نتایج قبول شدگان کنکور کاردانی پیوسته 89 + سئوالات شما

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی پیوسته بپردازید

مدیر انجمن: fatemi

قفل شده
imanlavasani
کاربر معمولي
کاربر معمولي

Re: نتایج قبول شدگان کنکور کاردانی پیوسته 89 + سئوالات شما

پست توسط imanlavasani » شنبه 25 دی 1389, 4:42 pm

سلام
من خیلی وقته نیومدم تو این انجمن امکان داره این سوالی که میخوام بپرسم رو کس دیگه پرسیده باشه یا اصلا خودم پرسیده باشم و یادم نباشه به هر حال اگر تکراری هست ببخشید
کارنامه اومده اما من اطلاعاتم رو ندارم که وارد کنم و کارنامه رو ببینم باسه دانشگاه دولتی رو میگم شماره داوطلبی و .. ندارم چی کار کنم ؟

آواتار کاربر
fatemi
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط fatemi » یک‌شنبه 26 دی 1389, 11:05 pm

imanlavasani نوشته شده:سلام
من خیلی وقته نیومدم تو این انجمن امکان داره این سوالی که میخوام بپرسم رو کس دیگه پرسیده باشه یا اصلا خودم پرسیده باشم و یادم نباشه به هر حال اگر تکراری هست ببخشید
کارنامه اومده اما من اطلاعاتم رو ندارم که وارد کنم و کارنامه رو ببینم باسه دانشگاه دولتی رو میگم شماره داوطلبی و .. ندارم چی کار کنم ؟
سلام
از طریق لینک زیر مشکلتو با سازمان سنجش در میون بزار.
http://92.242.195.67/noetrequest/

SaeedGorbani

پست توسط SaeedGorbani » چهارشنبه 29 دی 1389, 5:39 pm

سلام به همه دوستان. goli
ببخشید من متولد 1370/8 هستم.
من تو کنکور امسال در تبریز توی موسسه آموزش غیر انتفاعی قبول شدم. ولی هنوز دیپلمم رو نگرفته بودم واسه همین به صورت مشروط پبت نام کردند و از بهمن هم کلاس ها شروع میشه. قراره من مدرکم رو هم از متفرقه بگیرم. واسه همین آیا به من غیبت خورده (خدمت سربازی) یا هیچ مشکلی نیست. میتونم اگه دیپلمم رو بگیرم برم دانشگاه یا چون 18 سال تموم شد نمیتونم.
خواهشن جواب بدین دارم از ترس میمیرم. gld

آواتار کاربر
fatemi
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط fatemi » جمعه 1 بهمن 1389, 10:41 pm

SaeedGorbani نوشته شده:سلام به همه دوستان. goli
ببخشید من متولد 1370/8 هستم.
من تو کنکور امسال در تبریز توی موسسه آموزش غیر انتفاعی قبول شدم. ولی هنوز دیپلمم رو نگرفته بودم واسه همین به صورت مشروط پبت نام کردند و از بهمن هم کلاس ها شروع میشه. قراره من مدرکم رو هم از متفرقه بگیرم. واسه همین آیا به من غیبت خورده (خدمت سربازی) یا هیچ مشکلی نیست. میتونم اگه دیپلمم رو بگیرم برم دانشگاه یا چون 18 سال تموم شد نمیتونم.
خواهشن جواب بدین دارم از ترس میمیرم. gld
سلام
برای ورودی بهمن ماه متولدین نیمه دوم 70 باید برگ اعزام به خدمت بدون غیبت داشته باشند . در حال حاضر فعلا شما غیبت نخوردی ولی برای اطلاع بیشتر باید با محل قبولی مشورت کنید . در اولین فرصت با محل قبولی تماس بگیرید و بگید من بهمن ماه از متفرقه دیپلم میگیرم و متولد نیمه دوم 70 هستم چیکار باید کنم . اونا دقیقا راهنماییتون میکنن . سعی کنید همین فردا با دانشگاه تماس بگیرید .

SaeedGorbani

پست توسط SaeedGorbani » شنبه 2 بهمن 1389, 2:25 pm

برای ورودی بهمن ماه متولدین نیمه دوم 70 باید برگ اعزام به خدمت بدون غیبت داشته باشند . در حال حاضر فعلا شما غیبت نخوردی ولی برای اطلاع بیشتر باید با محل قبولی مشورت کنید . در اولین فرصت با محل قبولی تماس بگیرید و بگید من بهمن ماه از متفرقه دیپلم میگیرم و متولد نیمه دوم 70 هستم چیکار باید کنم . اونا دقیقا راهنماییتون میکنن . سعی کنید همین فردا با دانشگاه تماس بگیرید .
سلام

خیلی ممنون.
ببخشین توی دفترچه نوشته بود متولدین نیمه دوم 69 باید برگ اعزام به خدمت بدون غیبت داشته باشند . ایا منظور شما هم 69 بود یا 70.

آواتار کاربر
fatemi
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط fatemi » شنبه 2 بهمن 1389, 10:51 pm

SaeedGorbani نوشته شده:
سلام

خیلی ممنون.
ببخشین توی دفترچه نوشته بود متولدین نیمه دوم 69 باید برگ اعزام به خدمت بدون غیبت داشته باشند . ایا منظور شما هم 69 بود یا 70.
خواهش میکنم :smile:
منظور من 70 بود . bale
69 برای افرادیه که تا شهریور دیپلم خودشونو گرفتن نه افرادی که توی بهمن ماه دیپلم میگیرن .

SaeedGorbani

پست توسط SaeedGorbani » یک‌شنبه 3 بهمن 1389, 1:11 pm

خواهش میکنم :smile:
منظور من 70 بود . bale
69 برای افرادیه که تا شهریور دیپلم خودشونو گرفتن نه افرادی که توی بهمن ماه دیپلم میگیرن .
خیلی ممنونم به خاطر جوابتون.
ولی مگه متولدین نیمه دوم سال 70 حق شرکت در آزمون رو نداشتند؟
مگه هر کس نمیتونه دو بار تو کنکور شرکت کنه؟
آیا میتونم الان دفترچه اعزام به خدمت رو بگیرم یا الان غایب خوردم؟
یا اصلا برای دیپلم غیرحضوری ملاک برای وقت خدمت سربازی چیست؟
توی دفترچه نوشته بود فقط متولدین69 نیمه دوم باید مدرک حضوری داشته باشند.
ببخشین واسه این همه سوال.
خیلی ممنون bale

reyhane.a
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط reyhane.a » چهارشنبه 6 بهمن 1389, 6:11 pm

سلام ببخشید یه سوال دارم وقتی کارنامه هااومد برای رشته های نیمه متمرکز فقط نمره کل زده بودن چون هنوزرتبشون معلوم نبود حالا که محل قبولیمون اومد هنوزم رتبه هامون معلوم نیست چطوری رتبمونو بفهمیم؟

reza25
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط reza25 » یک‌شنبه 3 مهر 1390, 11:31 am

parham نوشته شده:من كامپيوتر-نرم افزاركامپيوتر - موسسه اموزش عالي غيردولتي -غيرانتفاعي غياث الدين جمشيدكاشاني -ابيك قبول شدم. :cry: :cry: :cry:
خدارو شکر که قبلش آزاد شهر ری ثبت نام کرده بودم و 20 واحد برداشتم yes: مگرنه الان بدبخت روزگار بودم! amuz:
دادش هم کلاسی هستیم
لوله پلی اتیلن http://kianetesalgharb.com/

قفل شده

بازگشت به “کنکور کاردانی پیوسته ( فنی و حرفه ای )”