مرکز بستگی داره.
نه اینکه آزاد هست یا علمی کاربردی یا دولتی و غیرانتفاعی

شما هر دانشگاهی که حتی یک نفر هم ظرفیت آزاد می گیره رو می تونی انتخاب کنی.
اول جهاد دانشگاهی و وزارت نیرو
بعدش علم وصنعت و صنایع و معادن و خانه کارگر

اما در کل واحد های جهاد در کل کشور تو علکی کاربردی با اسم و رسم دار ترن.
شما از تاریخی که ثبت نام می کنی دانشجو محسوب می شی.
خیلی ثبت نامش عقب بیفته تا آخره فروردین باید ثبت نام کنن.
اما اگر هم دیر شد یه نامه از دانشگاه می گیری قبل از ثبت نام چون حتما تا اون موقع اعلام نتایج شده می بری نظام وظیفه و تمام.

واسه پیریت هم هنوز مونده تا پیر بشی جوون.

یا علی
پیر کاردانی ازت ممنونم
ولی من درباره اعتبار مدارک دانشگاهی در مقاطع کارشناسی ناپیوسته حرف و حدیث زیاد شندیم.. بنده به شخصه بین اعتبار مدرک دانشگاه ازاد و مدرک علمی کاربردی خیلی سر در گم هستم nar: shd: .
برای قضاوت می بایست کسی قضاوت کنه که دانشجو آزاد یا علمی کاربردی نباشه (چون میشه یکطرفه)و یا چون از دانشگاه های دیگه (غیر انتفاعی)بد دیده ،بخواد قضاوت کنه
لطفاً با چند دلیل حساب شده و قانع کننده ؛ افرادی مثل من رو از این سردرگمی نجات بدید که همیجوریش خیلی از زندگی عقب افتادم[/b]
یاعلی
سلام تو سايت جستجو كني به نتيجه ميرسي... ببين بستگي داره از چه ديدي شما نگاه كننين. به نظر من علمي كاربردي بهتره به اين دلايل..1- هزينه كمتر2- ببين تو شهرتون ازاد داره؟ علمي كاربردي چي؟ . اگه دوتا رو داره علمي كاربردي بهتره از لحاظ سطخ علمي اكثرا اوستادا يكين . يه چيز ديگه اون 2 دليل براي منه شايد براي بقيه معيار هاي ديگه اي باشه. در هر صورت موفق باشيد

boyparsi

پست توسط boyparsi » جمعه 2 بهمن 1388, 6:08 pm

pooramezan نوشته شده:پارسال نتایج رو ۳۰ اردیبهشت زدن . امثال کی میزنند و بگید پارسال کی کلاس ها شروع شد ؟
سلام دوست عزيز پارسال هم ازمون زود تر بود هم نايج زود اومد پارسال ازمون 27 دي نتايج بهمن ماه اومد. من خودم پارسال شركت كردم قبول نشدم khk:

am 241

پست توسط am 241 » جمعه 2 بهمن 1388, 7:28 pm

سلام
برای قبولی تهران رتبه باید چند باشه؟ nar:
چون از امروز میخوام شروع کنم به خوندن cuf:
اونم بعد از 3 سال sanj:

آواتار کاربر
ZENTEX
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط ZENTEX » جمعه 2 بهمن 1388, 7:36 pm

سلام تو سايت جستجو كني به نتيجه ميرسي... ببين بستگي داره از چه ديدي شما نگاه كننين. به نظر من علمي كاربردي بهتره به اين دلايل..1- هزينه كمتر2- ببين تو شهرتون ازاد داره؟ علمي كاربردي چي؟ . اگه دوتا رو داره علمي كاربردي بهتره از لحاظ سطخ علمي اكثرا اوستادا يكين . يه چيز ديگه اون 2 دليل براي منه شايد براي بقيه معيار هاي ديگه اي باشه. در هر صورت موفق باشيد
ممنون از جوابتون ولی این مطلب رو بعد از اینکه کلی جستجو کردم نوشتم
حتی تو بعضی قسمتا همین آقا یا خانم پیر کاردانی گفتن که نمیشه که سطح دانشگاه ها رو طبقه بندی کرد حتی یه جا دیگه گفته که موسسه های غیرانتفایی فقط وزارت علوم پشتشه ولی علمی کاربردی علاوه بر وزارت علوم ارگانهای دولتی که حامی برگزاری هستند ،قراردارن
ولی هرچی حساب می کنم چون کاردانی رو تو آزاد میگیریم بهتره که تو آزاد ادامه بدیم
چندتادلیل محکم و منطقی که یه موقع بحث اعتبار تو جم پیش میاد آدم بتونه از موضعش با دلیلو منطق دفاع کنه
خودم دلم با علمی کاربردیه البته ترمی نه پودمانی
یه بزرگوار یه جدول مقایسه ازین دوتا دانشگاه(آزاد و علمی کاربردی)باذکر جزئیات بذاره بقیش بامن
lat:

mohsenilloveyou
محل اقامت: Fars
تماس:

پست توسط mohsenilloveyou » جمعه 2 بهمن 1388, 10:21 pm

bahari64 نوشته شده:سلام دوستان کسی میدونه علمی کاربردی امسال از سی سوال میده یا سی پلاس؟ لطفا جواب بدین من سی رو خوب بلدم اما پلاسش رو باید زیاد تمرین کنم.
پارسال گفته بودند پلاس میدن سی دادن امسال چی میدن؟
سلام دوست عزیز...
به نظر من که خیلی مشکلی نداره که سی++ رو خوب بلد نیستی، چون همون دونستن زبان سی تقریبا کفایت می کنه! زبان سی++ رو فقط اگه سئوال بدن از مبحث کلاسها میدن و بس! پس خیلی نگران نباش... به نظر من اگه کتاب درس و کنور سریع مقسمی رو پیدا کنی و بخونی، تا موقع امتحان سی++ رو هم عالی میشی... موفق باشی.
مرجع معرفی سایتهای مفید و کاربردی
http://www.city-links.ir
مقاله کسب درآمد از طریق اینترنت(وبسایت)
http://tinyurl.com/Affilliate-Marketing

amirbarca

پست توسط amirbarca » شنبه 3 بهمن 1388, 10:13 am

بچه ها علمی کاربردی چه جوریه؟ مدرکش مهندسیه؟ برای معماری حق امضا بهش میدن؟

قفل شده