شرکت در کنکور سراسری بعد از اخذ کاردانی؟؟؟!

سوالات و ابهامات خودتون را در رابطه با خدمت سربازی در این بخش مطرح کنید

مدیر انجمن: مشاور سایت کارشناسی

قفل شده
Mehr282

شرکت در کنکور سراسری بعد از اخذ کاردانی؟؟؟!

پست توسط Mehr282 » سه‌شنبه 24 آبان 1390, 4:36 pm

سلام دوستان . یک سوالی دارم که خیلی گیج کرده منو

من متولد اسفند 69 هستم ... در حال حاضر ترم آخر کاردانی کامپیوتر هستم و بعد از اتمام کاردانی میخوام در کنکور سراسری هنر ( کارشناسی ) شرکت کنم .. آیا این امکان داره یا از نظر نظام وظیفه مشکل پیش میاد ؟

یعنی به جای اینکه کاردانی به کارشناسی رشته خودم رو کنکور بدم دوباره میخوام از اول در کنکور سراسری شرکت کنم . میشه ؟؟؟؟

Mehr282

Re: شرکت در کنکور سراسری بعد از اخذ کاردانی؟؟؟!

پست توسط Mehr282 » سه‌شنبه 24 آبان 1390, 10:35 pm

دوستان خواهشا کمک کنید موضوع عجله ای هست

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
محل اقامت: My Heart
تماس:

پست توسط farshidshd » چهارشنبه 25 آبان 1390, 9:25 am

Mehr282 نوشته شده:سلام دوستان . یک سوالی دارم که خیلی گیج کرده منو

من متولد اسفند 69 هستم ... در حال حاضر ترم آخر کاردانی کامپیوتر هستم و بعد از اتمام کاردانی میخوام در کنکور سراسری هنر ( کارشناسی ) شرکت کنم .. آیا این امکان داره یا از نظر نظام وظیفه مشکل پیش میاد ؟

یعنی به جای اینکه کاردانی به کارشناسی رشته خودم رو کنکور بدم دوباره میخوام از اول در کنکور سراسری شرکت کنم . میشه ؟؟؟؟

با توجه به اینکه به سن مشمولی رسیدین ، بعد از اتمام کاردانی 6 ماه مهلت دارید که در دانشگاه جدید ثبت نام کنید
در غیر اینصورت باید مدارک نظام وظیفه رو بفرستید تا غیبت نخورید

کد: انتخاب همه

دانشجوی ارشد نرم افزار

Mehr282

پست توسط Mehr282 » پنج‌شنبه 26 آبان 1390, 5:38 pm

ممنون از پاسختون ...

ببینید ، میدونم که 6 ماه بعد از اتمام کاردانی فرصت شرکت در دانشگاه رو دارم دوباره .. اما اینکه چه مقطعی مهم نیست ؟

یعنی مهم نیست بنده که کاردانی دارم دوباره برم با بچه هایی که تازه میخوان تو کنکور سراسری شرکت کنن، بنده هم شرکت کنم ؟

و سوال آخر اینکه اگه خود شخص از یک دانشگاه انصراف بده ( اخراج نشده باشه ) و مشمول باشه . باز هم 6 ماه برای ثبت نام در دانشگاه جدید فرصت داره ؟

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
تماس:

پست توسط farshidshd » جمعه 27 آبان 1390, 12:22 pm

Mehr282 نوشته شده:ممنون از پاسختون ...

ببینید ، میدونم که 6 ماه بعد از اتمام کاردانی فرصت شرکت در دانشگاه رو دارم دوباره .. اما اینکه چه مقطعی مهم نیست ؟

یعنی مهم نیست بنده که کاردانی دارم دوباره برم با بچه هایی که تازه میخوان تو کنکور سراسری شرکت کنن، بنده هم شرکت کنم ؟

و سوال آخر اینکه اگه خود شخص از یک دانشگاه انصراف بده ( اخراج نشده باشه ) و مشمول باشه . باز هم 6 ماه برای ثبت نام در دانشگاه جدید فرصت داره ؟
اگه رشته ی دیپلمتون نظری هست ، میتونید با اونایی که سراسری امتحان میدن ، امتحان بدین
واسه کاردانی به کارشناسی هم که مشکلی ندارید

اگه انصراف بدین ، 4 ماه مهلت دارین

دانشجوی ارشد نرم افزار

siteman
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: karaj
تماس:

