امید به دوستان در کنکور کاردانی به کارشناسی

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
mehdiba3
کاربر ساده
کاربر ساده

امید به دوستان در کنکور کاردانی به کارشناسی

پست توسط mehdiba3 » چهارشنبه 10 تیر 1388, 1:36 pm

سلام به همه دوستان
میدونم که خیلی از شماها شبانه روز زحمت کشیدین از جمله خودم که حدود6ماه هستش که درس میخونم

20 روز تا کنکور زمان داریم و باید تو این 20 روز حسابی مرور کنیم

اما من یک مشکل دارم

برای مثال درس ذخیره رو کاملان تا فصل آخر بلدم اما نمیدونم چرا بعد از چند روز که یک فصل رو تمرین نکردم تو فرمولاشون قاطی میکنم و به قول معروف هنگ میکنم

شما هم همین مشکل منو دارین ؟

یا این که از این میترسم که سر جلسه کنکور از فشار استرس فرمولا رو تا حدودی فراموش کنم که میدونم و تجربه ثابت کرده که دوستانی که خیلی براشون این کنکور اهمیت داره(مثل من) این مشکل ممکنه براشون پیش بیاد

حالا یکی بگه راه حل چیه؟

نمیخوام از خودم تعریف بدم اما تمام تستای سال های قبلو بلدم و میتونم حلشون کنم البته خیلیاشون رو بلد نبودم ولی یادشون گرفتم

دعا میکنم که هرکی حقش هست قبول بشه

آواتار کاربر
atatoo
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: tehran
تماس:

Re: امید به دوستان در کنکور کاردانی به کارشناسی

پست توسط atatoo » چهارشنبه 10 تیر 1388, 2:05 pm

آره و منم همينطورم، ذخيره رو 3 بار خوندم ( ذخيره مدرسان شريف) اما نمي تونم تستاشو خوب بزنم و همش بين 40 تا 50 درصد ميزنم و بيشتر نمي تونم .
يكي منو راهنماييي كنه :(
اگه ميخواي محال ترين اتفاق زندگيت رخ بده، باور محال بودنشو عوض كن!

آواتار کاربر
eli
مدیر نمونه سایت کارشناسی
مدیر نمونه سایت کارشناسی

پست توسط eli » پنج‌شنبه 11 تیر 1388, 3:34 am

دوست عزیز بهترین راه برای فراموش نکردن و بخاطر سپردن فرمول های درس ذخیره استفاده از فلش کارت هستش به طوریکه روزانه چندین بار این فرمول هارو تکرار کنید تا ملکه ذهنتون بشه.
موفق باشید.
در قفس کـــــــــه باشی دیگر شیـــــــــر یا قنـــــــــاری بودنت مهم نیســـــــــت.

آزادی یـــــــــک دنیـــــــــاست پراز حرفـــــــــای نگفتـــــــــه.

در کشـــــــــور مـــــــــن آزادی فقط نام یک میدان است.

آواتار کاربر
پیر کاردانی
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: قطعه ای از بهشت

پست توسط پیر کاردانی » پنج‌شنبه 11 تیر 1388, 11:36 am

سلام
نظر بنده اینه واسه هر فرمول یکی یا چند تست رو حل کنید و مثل کتاب داستان هر چند وقت اون تست رو دوباره نگاه کنید.
اینجوری واسه تست هر مبحث اولین چیز که بادتون میاد فرمول.
باید مثال زیاد حل کرده باسید.
یا علی
تلاش نکن تا شکست نخوری

تا تلاشی دیگر
یا علی

آواتار کاربر
reza-1365
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: فعلا ایران

پست توسط reza-1365 » پنج‌شنبه 11 تیر 1388, 10:07 pm

سلام دوستان
دوست به نظر بنده واسه درس ذخیره وبازیابی از بخش فایل ها ترتیبی به بعد یکبار کلا بخونید و مساله

هاش رو حل کنید سپس فرمول ها رو رو یه کاغذ بنویسید همراه با مساله مربوطه اش به عبارتی

فرمول ها و مسائل رو از بخش تئوری جدا کنید و ارام ارام حفظ کنید تا برای همیشه تو ذهن شما باقی

بمونه.
برای تعجیل در ظهور و سلامتی امام زمان (ع) یک صلوات بفرستید.

آواتار کاربر
HAMID484
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط HAMID484 » جمعه 12 تیر 1388, 3:48 pm

من خودم تا آخر شاخصها رو خوندم و نمیخوام واسه فایل مستقیم و BTREE وقت بزارم . با اینکه یه جوری درس خوندم که الان فقط دارم برای بار سوم و چهارم اختصاصی ها رو دوره می کنم و وقت اضافی برای یادگیری بعضی از فصل ها دارم ولی به نظر من اگه 100 درصد از نود درصد مطالب رو بلد باشی خیلی بیشتر جواب میگیری تا اگه 90 درصد از 100 درصد مطالب رو مسلط باشی.
من برای کنکور آزاد همین کار رو برای دو ماه انجام دادم و تونستم رتبه دورقمی بگیرم
من خودم برای ذخیره و دستورات C++ خلاصه نویسی انجام دادم . با اینکه یک مقدار وقت گیره اما زمان دوره رو خیلی خیلی کم میکنه و راحت میتونی تمام فرمولهای ذخیره رو ملکه ذهنت کنی.
حتما از خلاصه نویسی استفاده کنید . زود دیر میشه!

آواتار کاربر
DrXoX
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: تــهـران اسمم:محمد
تماس:

پست توسط DrXoX » جمعه 12 تیر 1388, 11:42 pm

این مورد برای خیلی ها پیش میاد که احساس می کنن فرمول یادشون رفته و بهترین راه ، راهی بود که دوستان هم گفتند تکرار فرمول ها. ktb: من پارسال یک روز در میان لغت های زبان رو می خوندم البته آخر ها 3 روز یه بار
به این صورت که لغت هایی که یادم میرفت رو علامت زده بودم و هر 3 روز تکرار می کردم ktb:

اعتماد به نفس سر جلسه خیلی خیلی خیلی مهمه . توکل به خدا کنید و از خدا بخواهید تا به میزان زحمتی که کشیدید نتیجه بگیرید و مطمئن باشید نتیجه می گیرید
ترجیح میدم با کفشهام راه برم و به خدا فکر کنم تا اینکه در مسجد بشینم و به کفشهام فکر کنم

قفل شده