سئوالاتی در مورد کنکور کاردانی علمی کاربردی و منابع آن

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی پیوسته بپردازید

مدیر انجمن: fatemi

قفل شده
علمی کاربردی

سئوالاتی در مورد کنکور کاردانی علمی کاربردی و منابع آن

پست توسط علمی کاربردی » جمعه 2 بهمن 1388, 8:52 pm

سلام به همه ی اساتید محترم
من دیپلم فنی و حرفه ای رشته مکانیک دارم و برای کنکور کاردانی علمی کاربردی 88 ثبت نام کردم حالا چند تا سوال دارم خواهشن هر کی میدونه جواب بده خیلی ضروریه
1. منابع ازمون که زبان و ادبیات و عربی و معارف نوشته باید از چه رشته ای بخونیم مثلا هر رشته ای توی دبیرستان عربی مخصوص خودش رو داره یا زبان انگلیسی ما که تو هنرستان بودیم با زبان انگلیسی نظری خیلی فرق میکنه
2. من رشته های معماری و عمران که دانشگاهش توی شهرمون هست زدم حالا اگه قبول بشم و کاردانیم رو تموم کنم برای کارشناسی مدرک پیش دانشگاهی نمیخواد تو همین رشته (پیش دانشگاهی نخوندم -فنی حرفه ای نظم جدید)
ممنون میشم اگه به سوالاتم جواب بدین

آواتار کاربر
پیر کاردانی
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: قطعه ای از بهشت

Re: درخواست کمک فوری درباره ی کنکور کاردانی

پست توسط پیر کاردانی » شنبه 3 بهمن 1388, 9:49 am

علمی کاربردی نوشته شده:سلام به همه ی اساتید محترم
من دیپلم فنی و حرفه ای رشته مکانیک دارم و برای کنکور کاردانی علمی کاربردی 88 ثبت نام کردم حالا چند تا سوال دارم خواهشن هر کی میدونه جواب بده خیلی ضروریه
1. منابع ازمون که زبان و ادبیات و عربی و معارف نوشته باید از چه رشته ای بخونیم مثلا هر رشته ای توی دبیرستان عربی مخصوص خودش رو داره یا زبان انگلیسی ما که تو هنرستان بودیم با زبان انگلیسی نظری خیلی فرق میکنه
2. من رشته های معماری و عمران که دانشگاهش توی شهرمون هست زدم حالا اگه قبول بشم و کاردانیم رو تموم کنم برای کارشناسی مدرک پیش دانشگاهی نمیخواد تو همین رشته (پیش دانشگاهی نخوندم -فنی حرفه ای نظم جدید)
ممنون میشم اگه به سوالاتم جواب بدین
سلام
واسه عمومی باید بگم شما کتاب های کنکوری رو بخون ماله انتشاراتی مثل گسترش علوم پایه یا مدرسان
یا گاج و قلم چی
اما اگر بخواد اصولی باشه طبیعتا باید از دروس هنرستان ها باشه.

وبرای کارشناسی هم احتیاج به پیش دانشگاهی ندارید.
آزمون کاردانی به کارشناسی می دید و قبول می شید.

یا علی
تلاش نکن تا شکست نخوری

تا تلاشی دیگر
یا علی

قفل شده

بازگشت به “کنکور کاردانی پیوسته ( فنی و حرفه ای )”