پست توسط siteman » جمعه 27 آبان 1390, 2:41 pm

Mehr282 نوشته شده:سلام دوستان . یک سوالی دارم که خیلی گیج کرده منو

سلام دوست خوبم
اصلا مهم نیس دیپلمت چیه...گاردانش فنی و حرفه ای یا نظری....
من قبلا خودم دنبالش بودم....
فقط کافیه مدرک کاردانیت رو داشته باشی که معدلت نباید کمتر از 14 باشه....
goli
شب را به روزر و روز را به شب بی هیچ ناکجایی می رسانیم بی آنکه غافل از پایان لحظه لحظه های عمرمان باشیم...
و هر روزمان تکرار روز های قبل و قبل و باز هم قبل می باشد بی آنکه روزی نو داشته باشیم...تکرار هم برایمان عادت شده و چه روزی پایان تکرار هاست... این را هم کسی نمی داند

جزوه ایجاد بانک اطلاعاتی دکتر معصومی
http://qiau.ac.ir/teacher/files/41491/0 ... -38-40.zip

Mehr282

پست توسط Mehr282 » سه‌شنبه 22 آذر 1390, 1:12 pm

سلام مجدد . ممنون از توضیحاتت ..

امروز رفتم نظام وظیفه گفت که نمیتونی کنکور بدی معافیت بهت تعلق نمیگره :( دارم دق میکنم . احساس میکنم سر بلا جواب رو داد

من رشته ام فنی حرفه ای بوده و یک ترم دیگه کاردانیمو میگیرم چرا نباید بتونم کنکور سراسری 91 رو شرکت کنم :( یعنی باید فقط کاردانی به کارشناسی شرکت کنم ؟ :(

اگه نمیتونم پس تو خود دفترچه سراسری این چیه نوشته ؟

3) فارغ التحصيلان مقاطع كارداني مجاز به انتخاب رشت ه هاي كارشناسي ناپيوسته نيستند و در صورت قبولي، معافيت تحصيلي به آنان تعلق
نمي گيرد. مگر در خصوص رشت ه هايي كه به تأييد وزارتين علوم و بهداشت يا سازمان مركزي دانشگاه آزاد اسلامي، فاقد د وره كارشناسي
ناپيوسته باشند . كه در اين صورت مدت تحصيل اين قبيل افراد در مقطع كارداني، از سقف مجاز سنوات تحصيل مقاطع كارشناسي پيوسته ( 6
سال) كسر خواهد شد.

اگه کاردانی ها نمیتونن کنکور سراسری بدن پس این بند چیه که گفته فقط نمیوتنن رشته های کارشناسی ناپیوسته رو انتخاب کنن ( به عبارتی دیگه یعنی میتونن رشته های کارشناسی رو انتخاب کنن)

تورو خدا خیلی فرصت کم دارم لطفا جوابم رو بدید . کسی هست که مشکل من رو داشته باشه ؟

Mehr282

پست توسط Mehr282 » سه‌شنبه 22 آذر 1390, 1:47 pm

ببخشید برای ارسال پست مجدد ....

و اگر به قول اون مشاور سازمان نظام وظیفه من نمیتونم کنکور بدم پس این بند چیه در دفترچه ؟ :

تبصره ‌1- دارندگان مدرك كارداني (فوق ديپلم) دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالي و دارندگان‌ مدرك‌ كارداني‌ پيوسته‌ آموزشكده‌هاي‌ فني‌ و حرفه‌اي‌ وزارت‌ آموزش‌ و پرورش‌ و همچنين‌ آن‌ دسته‌ از داوطلبان‌ مذكور كه‌ حداكثر تا 31/6/1391 در مقطع كارداني (فوق ديپلم) فارغ‌التحصيل‌ مي‌شوند، حق‌ ثبت‌نام‌ و شركت‌ در آزمون‌ سراسري‌ را خواهند داشت‌.

من تا این تاریخ حتی قبل این تاریخ فارغالتحصیل میشم

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
تماس:

پست توسط farshidshd » چهارشنبه 23 آذر 1390, 12:46 pm

Mehr282 نوشته شده:ببخشید برای ارسال پست مجدد ....

و اگر به قول اون مشاور سازمان نظام وظیفه من نمیتونم کنکور بدم پس این بند چیه در دفترچه ؟ :

تبصره ‌1- دارندگان مدرك كارداني (فوق ديپلم) دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالي و دارندگان‌ مدرك‌ كارداني‌ پيوسته‌ آموزشكده‌هاي‌ فني‌ و حرفه‌اي‌ وزارت‌ آموزش‌ و پرورش‌ و همچنين‌ آن‌ دسته‌ از داوطلبان‌ مذكور كه‌ حداكثر تا 31/6/1391 در مقطع كارداني (فوق ديپلم) فارغ‌التحصيل‌ مي‌شوند، حق‌ ثبت‌نام‌ و شركت‌ در آزمون‌ سراسري‌ را خواهند داشت‌.

من تا این تاریخ حتی قبل این تاریخ فارغالتحصیل میشم

اگه تا تاین تاریخ فارغ التحصیل میشید مشکلی ندارید

دانشجوی ارشد نرم افزار

قفل شده