کمک در ارائه نامه ای به وزیر علوم

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده

ایا در تجمع شرکت می کنید ؟

بله
4
67%
خیر
2
33%

مجموع رأی ها: 6

shahab
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

کمک در ارائه نامه ای به وزیر علوم

پست توسط shahab » چهارشنبه 27 تیر 1386, 6:53 pm

از تمام بچه هایی که امروز جلوی وزارت علوم تجمع کردند تشکر میکنم .
دقت داشته باشید که با دست روی دست گذاشتن کاری از پیش نمی بریم پس بهتره که همه گی برای حمایت از حقمون در تجمعات هر چه بیشتر شرکت کنیم تا به اعتراضمون ترتیب اثر دهند .

در صحبتی که امروز نمایندگان ما با مسئولین وزارت علوم داشتیم قرار بر این شد تا نامه ای مفصل نوشته شود تا ان نامه را به دست وزیر علوم برسانیم .
این نامه حداکثر تا روز شنبه 30/4 با ید نوشته شود ، لذا از همه داوطلبین تقاضا می شود تا مشکلات و نظرات اعمالی در نامه را به ایمیل زیر ارسال کنند تا در نامه جمع بندی و نوشته شود
حداکثر تا روز شنبه

shahub@inbox.com

توجه کنید که ما به حضور شما نیز نیازمندیم .
شما را از تجمع مجدد مطلع می کنیم ، در ضمن برای اطلاعات بیشتر به سایت زیر نیز مراجعه
کنید .

http://www.bafekr41.blogfa.com/

آواتار کاربر
محسن
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: در پیچ و خم زندگی

پست توسط محسن » چهارشنبه 27 تیر 1386, 11:00 pm

من هم از همه دوستان متشکرم
و امیدوارم در روزهای آینده با هماهنگی بیشتری اقدام کنیم و اگر قرار شد که تجمعی برگزار کنیم با تعیین تاریخ مناسب و دعوت همه برای شرکت در اون مسئولین را وادار به پاسخ گویی و رسیدگی به درخواست های به حقمون کنیم. فکر کنم تمام دوستانی که امروز حضور داشتند هم تایید می کنند که اگر تعدادمون بیشتر از این بود خیلی راحتتر می تونستیم اعتراضامون را به گوش مبارک حضرات برسونیم.
از تمام دوستانی هم که ابراز بدبینی و یاس می کنند خواهش دارم بدبینی را کنار بگذارند و در اعتراضات بعدی حضور جدی داشته باشند. اگر خدا خواست وحقمون را گرفتیم که چه بهتر و اگر هم خدای نخواسته به نتیجه ای نرسیدیم حداقل خیالمون راحته که هر کاری از دستمون بر می آمد انجام دادیم.
همچنین من نامه ای را نوشتم و اون را به بیشتر خبرگزاری ها وسایت های مهم و ارسال کردم پیشنهاد میکنم شما هم مخصوصا اگر دست به قلمتون خوبه این کار را انجام دهید.

قفل شده