معدل کل در ثبت نام علمی کاربردی

این بخش مختص کسانی است که خود را برای کنکور آماده میکنند ( مشاوران این بخش از رتبه هایی برتر کنکور در سالهای گذشته هستند )

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
nasrin21

معدل کل در ثبت نام علمی کاربردی

پست توسط nasrin21 » پنج‌شنبه 1 بهمن 1388, 10:25 pm

من دفترچه علمی کاربردی (کاردانی) رو گرفتم که شرکت کنم ولی اون جایی که نوشته معدل کل دیپلم نمیدونم چی بنویسم چون من الان 3 ساله که درسم تموم شده ولی به خاطر درس ریاضی که هنوز پاس نکردم دیپلم ندارم!
مثلا از مشاور اموزشگاه پرسیدم گفت من از علمی کاربردی هیچی سر در نمیارم الکی یه معدل بنویس ولی زیاد بالا نباشه ger:
به نظر شما باید چه کار کنم؟ اصلا با این وضعیت میتونم شرکت کنم؟ khk:

آواتار کاربر
پیر کاردانی
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: قطعه ای از بهشت

Re: معدل کل در ثبت نام علمی کاربردی

پست توسط پیر کاردانی » شنبه 3 بهمن 1388, 9:37 am

nasrin21 نوشته شده:من دفترچه علمی کاربردی (کاردانی) رو گرفتم که شرکت کنم ولی اون جایی که نوشته معدل کل دیپلم نمیدونم چی بنویسم چون من الان 3 ساله که درسم تموم شده ولی به خاطر درس ریاضی که هنوز پاس نکردم دیپلم ندارم!
مثلا از مشاور اموزشگاه پرسیدم گفت من از علمی کاربردی هیچی سر در نمیارم الکی یه معدل بنویس ولی زیاد بالا نباشه ger:
به نظر شما باید چه کار کنم؟ اصلا با این وضعیت میتونم شرکت کنم؟ khk:
سلام
تا جایی که ما می دونیم فکر کنم هنوز یه چیزی به نام باجه رفع نقص موقع توزیع کارت ها باشه.
اگر شما تا پایا بهمن اسفند دیپلمت رو می گیری این ریاضی رو پاس می کنی الان معدلت رو با نمره 10 ریاضی حساب کن و بزن.
نهایت اگر نمره ات از 10 بیشتر شد تو رفع نقص میری درست می کنی روز توزیع کارت.
اگرم پاس نشد ریاضی که ...

یا علی
تلاش نکن تا شکست نخوری

تا تلاشی دیگر
یا علی

Dante88

Re: معدل کل در ثبت نام علمی کاربردی

پست توسط Dante88 » شنبه 17 بهمن 1388, 6:28 pm

میون کلام دوستان
معدل دوره ی کاردانی چقدر تو کنکور کارشناسی علمی کاربردی تاثیر داره؟
من شاگرد اول دانشگاهمون تو رشته سخت افزار هستم حسه کنکور ندارم می خواستم بدون دانشگاه هایی هستن که شاگرد اول ها رو بدون کنکور پذیرش کنن؟ ktb:

قفل شده